Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Njirisyky - Profil | Pá 5.6.2026 20:11:44

    sasan111 >> Já a číst? 🤣🤣

      Nsasan111 - Profil | Pá 5.6.2026 19:34:06

      jirisyky >> Tys četl asi Mičurinovy spiský🙈🤣🤣😜

        Njirisyky - Profil | Pá 5.6.2026 18:24:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        sasan111 >> Vínko musí nejdřív pustit kořeny 🤣

          Nsasan111 - Profil | Pá 5.6.2026 13:19:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Idy >> Kdo vínko a slivovicu pije, teho ani pantokem nezabije :-))))))))))

            NVash - Profil | Pá 5.6.2026 6:44:35

            ŠUKI >> No to ani náhodou 🫣🤘🤣

              Njirisyky - Profil | Pá 5.6.2026 0:34:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              https://youtu.be/CAmqPrWTWBM?is=zzIwkQR8C7ofmhaj

              Dáme trochu té noční hudby. 😎

                Njirisyky - Profil | Čt 4.6.2026 23:50:49

                MAXXSKATER >> Ty mě chceš zabít při vláčce? Jsem už starší mladík, musím se šetřit. 😂😂

                  NIdy - Profil | Čt 4.6.2026 22:25:44

                  sasan111 >> je to tady zkrátka hezký 👍 do srpna snad dožiju

                    NIdy - Profil | Čt 4.6.2026 22:22:16

                    ŠUKI >> to jó ale už se de spinkat 🙂‍↔️😉🤘

                      Nsasan111 - Profil | Čt 4.6.2026 22:13:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ŠUKI >> Na to nemáš hubu, mosíš si vystačit s čučem z večerky :-))))))))))

                        NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 22:10:56

                        Idy >> Tak tam bych dokázal nějaký ten čas koštovat 🤭

                          NIdy - Profil | Čt 4.6.2026 22:02:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> jiná sklénka🤘 ne jen o rumu je člověk živ

                            NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 21:37:20

                            Vash >> Tak to jsem tě přecenil 😂. Ale sedmu dáš !!!
                            Kde jsou ty časy kdy 1/2 litru a několik piv bylo pro mě jak náprstek 🤭

                              NVash - Profil | Čt 4.6.2026 21:32:24

                              ŠUKI >> Neblázni 🫣 litr nedám 😉 pár 🥃 to jó 🤘

                                NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 21:27:11

                                Vash >> Ty to máš jednoduché, jedná láhev na večer. Kdybych mohl, tak to také tak plním na 100% 😂

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 21:13:37

                                  jirisyky >> To mi končí ráno turnus, dneska jsem měl zase šichtu navíc - nejsou lidi ... Navíc ve středu pak máme poradu oddělení, takže se do pelechu dostanu kdovíkdy. Každopádně domluvit se musíme, jinak budeš muset jít zavláčet ... 😂

                                    NVash - Profil | Čt 4.6.2026 20:38:23

                                    ŠUKI >> Já to raději nepočítám 🤣🤘😤

                                      NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 20:13:00

                                      Vash >> A teď ještě dotáhnu doma na 4:4 🤭

                                        NVash - Profil | Čt 4.6.2026 20:11:48

                                        ŠUKI >> Já to věděl 😤🤘😝

                                          NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 20:10:14

                                          Vash >> 3:3 remise 🤭

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt