Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NVash - Profil | Čt 4.6.2026 20:05:50

    ŠUKI >> Docela drahá minerálka 🤨🤘😝

      Njirisyky - Profil | Čt 4.6.2026 20:03:20

      MAXXSKATER >> Ve středu máš volno? Bychom mohli společně někde nahodit

        NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 19:37:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Za 45 minut a dóm, žízeň je věčná 💪

          NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 19:07:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Kde jsou ti dva rybobijci….pry tam jela TV , že byl chycen jedním chcharem kapr 20+ …🤭
          Tak na jejich zdraví …

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 17:44:18

            Tak jo, já mažu, mějte se a zatím čao. x)

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 16:28:58

              Kondrakar >> Ku*va, já si Tě spletl s nickem @Klobasa1 ... 😂 Alespoň vidíš, co mi tady způsobujete ... 😂

                NKondrakar - Profil | Čt 4.6.2026 16:25:25

                MAXXSKATER >> To jsem nemyslel 🤣

                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 16:23:00

                  jirisyky >> :-))) Jo, sice už se v ní nenatáhnu celej jako v dobách minulých, ale furt je to oproti klasické vaně nebe a dudy - o vaně v paneláku ani nemluvě, to mě stačilo kdysi dávno, když ještě žena bydlela u rodičů. 😂

                  Jojo, tohle je takříkajíc nový druh "pstruh všudypřítomný", až už na něj začínám mít doslova alergii ... 😂

                  To jo, taky jsem na kaprech na "Kachňáku", jak Ty říkáš ... Je jich tam taky jako hnoje, až to hezké není. :-)

                    Njirisyky - Profil | Čt 4.6.2026 16:17:32

                    MAXXSKATER >> Počkej, vana na tebe existuje? Jsi byl v plaveckém bazénu? 😂
                    Jo, hezký pstruh. Takový nový druh. 😁
                    Taky jsem byl, ale fotky kaprů dávat nemusím, těch je všude mnoho

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 16:17:10

                      Kondrakar >> :-))) To jo, volku, za chvíli už ti kapři budou úplně všude, ať půjdeš chytat kamkoliv a cokoliv. 😂

                        NKondrakar - Profil | Čt 4.6.2026 16:11:35

                        MAXXSKATER >> Už se to blíží 😁

                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 15:50:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          jirisyky >> Včera večer jsem šel zkusit pstruha k nám pod splav - to je výsledek ... 😂

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 15:34:15

                            jirisyky >> :-) Nakonec jsem ho večeřel sám ... 😂 Představ si vanu, která je velikostně pro mne, ať víš, v čem byl focený. =) Kdyby šlo o kapry, tak jsem ho mohl vyfotit vedle s tím menším ... Jo a tento byl i hezky stavěný. =)

                              Njirisyky - Profil | Čt 4.6.2026 15:16:46

                              MAXXSKATER >> Chudák, to vypadá na sousto pro psíka a ne pro 5 lidí v domácnosti. 😂

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 15:15:12

                                kečemot >> :-))) Jojo, kdysi dávno byl také monťák ... 😂

                                  Nkečemot - Profil | Čt 4.6.2026 15:12:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  MAXXSKATER >> maxxskater - 4.6.2026 14:58:59 >> monte?

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 14:58:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jirisyky >> Zdar i Tobě. Obyčejná velikost, nic světoborného, ale byl výbornej.

                                      Njirisyky - Profil | Čt 4.6.2026 14:49:10

                                      MAXXSKATER >> Zase jsi pytlačil a ani hadičkou se nepochlubil

                                        Njirisyky - Profil | Čt 4.6.2026 14:47:45

                                        Zdar, mistři

                                          NVash - Profil | Čt 4.6.2026 14:31:16

                                          sasan111 >> Zcela výjimečně dík 👍🤤🤘

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt