Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 13:55:24

    sasan111 >> Hele, vybral jsi to dobře. To bez debat raději to plastové, co jsi poslal předtím, než tohle. :-)))

      Nsasan111 - Profil | Čt 4.6.2026 13:21:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      :-)))))

        Nsasan111 - Profil | Čt 4.6.2026 13:20:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vash >> :-))))))))...nerad a zcela vyjííííímečně :-)))))

          Nsasan111 - Profil | Čt 4.6.2026 13:04:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          MAXXSKATER >> Já jen, že když včil letí ty umělé inteligence a tak, tož co by néééé plastová robka :-)))))))

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 10:20:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            schmetterling >> :-))) Ráno se k tomu vyjadřoval hlavně nejmladší synátor: "Fuj, mami, ve vaně je had" 😂

              Nschmetterling - Profil | Čt 4.6.2026 9:36:17

              MAXXSKATER >> Tak konečne si priniesol domov poriadnu kládu a aj pani sa mohla pokochať- perioda- neperioda :D

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 9:05:25

                Sharry >> Tak ať to vydrží i nadále a přidáš se i Ty, ale u parťáků to tak je, že každý chvíli tahá pilku ... :-)))

                  NSharry - Profil | Čt 4.6.2026 8:17:10

                  MAXXSKATER >>
                  no tomu se zatim dari 😉😉

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 8:01:04

                    schmetterling >> Dej pokoj, ještě aby nějaká baba rušila a rozptylovala i při rybách. :-))) Vychutnávala jsem si vůni a zvuky přírody - když jsem tam přijel, tak tam byl ve vodě černý čáp a malý srneček. Celou noc jsem poslouchal žabí koncert a "štěkot" srnců, aby mi pak jeden přeplaval prakticky pod pruty ... Zkrátka prostě idylka. =)

                    Nene, nejsem takovej odborník jako Brzák ... 😂 Jeden úhoř měl 60 cm a ten druhej cca 45 cm (puštěn zpět). =)

                      Nschmetterling - Profil | Čt 4.6.2026 7:52:31

                      MAXXSKATER >> Tak u Labe nemusela byť paní domácí, takže na rytiera by si si hrať nemusel :D :) Ale niekedy tá perioda poteší, hlavne ak má chlap už 3 deti :D :D

                      Aký veľký kus si ulovil? 93 cm ako brzak?

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 7:46:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        schmetterling >> Zdravíčko doktore. =)

                        Doma je perioda a nemám zrovna náladu hrát si na rytíře ve středověku kvůli krvi ... :-))) Úhoř byl k večeři. 😂

                          Nschmetterling - Profil | Čt 4.6.2026 7:41:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          MAXXSKATER >> a smolu si prelomil pri love úhora alebo si konečne smočil svoje háďa tam kam patrí? :)

                          Dobré ránko :)

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 7:38:27

                            Vash >> Nazdar tajemníku. =) Mockrát Ti děkuji - už jsem myslel, že letos toho úhoře snad vůbec nechytnu ... 😂

                              NVash - Profil | Čt 4.6.2026 7:17:57

                              MAXXSKATER >> Blahopřeji šéfe stále říkám šéfe 🫡🤘🤣

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 6:44:17

                                sasan111 >> :-))) Sice je na můj vkus až moc umělá, ale jak říká staré české přísloví, tak darovanému koni na zuby nekoukej ... 😂 V každém případě to bylo lepší, než když jsi mi posla posledně toho starého chlapa. 😂

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 6:43:05

                                  Vash >> Šéf v tu dobu seděl na úhořích u Labíčka a pokoušel se prolomit letošní smůlu, což nakonec klaplo. 😂

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 6:42:15

                                    Sharry >> Vy nás ale zásobujete, pane Karfík ... :-))) Ať se vám daří, páni rybáři !!! To platí i pro @draveček =)

                                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 4.6.2026 6:41:41

                                      Nazdar parto. x)

                                        NVash - Profil | Čt 4.6.2026 6:37:53

                                        Sharry >> No 🤤🤘😋

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt