Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Sharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    jirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 8:35:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Video Thumbnail
    MAXXSKATER >> Makám, makám. 😁

      MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 8:19:14

      jirisyky >> Nazdar fachmane. =) Nekecat, nelelkovat a dělat !!! :-)))

        jirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 8:00:50

        Dobré ráno, Mrkaři. ✌️

          MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 7:08:09

          sasan111 >> :-))) To se slibuje před farářem a ten nás neoddával - vůbec mi takové řeči do úst nevkládej ... 😂

            sasan111 - Profil | Ne 31.5.2026 6:38:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            MAXXSKATER >> Babu máš a slůbils jí věrnosť v dobrém aj zlém dokáď vás smrť nerozlůčí.......tož tiše trp :-))))))))))))))))

              MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 6:16:26

              sasan111 >> Ty vole, Ty jsi vážně dobrá - to se hned pozná. :-))) Vashovi s Jirkou pošleš baby a mně chlapa ... 😂

                MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 6:15:45

                1568 >> Sice jsem tam byl u ní bohužel jen párkrát, ale slyšel jsem, že to tam byla občas dost divočina, takže se tomu vlastně ani nedivím. Na druhou stranu ona s Vénou asi měli kliku - pruty a bivak tam měli pořád. :-)

                  MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 6:14:29

                  Pěknou neděli všem.

                    sasan111 - Profil | So 30.5.2026 23:21:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    MAXXSKATER >> :-))))))))

                      sasan111 - Profil | So 30.5.2026 23:00:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jirisyky >> :-))))

                        sasan111 - Profil | So 30.5.2026 22:45:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        :-))))))

                          jirisyky - Profil | So 30.5.2026 20:20:24

                          Petr64 >> Mám, ale onen smrad mi nešmakuje. 😂

                            1568 - Profil | So 30.5.2026 18:44:08

                            MAXXSKATER >> Já ho tenkrát nechal v dobrý víře u tetky, a vožralí rybáři ho zničili. Stačilo, aby ho jednou neuklidila...

                              1568 - Profil | So 30.5.2026 18:42:19

                              Petr64 >> No jo, vlastně, tenkrát jsi měl feldu 😁

                                Petr64 - Profil | So 30.5.2026 18:13:08

                                jirisyky >> Nemáš zapalovač?🤣🤣

                                  jirisyky - Profil | So 30.5.2026 18:12:02

                                  Petr64 >> 😂 To je moc práce 😂😂

                                    MAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 17:37:07

                                    Tak jo, já budu za chvíli mazat, tak se mějte a zatím čao.

                                      Petr64 - Profil | So 30.5.2026 17:05:46

                                      jirisyky >> Vohol se.😁

                                        Petr64 - Profil | So 30.5.2026 17:04:59

                                        1568 >> Už je to stařešina. Dáčku mám 14 roku a bojler jsem vozil ještě ve feldě.🤔😁😁

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt