Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

N1Mara - Profil | Ne 4.8.2024 14:54:35

mlíčnák >> co to je vše za sračky auta voe ? Tady vede jasne dacie voe přes to nejede vlak.....🤣🤣🤣

    Nsasan111 - Profil | Ne 4.8.2024 7:33:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jettys >> Ban dostane za toho golfa a tojótu :-)))))))

      NJettys - Profil | Ne 4.8.2024 7:22:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      mlíčnák >> dostaneš ban, tady se hovoří Rumunsky😁

        Nmlíčnák - Profil | So 3.8.2024 22:55:48

        Tak máti konečně vyměnila nervostoja pezotka za golfa je spokojená.
        Sláva , třikrát sláva .
        Radil sem ji yarisa . ..

          N1Mara - Profil | Pá 2.8.2024 10:04:10

          sasan111 >> a to bylo auto!!starej pan Tiťěra, co mě vozil občas na ryby řezal zatáčky tak, že se škodovkou by ses převrátil. 😅

            Nsasan111 - Profil | Pá 2.8.2024 8:36:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vlak s vozy Dacia na export Rumunsko v 70. ... 80. letech

              Nmlíčnák - Profil | So 8.6.2024 22:46:56

              Petr64 >> kdybys náhodou sa urval sa ozvi.
              Bernard polotmavý je mňam o)

                Nmlíčnák - Profil | So 8.6.2024 21:29:53

                Petr64 >> No vody obležené už vcil,16.teho asi nahodim z okna ...

                  NPetr64 - Profil | Pá 7.6.2024 6:11:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  mlíčnák >> Každou volnou chvíli trávím na chatě a pracovně se furt motám mezi Hradcem a Náchodem. Letos se na východ asi nedostanu.

                    Nmlíčnák - Profil | Čt 6.6.2024 23:27:31

                    Petr64 >> slouží,si spokojený,cajk 👍
                    Kdy dojedeš potrápit cudle ? O)
                    V HO se dělá s f stíhačka o)
                    Třeba to stihne na zahájení o)

                      N1Mara - Profil | Pá 31.5.2024 16:52:15

                      Petr64 >> :-))))))))))))))))))))))))

                        NPetr64 - Profil | Pá 31.5.2024 16:48:09

                        1Mara >> To že vozí tebe není žádnej trénink.😁

                          N1Mara - Profil | Pá 31.5.2024 16:14:31

                          Petr64 >> To nechci, už ho trénuji sám .-)))

                            NPetr64 - Profil | Pá 31.5.2024 16:00:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Necelý dva dny a 9 palet je přestěhovaných z bodu A do bodu B.🤣🤣🤣

                              NPetr64 - Profil | Pá 31.5.2024 15:57:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              1Mara >> Máro. Nechceš abych ti potrénoval hnědáčka (pokud ještě existuje)?😉😁

                                NPetr64 - Profil | Pá 31.5.2024 14:52:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Poušťák >> Tsss. Fšichni co máte auta jako domácí mazlíčky,můžete rumunskýmu traktoru jen závidět. Nebejt svině kuny ,tak pouze klasický údržby a teď zadní tlumiče. Dostává to totiž poslední dobou docela záhul. Za 13 roků navozila dáčka 80% stavebního materiálu na pergolu a kůlnu. Teď když máme krásnou 1,5km dlouhou přístupovku,postaví i chatu.😉

                                  Nmlíčnák - Profil | Pá 10.5.2024 2:02:57

                                  Vcil ná nova action o elektro zgarbech o)
                                  Blbost od škodovky "jen " za 1,7 ,no nekupto o)

                                    Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111