Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | Út 13.8.2024 14:07:49

standas >> 14 dní zpět to do něj v Teplicích zezadu napálila ženská v golfu. Ještě že měl kouli. Ta se ohla až k nárazníku. Golf předek KO. Teď jezdí s náhradním ale v automatu. Taky si ho chválí.

    Nstandas - Profil | Út 13.8.2024 13:47:12

    drvoštěp >> jj, slyšel jsem jen chválu:-)

      Ndrvoštěp - Profil | Út 13.8.2024 12:57:57

      standas >> Kolega ho má a je max. spokojenej. Shodou okolností Márovo kolega z ryb.výboru.

        Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 1:45:01

        Oprava s civikem , hodně nízké ale kros byl o)

          Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 1:32:39

          1Mara >> Suzuki Volku 4x4 ,projedu skoro všechno tu .Este sem nezapadl ,ani s civkiem ,tam to bylo
          ale nahrane.,je to o foferovi o))
          Mladý na Islandu kurví aj Suvbaru, Land kruzra a Navaru ,.
          No zlatá d 1-ka , radoby dálnice...

            Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 1:26:09

            Máti sem vypnul hentu obrazovku ,navy nepotřebuje a rádio neslucha.
            Já bez rockmaxu ani prd o)
            Případně rádio beat.

              Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 1:23:33

              Petr64 >> kdy dojedeš zhuntovat fisky ?0))

                Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 1:21:57

                Bord >> aj stodvaca,Fiat panda ,bo 4x4 je iny level .

                  Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 1:16:39

                  1Mara >> jo foukne větr a uletí ti dveře o)

                    Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 1:15:20

                    Jettys >> po rumunský neznají , já osobně už 2x Japonec
                    Japonský taky neumím o)

                      N1Mara - Profil | Út 6.8.2024 21:03:49

                      Mě třeba začalo nesvítit rádio ty písmena, všude píší, že to je vedrem, prostě někdy to jde a někdy né, spíše jen půlka písmen zmizí a někdy né no. Koupit nový světelný panel stojí cca 2000kč. ...... .-) seru zatím na to, nepotřebuji vědět, co mě hraje z flešky za skupinu či název skladby .-))

                        NPetr64 - Profil | Út 6.8.2024 18:43:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Shu-lin >> Proč huntovat? Je to stroj,kterej má sloužit. Proto je potřeba mu dělat maximálně pravidelný údržby a to stačí. Matroš tahá už 13tej rok a ještě nějakej odtahá. Poruchu to mělo jen jednu a to,že mi kuna navštívila káble,jinak běžný opravy. Beru to jako spotřební zboží.😉

                          NPetr64 - Profil | Út 6.8.2024 18:03:39

                          Bord >> Toho jsem neměl,takže nemůžu posoudit. Nějaký zkazky jsem ale slyšel.

                            NShu-lin - Profil | Út 6.8.2024 15:00:47

                            Petr64 >> Určitě dalo, ale byla by škoda ho takhle huntovat. :-))

                              NBord - Profil | Po 5.8.2024 13:18:05

                              Petr64 >> velká konkurence traboš kombi tvl co ten dokázal odvozit 🚙

                                NPetr64 - Profil | Ne 4.8.2024 22:53:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                80% tohoto kutlochu navozil pomlouvanej rumun.

                                  NPetr64 - Profil | Ne 4.8.2024 22:52:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jiný auto než dáčka by to nedalo. Běžte s propagací japonských, německých a jiných sraček do oného.😉

                                    NPindˇa - Profil | Ne 4.8.2024 17:00:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    1Mara >> Jé kámošuv Scénic, už ho dávno nemá, ale tahle jeho fotka koluje po sítích už aspoň deset let 😁

                                      N1Mara - Profil | Ne 4.8.2024 16:55:12

                                      🤣🤣

                                        Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111