Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto | MRK.cz

Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Nmlíčnák - Profil | Pá 10.5.2024 1:25:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Mladý taky Japonce.Stk na Islandu každý rok ...oba zgarby má v automatu,to neznám.

    Nmlíčnák - Profil | Pá 10.5.2024 0:56:44

    čolkař,zloch >> Suzuki mám,veterána2002, 4x4a cajk .
    Ine auto než japonca nechcu .
    No máti pezotka o(
    Chce malé ,swistaka 1,4 ji doporučuji furt ..do civika by se jí blbě lezlo.
    Ale žihadlo o)

      Nmlíčnák - Profil | Pá 10.5.2024 0:51:48

      1Mara >> u Japonců se rozvody neřeší .

        Nmlíčnák - Profil | Pá 10.5.2024 0:50:31

        1Mara >> to dělala stodvaca jak prd o)
        Favous i víc o)

          Nsasan111 - Profil | Út 7.5.2024 23:03:57

          Jettys >> Definuj přesně...pěkná mrdka :-))))))
          ....a hned je to všem jasný a zní to líp :-))))))

            N1Mara - Profil | Po 6.5.2024 21:25:48

            Jettys >> zavidiš co 😅

              Nčolkař,zloch - Profil | Po 6.5.2024 21:24:32

              Kamarád si na důchod koupil Dustera, rozmlouval mi Suzuki, tak uvidíme 🤔

                NPoušťák - Profil | Po 6.5.2024 19:39:35

                Jettys >> 🤣🤣🤣👍

                  NJettys - Profil | Po 6.5.2024 17:01:05

                  1Mara >> mrdka ale pěkná 😁

                    Nsasan111 - Profil | Čt 2.5.2024 23:27:09

                    1Mara >> Jo,jo....osum stovek na žááárovky :-))))))))

                      Nstandas - Profil | Čt 2.5.2024 22:52:23

                      1Mara >> 1 000 000 + :-))))))))

                        N1Mara - Profil | Čt 2.5.2024 20:37:24

                        Poušťák >> Tak 800 dávám v pohodě každý měsíc Fenco :-)))))))

                          NPoušťák - Profil | Čt 2.5.2024 15:27:10

                          Když najedete ročně 800 kiláků,tak věřím že to jsou držáci bez závad.
                          Ale nesmí foukat vítr,pak to lítá a trhá i dveře ☝🏻🤣🤣

                            N1Mara - Profil | Čt 2.5.2024 15:11:22

                            Jettys >> dveře 3x 🤣🤣🤣🤣

                              NJettys - Profil | Čt 2.5.2024 15:05:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              1Mara >> žárovky, blatník, kapotu, dveře 2x😁

                                N1Mara - Profil | Čt 2.5.2024 14:29:02

                                Nevíte po kolika km měnit rozvody ? Okolo 100000km ?

                                  N1Mara - Profil | Čt 2.5.2024 14:17:12

                                  pytlák >> taky jsem měnil už žárovky. Jinak pohoda 😅

                                    Npytlák - Profil | Čt 2.5.2024 14:10:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    tomik1 >> taky jsem byl v únoru podruhé, takže 6 let a závad 0. Vlastně 2 žárovky. Olej a stěrače jednou za rok nepočítám.

                                      Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111