Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Ntomik1 - Profil | Čt 2.5.2024 12:27:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak poprvé a bez ztráty kytičky. Celé čtyři roky bez jediné poruchy 😁

    N1Mara - Profil | St 27.3.2024 9:14:40

    Pedro1 >> 25kč. on neplatí DPH :-))))))))))

      NPedro1 - Profil | Po 25.3.2024 20:54:15

      Poušťák >> Jakože naloží černý, ty zahlasej "do kasina more" a on je vysype na nádraží v hospodě a řekne si 26 Kč?:-)))

        N1Mara - Profil | Po 25.3.2024 19:02:35

        Poušťák >> :-))))))))))))

          NPoušťák - Profil | Po 25.3.2024 17:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pedro1 >> prej má na fsi přezdívku Honkogskej taxikář...o))

            Nstandas - Profil | Po 25.3.2024 16:44:13

            1Mara >> ale s větrem v zádech:-))))))))))

              N1Mara - Profil | Po 25.3.2024 16:35:42

              standas >> do kooecku aj krásných 70km. 🤣🤣🤣

                Nstandas - Profil | Po 25.3.2024 16:30:32

                1Mara >> aj do kopečku?

                  NPedro1 - Profil | Po 25.3.2024 16:29:02

                  1Mara >> Týjo:-))))))))))))))

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 25.3.2024 16:26:42

                    1Mara >> Jak moje žlutá Avie😂😂😂😂

                      N1Mara - Profil | Po 25.3.2024 16:22:37

                      Pedro1 >> ty voe aj 120 to jezdí 🤣🤣🤣

                        Nstandas - Profil | Po 25.3.2024 16:05:35

                        Pedro1 >> Mára to má v čipu!!! :-))

                          NPedro1 - Profil | Po 25.3.2024 15:57:47

                          1Mara >> No jezdí,....., těch 8 tisíc km ročně s rychlostí do 80 km/hod je spíše takové důchodcovské procházení, než ježdění:-)))

                            N1Mara - Profil | Po 25.3.2024 15:54:33

                            Pedro1 >> hele mě jeden říkal, tě do 5 let odejde motor, že ta 1,2 to vele auto neutahne, a jezdí to jak drak 🤣

                              NPedro1 - Profil | Po 25.3.2024 15:47:13

                              1Mara >> Takže za rok veterán, dobrý!:-)

                                N1Mara - Profil | Po 25.3.2024 15:44:08

                                Pedro1 >> hnědácek jezdí a zatím dobře slouží už má cca 80 tis. 😆

                                  NPedro1 - Profil | Po 25.3.2024 14:56:49

                                  Po dlouhé době jsem na tuto diskuzi náhodou narazil, kolikátou Dáčku má Mára za těch necelých 7 let? Osmou?

                                    Nmlíčnák - Profil | Ne 24.3.2024 23:33:46

                                    Kolis >> domluveno na úterý.brzdy teda , topení nevím.

                                      NKolis - Profil | Pá 22.3.2024 22:33:34

                                      mlíčnák >> Dobře děláš 😀

                                        NKolis - Profil | Pá 22.3.2024 22:33:00

                                        mlíčnák >> Njn, ale Ford dává technickou na první čistou, topí kdy má a chladí taky když má. Je mi ho líto poslat do šrotu, tož asi tak... 🤙😀

                                          Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111