Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | Pá 22.3.2024 22:09:50

Tvl, vy jste psychouši😂👍😂👍😂

    Nmlíčnák - Profil | Pá 22.3.2024 22:09:32

    Kolis >> raci v plavkách než ve Fordu o))

      Nmlíčnák - Profil | Pá 22.3.2024 22:07:13

      Kolis >> zebrovici sa vyhýbám o)
      Zbyde víc tobě 0))

        Nmlíčnák - Profil | Pá 22.3.2024 22:05:58

        Petr64 >> neboj , výměna brzdových cicovin proběhne aj s olejem o)
        Jen nevím esli panenský olivac řecký nebo španělsky o)>))

          N1Mara - Profil | Pá 22.3.2024 18:59:36

          Kolis >> 🤣🤣

            NKolis - Profil | Pá 22.3.2024 13:26:54

            mlíčnák >> Budeš jezdit F plavkách i v zimě Suzuko, hotové vyřízené 🤙🤣

              NKolis - Profil | Pá 22.3.2024 13:25:12

              1Mara >> Thom nebumba ani v sebeobraně 🤣

                NPetr64 - Profil | Pá 22.3.2024 6:09:08

                mlíčnák >> Tak to olej nevyjedeš,on ti jen zestárne.😁

                  Nmlíčnák - Profil | Čt 21.3.2024 22:40:04

                  1Mara >> Si v zabehu.
                  V pořádku .
                  Už půjdou měnit brzdy ,ale nevím co s tím občasným vyvrenim.
                  Vcil topím na plno a sere mi to .

                    Nmlíčnák - Profil | Čt 21.3.2024 22:38:31

                    1Mara >> inac R 10 o)

                      N1Mara - Profil | Čt 21.3.2024 22:38:15

                      mlíčnák >> já měním olej po cca 8,9 měsících. 👍😅

                        Nmlíčnák - Profil | Čt 21.3.2024 22:32:37

                        1Mara >> 7 stribrnaku dnes...founa mám na Pětu64,.
                        Je se svojim spokojený a to je dobře.
                        Já potřebuju 4x4...

                          Nmlíčnák - Profil | Čt 21.3.2024 22:31:31

                          Petr64 >> Já měním olej před STK ,no moc nenahrkam,jen kolem komína.Cca 5000 ročně co nemám pstruhovku.

                            N1Mara - Profil | Čt 21.3.2024 22:24:31

                            mlíčnák >> si bumbal a nebo telefon ? 🤣🤣🤣

                              Nmlíčnák - Profil | Čt 21.3.2024 22:22:03

                              1Mara >> jenom vykotene dveře,hovnous co chvila v servisu o))
                              Abych byl objektivní,mi občas vyvre Suzka.
                              Termostat vyměněny,no nevím co blbne.
                              Tož už je babka 2002.

                                N1Mara - Profil | Čt 21.3.2024 19:07:05

                                sasan111 >> no no no 🤣🤣

                                  Nsasan111 - Profil | Čt 21.3.2024 18:13:42

                                  1Mara >> Našetřenejch na další plečku ???

                                    N1Mara - Profil | Čt 21.3.2024 17:26:48

                                    Jettys >> mám 80 tis a zatím pohoda....😁

                                      NJettys - Profil | Čt 21.3.2024 16:41:54

                                      Ještě vám ty mrdky jezdej?😆

                                        Nstandas - Profil | Čt 21.3.2024 15:31:30

                                        1Mara >> na Dačku už jo:-(

                                          Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111