MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nsmike - Profil | So 29.4.2017 20:42:38

    Vydra revírní >> kdo to je?;-)

      NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 20:41:52

      Vydra revírní >> je fakt že i když byla klec prázdná nečekal jsem že ji dokáže trefit...překvapil ,sjelo mu to a tak zavěsil :-))

        NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:41:51

        Radunak >> Nápodobně ... =)

          NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:40:44

          Vydra revírní >> Já tu sešívku moc dobře znám, myslím si, že byste si spolu velice dobře rozuměli. =)

            NRadunak - Profil | So 29.4.2017 20:38:03

            MAXXSKATER >> Noo,to taky,ale má rád rivalitu :-))))

              NVydra revírní - Profil | So 29.4.2017 20:37:53

              MAXXSKATER >> myslím, že je to nestranný fanda, který problematice rozumí ;-)

                NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:36:46

                Vydra revírní >> Admin je Slávista, takže jde o protekci ... ;-)

                  NBušák - Profil | So 29.4.2017 20:36:07

                  Než nás vyřadí tak to budu sledovat, tak vlastně jen chvilku

                    NVydra revírní - Profil | So 29.4.2017 20:35:15

                    Gigi1893 >> věřím, že Romanův gólový úsměv potěšil srdce každého hokejového fanouška .. děkuji adminovi za poděkování ;-)

                      NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 20:33:24

                      Vydra revírní >> super gól když brankář ležel na břiše čelem k ledu a nohama ven z brány :-) v tu chvíli jsem myslel že to je sledge hokej :-D

                        NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:32:03

                        novas32 >> Ani nevím, čeho se bojím víc ... Jestli mi to tu vše vychytáš nebo zda mě vykoupeš. :-)

                          Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 20:31:00

                          MAXXSKATER >> neboj ;-)

                            NVydra revírní - Profil | So 29.4.2017 20:29:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ...

                              Nnulák - Profil | So 29.4.2017 20:09:45

                              Gigi1893 >> ono bude asi docela jedno jestli v prvni nebo v druhy protoze ty formace budou mit zhruba stejny prostor

                                NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:08:48

                                Gigi1893 >> Nestraš ...

                                  NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 20:05:17

                                  nulák >> noo myslim že se moc nepleteš...a ono je i možný že v první zůstane Červenka a Pastrňák pujde do druhý ke Kovářovi...

                                    NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:53:35

                                    novas32 >> Bojím ... Příště s Tebou na ryby pojedu jenom v neoprénu. :-)

                                      Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 19:52:46

                                      MAXXSKATER >> myslím, že v mým případě jsi vedle, kamaráde
                                      Poletis do vody

                                        NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:51:49

                                        nulák >> i tak by se to dalo.

                                          NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:51:10

                                          novas32 >> pro nové jehly? :-)))))