MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nmilankocian - Profil | So 29.4.2017 23:35:34

    Musíme to urvat !!!Kanada nesmí získat ms 3 x za sebou !!!

      NRobiMaster - Profil | So 29.4.2017 22:19:53

      ČR-Rusko

      Radunak............4:3
      MAXX...............5:3
      nulák.................4:2
      drak+.................3:3
      RobiMaster.......3:2

        NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 22:16:42

        Radunak >> Není vůbec zač.

          NRadunak - Profil | So 29.4.2017 22:11:49

          MAXXSKATER >> dík za zkopírování Kubajz.

            NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 22:03:06

            ČR-Rusko

            Radunak............4:3
            MAXX...............5:3
            nulák.................4:2
            drak+.................3:3

              Ndrak+ - Profil | So 29.4.2017 21:58:21

              Radunak >> 3:3 PO 60 min

                Nnulák - Profil | So 29.4.2017 21:58:17

                cze-rus 4:2

                  NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 21:57:49

                  ČR-Rusko

                  Radunak............4:3
                  MAXX...............5:3

                    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 21:52:55

                    Tak a poslední tréninková tipovačka. Dávám už dnes,páč zítra asi nebudu na pc.

                    ČR-Rusko

                    Radunak............4:3

                      NKrom 63 - Profil | So 29.4.2017 21:37:05

                      retrívr >> jj, díky za opravu.

                        Nretrívr - Profil | So 29.4.2017 21:06:05

                        Krom 63 >> Moc nerozumím. Když je něčeho málo, tak je jako šafránu, když moc tak jako máku. Jinak to neznám.

                          Nretrívr - Profil | So 29.4.2017 21:01:19

                          Krom 63 >> Moc Ti nerozumím, myslím, že šafránu je málo, tady bylo gólů jak máku, nebo je to jinak ?

                            NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:52:45

                            Radunak >> Haha, to jsi vychytal ... :-)))

                              NRadunak - Profil | So 29.4.2017 20:50:53

                              MAXXSKATER >> Neneeee,on furt spí a je to s ním na dlouhé lokte :-))

                                NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:50:13

                                Radunak >> :-))) Jste se dneska s Tomem domluvili, co ? Ten by mě chtěl taky furt bít ... =)

                                  NRadunak - Profil | So 29.4.2017 20:49:28

                                  MAXXSKATER >> že tě Plésk čahoune :-))))

                                    NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 20:48:10

                                    Vydra revírní >> Ano, také je nadprůměrně inteligentní jako Ty. =)

                                      NVydra revírní - Profil | So 29.4.2017 20:47:20

                                      MAXXSKATER >> zřejmě dobrý vkus ..

                                        NVydra revírní - Profil | So 29.4.2017 20:44:57

                                        smike >> na toho ani Moder nemá patrony ;)

                                          NVydra revírní - Profil | So 29.4.2017 20:44:39

                                          Gigi1893 >> moloděc :-)