MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 14:32:00

    Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
    Radunak........4:2
    nulák..............1:3
    mazar..............3:3

      Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 14:31:46

      Radunak >> Radku v kolik to jde?

        Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 14:30:53

        Radunak >> 4:3 pro nás tipuju

          NRadunak - Profil | So 29.4.2017 14:28:50

          mazar >> jasan. Tak to já se juknu a budu trénovat hlasivky :-)

            Nmazar - Profil | So 29.4.2017 14:16:01

            Radunak >> Ahoj, ne trošku sranda. Musím se ho zastat, když má takový antifanclub :). Ale tu placku už bych zase rád viděl, ten tým není špatný, jsem zvědavý jak si to sedne. Já jdu za chvíli kolegovi na svatbu, tak to ani neuvidím.

              NRadunak - Profil | So 29.4.2017 14:13:55

              mazar >> zdar. Tobe ten Červous neda spat :-))

                Nmazar - Profil | So 29.4.2017 14:09:36

                3:3 v prodloužení Červous pod víko!

                  Nnulák - Profil | So 29.4.2017 14:07:18

                  CZE:SWE 1:3

                    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 13:47:28

                    Tak první tipovačka nanečisto

                    CZE-SWE............4:2

                      NRobiMaster - Profil | Pá 28.4.2017 22:46:27

                      bude to podle mě hlavně mezi Kanadou a USA, když se nevyřadí navzájem a o 3.místo mezi ČR,Ruskem,Švédskem a možná i Finskem :D Těším se hlavně na Pastu- momentálně náš nejlepší hráč.

                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.4.2017 22:02:48

                        tuzemak >> běž a až se vrátíš zpátky do háku, tak jim prožeň katrem nějaký klódný dřevo a ufachči betelný hokejky..:-)

                          Ntuzemak - Profil | Pá 28.4.2017 21:58:37

                          Buffalo1969 >> valim dom..

                            NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.4.2017 21:58:06

                            tuzemak >> a voni jsou zdechlí, žejo....-DDD

                              Ntuzemak - Profil | Pá 28.4.2017 21:57:25

                              Buffalo1969 >> zdar Fáclaf...by museli za mě dělat.o))

                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.4.2017 21:45:11

                                tuzemak >> nazdar Hans....kua tebe ještě neukradli???? Za chvílu bude prohibice a ty budeš skoro svatej..:-)))

                                  NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 21:43:01

                                  Buffalo1969 >> bingo!!!! Jsi hlava študovaná. I novas se přidal :-)))

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.4.2017 21:39:57

                                    Radunak >> twl....mně zdravíš jak potencionálního sponzora.....:-O

                                    furtstujtvujchuj i mujchujfurtstuj-.....:-)

                                      NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 21:37:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Buffalo1969 >> dobré rano. Sháníme sponzory na tipovačky :-)))))

                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 28.4.2017 21:36:29

                                        cíííííííí kokot....kua nestíham to číst.....-DDDD

                                          Nnovas32 - Profil | Pá 28.4.2017 19:36:18

                                          tuzemak >> nazdaaar :-)