MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 19:33:01

    tuzemak >> Janku zdar. Samé trenér :-)

      Ntuzemak - Profil | Pá 28.4.2017 19:29:54

      Kua tu je sestava,kde se hrabe nároďák.😜😜😜

        Nalžběta - Profil | Pá 28.4.2017 18:07:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        1. Kanada
        2. Rusko
        3. Finsko
        Kdyby to nahodou nekoho zajimalo...asi nebudu mit cas to sledovat, tak mi vyhovuje, ze to jako kazdej rok vim dopredu.

          NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 16:23:58

          novas32 >> lehni na chvilku :-)

            Nnovas32 - Profil | Pá 28.4.2017 16:21:41

            nulák >> a...já jestli si teď můžu dachnout. Přišel jsem z práce, svalil se vyčerpán :-)))

              NMAXXSKATER - Profil | Pá 28.4.2017 16:20:26

              novas32 >> Zítra hrajeme se Švédskem ještě České hokejové hry v Českých Budějovicích.

                Nnulák - Profil | Pá 28.4.2017 16:20:14

                novas32 >> zitra proti svedum, nedele proti rusum a pak uz do MS nic

                  Nnovas32 - Profil | Pá 28.4.2017 16:17:59

                  Radunak >> hraje se dneska něco?

                    NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 16:17:27

                    nerf >> určitě budou,jako loni. Dohadujeme samozřejmě věcné ceny,jako vždy :-)). Určitě dáme jako trénink ty přípravné zápasy :-)

                      Nnerf - Profil | Pá 28.4.2017 16:15:47

                      Bude probíhat nějaká tipovačka?

                        Nnovas32 - Profil | Pá 28.4.2017 16:13:50

                        Radunak >> aby to štěstí vůbec unesl :-)))

                          NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 16:12:10

                          novas32 >> fše samozřejmě shromáždíme a poté dame na výběr výherci. Dozajista bude dotyčný unesen :-)))

                            Nnovas32 - Profil | Pá 28.4.2017 16:10:26

                            Radunak >> ještě bych asi někde našel zbytky strhanych tepelných izolací :-)))

                              NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 16:10:24

                              nerf >> už by to něco chtělo.

                                Nmazar - Profil | Pá 28.4.2017 16:10:06

                                nerf >> Tak tak, už je na čase, letos se to zlomí !!!

                                  Nnerf - Profil | Pá 28.4.2017 16:08:34

                                  Letos bude placka.

                                    NRadunak - Profil | Pá 28.4.2017 16:06:52

                                    novas32 >> zdar tato. Sponzorům se meze nekladou a vyustky jsou cenná vyhra v tipovačce :-)))

                                      Nnovas32 - Profil | Pá 28.4.2017 11:57:55

                                      Radunak >> ja muzu dat nejaky zdemontovany zbytky ze staveb...potrebuje nekdo vzduchotechnicky vyustky? :-)

                                        Nnovas32 - Profil | Pá 28.4.2017 11:55:48

                                        Radunak >> cau mamo, co vyhraju? :-)))