MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 12:35:13

    smike >> Pravdu máš, akorát on má před svatbou, tak možná se mu už doma mění režim. :-)))

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 12:34:44

      novas32 >> 20:15.

        Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 12:33:12

        MAXXSKATER >> v kolik hrajeme?

          Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 12:22:07

          MAXXSKATER >> měl bys:) s rusákama, kanadou a bratmi je to vždy takové jiné :)

            NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 12:19:59

            smike >> A o to jde především ... Ještě čekám na vyjádření kámoše a možná také vyrazím popít. :-)))

              Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 12:17:49

              MAXXSKATER >> máme v hospodě stůl s parádním výhledem, tankovým pivem a luxusní obsluhou, takže i případný debakl půjde kousnou snáz:)))

                NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 12:16:05

                smike >> Přesně tak jsem se chtěl zeptat, jestli náhodou Jenda nemyslel předzápasový trénink. :-)

                  Nmazar - Profil | Pá 5.5.2017 12:14:16

                  Vydra revírní >> To je bez debat, otázka je jestli bude čistý?

                    Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 12:14:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vydra revírní >> twl, leda při rozbruslení, když bude prázdná kasa a kýbl s pukama na ledě:)))

                      NVydra revírní - Profil | Pá 5.5.2017 12:12:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dneska Červ hattrick a jakej byl javorovej list..

                        Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 9:02:51

                        MAXXSKATER >> já to vydím bud na bělorusy nebo norové

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 8:57:28

                          bonhof >> Taky tak, ale jde o první zápasy, určitě se i letos vyskytne nějaké veliké překvapení ...

                            Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 8:54:58

                            a co rusko vs švedsko? tady to vydím na švedy

                              NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 7:32:46

                              Česko-Kanada

                              Gigi.................... 2:2
                              Radunak.............5:3
                              Georgino........... 3:2
                              Falkec................2:6
                              novas32.............2:5
                              pajagogo...........2:4
                              nerf.................. .2:4
                              JardaTGB........ 3:3
                              mazar.................4:3
                              NOVIS...............2:1
                              Krom 63............4:2
                              schmetterling....4:1
                              nulák..................4:6
                              yop....................1:4
                              MAXX...............3:6
                              Smike...............3:5
                              Chosé 2............6:4
                              Colasrumem.......3:1
                              Vaša.................4:1
                              Buffalo1969.......4:3 v prodloužení.

                                Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 6:04:14

                                kubas. >> no, kazdopadne jsem na nej dnes zvedavy:-)

                                  NVaša - Profil | Čt 4.5.2017 19:00:18

                                  Česko-Kanada

                                  Gigi.................... 2:2
                                  Radunak.............5:3
                                  Georgino........... 3:2
                                  Falkec................2:6
                                  novas32.............2:5
                                  pajagogo...........2:4
                                  nerf.................. .2:4
                                  JardaTGB........ 3:3
                                  mazar.................4:3
                                  NOVIS...............2:1
                                  Krom 63............4:2
                                  schmetterling....4:1
                                  nulák..................4:6
                                  yop....................1:4
                                  MAXX...............3:6
                                  Smike...............3:5
                                  Chosé 2............6:4
                                  Colasrumem.......3:1
                                  Vaša.................4:1

                                    Nbonhof - Profil | Čt 4.5.2017 18:48:33

                                    Colasrumem >> Jardo muj typ 5:3

                                      NColasrumem - Profil | Čt 4.5.2017 18:42:42

                                      Česko-Kanada

                                      Gigi.................... 2:2
                                      Radunak.............5:3
                                      Georgino........... 3:2
                                      Falkec................2:6
                                      novas32.............2:5
                                      pajagogo...........2:4
                                      nerf.................. .2:4
                                      JardaTGB........ 3:3
                                      mazar.................4:3
                                      NOVIS...............2:1
                                      Krom 63............4:2
                                      schmetterling....4:1
                                      nulák..................4:6
                                      yop....................1:4
                                      MAXX...............3:6
                                      Smike...............3:5
                                      Chosé 2............6:4
                                      Colasrumem.......3:1

                                        Nretrívr - Profil | Čt 4.5.2017 18:35:10

                                        Gigi1893 >> O tom to je, hokej, fotbal je to jen hra velkých a o velké.Navíc mnoho z lidí neví, že se jen bere a nic neinvestuje, pak není kde brát a je panika.To je obecná móda tohoto státu vydrbat a po mě potopa.

                                          Nkubas. - Profil | Čt 4.5.2017 18:31:53

                                          smike >> Tam ho zavalo jenom srdíčko ;-).