MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Chosé 2 - Profil | Čt 4.5.2017 18:30:29

    Česko-Kanada

    Gigi.................... 2:2
    Radunak.............5:3
    Georgino........... 3:2
    Falkec................2:6
    novas32.............2:5
    pajagogo...........2:4
    nerf.................. .2:4
    JardaTGB........ 3:3
    mazar.................4:3
    NOVIS...............2:1
    Krom 63............4:2
    schmetterling....4:1
    nulák..................4:6
    yop....................1:4
    MAXX...............3:6
    Smike...............3:5
    Chosé 2............6:4

      smike - Profil | Čt 4.5.2017 18:20:45

      kubas. >> rikas, že u rulickovcu byl moc na očích? :-)))

        kubas. - Profil | Čt 4.5.2017 18:19:36

        Gigi1893 >> Nj, ale Roman je úplně jinde taky. On hraje ve Fribourgu jenom proto, aby nezostuzoval hráče v NHL ;-).

          smike - Profil | Čt 4.5.2017 18:18:34

          Gigi1893 >> ale zachranili se, takze pozvali vitezny typ: -)

            Gigi1893 - Profil | Čt 4.5.2017 18:17:09

            smike >> to nevím , hrát o sestup ve švýcarsku asi neznamená rovnou pozvánku do repre...z naší ligy nikdo z Pardubic nebo Karlovejch Varů taky na MS nejede a určitě tam byly hráči kteří bodovali...

              smike - Profil | Čt 4.5.2017 18:13:28

              Gigi1893 >> buhvi, co pepikovi za to agent slibil: -))) asi lukrativni flek ve svycarsku po ms: -)

                Gigi1893 - Profil | Čt 4.5.2017 18:10:32

                nulák >> je to zajímavý , zatímco švýcarská repre vůbec nenominovala na MS Červenkova spoluhráče z útoku Juliena Sprungera (31 let) který dal v sezoně o deset gólů víc než Roman a stal se nejlepším střelcem švýcarské ligy , trenéŕi cz nároďaku do té samé lajny o sestup hrajícího Fribourgu sáhnou a počítají s Romanem do elitní formace :-))

                  Vydra revírní - Profil | Čt 4.5.2017 18:01:43

                  Nejlepší evropský hráč a zbytek doplnit hráči z NHL, to bude první lajna jako fík.

                    retrívr - Profil | Čt 4.5.2017 17:54:33

                    smike >> Moc nevěřím, navíc, kdo ví, kdo bude zítra hrát,že? Vše je velká finanční hra, novináři jsou hlavní figurky. A víš co mě ser. nejvíc, že za vším je ukrutná špína. Nepíšu to na základě Pelty, já ve vrcholovém sportu dělám už přes 35 let.Ale neboj nejsem zas takový skeptik, mám sport moc rád, věnoval jsem mu celý život tedy celkem přesně 46 let.Jen už je menší adrenalin, zájem neklesá. Měj se.

                      nerf - Profil | Čt 4.5.2017 17:11:12

                      pajagogo >> to ale vůbec neni žádná sranda! my chceme vyhrát, my chceme vyhrát, my chceme vyhrát!!!!

                      :-)

                        pajagogo - Profil | Čt 4.5.2017 17:03:58

                        nulák >> hele mě to je šumák, beru to jen jako srandu :-)))

                          smike - Profil | Čt 4.5.2017 16:58:54

                          retrívr >> rekl bych, ze uz ted delaji videorozbor slabych mist mrazka a hracu, co kdy prosli nhl.

                            retrívr - Profil | Čt 4.5.2017 16:55:37

                            smike >> Kdo myslíš, že se bude zajímat, vždyť tam téměř nikoho neznaj a koho znaj tak to má jistý a je jasný, že tam bude.Tyhle taktiky prozrazení mne vždy baví.Myslíš, že je to jinak?

                              smike - Profil | Čt 4.5.2017 16:52:20

                              Proc to jandac oznamuje vic jak den pred zapasem tu sestavu?!

                                nerf - Profil | Čt 4.5.2017 16:43:55

                                nulák >> Přesně tak. A na konci po odehraných 8-10 zápasech Čechů stejně dost možná nebudou dva tipéři se stejným počtem uhádnutých výsledků. A když jo, tak deset jich nebude, max dva.

                                  smike - Profil | Čt 4.5.2017 16:32:01

                                  Česko-Kanada

                                  Gigi.................... 2:2
                                  Radunak.............5:3
                                  Georgino........... 3:2
                                  Falkec................2:6
                                  novas32.............2:5
                                  pajagogo............2:4
                                  nerf....................2:4
                                  JardaTGB.......... 3:3
                                  mazar.................4:3
                                  NOVIS...............2:1
                                  Krom 63.............4:2
                                  schmetterling..... 4:1
                                  nulák..................4:6
                                  yop.....................1:4
                                  MAXX................3:6
                                  Smike................3:5

                                    nulák - Profil | Čt 4.5.2017 16:26:50

                                    pajagogo >> to je prave to blib jelikoz tady neni zastolik moznosti aby moh dat kazdy jiny tip a kazdy tu nemuze sedet 24h denne a cekat az se vyhlasi tipovani aby mohl byt prvni. To co pise nerf mi prijde logictejsi proste ti se stejnym tipem si to rozdeli

                                      Gigi1893 - Profil | Čt 4.5.2017 16:25:52

                                      Česko-Kanada

                                      Gigi.................... 2:2
                                      Radunak.............5:3
                                      Georgino........... 3:2
                                      Falkec................2:6
                                      novas32.............2:5
                                      pajagogo............2:4
                                      nerf....................2:4
                                      JardaTGB.......... 3:3
                                      mazar.................4:3
                                      NOVIS...............2:1
                                      Krom 63.............4:2
                                      schmetterling..... 4:1
                                      nulák..................4:6
                                      yop.....................1:4
                                      MAXX................3:6

                                        MAXXSKATER - Profil | Čt 4.5.2017 16:15:57

                                        Česko-Kanada

                                        Radunak.............5:3
                                        Georgino........... 3:2
                                        Falkec................2:6
                                        novas32.............2:5
                                        pajagogo............2:4
                                        nerf....................2:4
                                        JardaTGB.......... 3:3
                                        mazar.................4:3
                                        NOVIS...............2:1
                                        Krom 63.............4:2
                                        schmetterling..... 4:1
                                        nulák..................4:6
                                        yop.....................1:4
                                        MAXX................3:6

                                          nerf - Profil | Čt 4.5.2017 16:06:50

                                          pajagogo >> Já hlavně nerozumím tomu, proč musí mít každý jiný tip :-) u Fortuny si taky nemůžeš vsadit na skore, které už dal někdo před tebou? Když tipujeme v hospodě při zápasu, tak můžou být stejné tipy s tím, že pak si bank dělí případně tipéři se stejným tipem.