MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 14:19:27

    Česko-Kanada

    Gigi.................... 2:2
    Radunak.............5:3
    Georgino........... 3:2
    Falkec................2:6
    novas32.............2:5
    pajagogo...........2:4
    nerf.................. .2:4
    JardaTGB........ 3:3
    mazar.................4:3
    NOVIS...............2:1
    Krom 63............4:2
    schmetterling....4:1
    nulák..................4:6
    yop....................1:4
    MAXX...............3:6
    Smike...............3:5
    Chosé 2............6:4
    Colasrumem.......3:1
    Vaša.................4:1
    Buffalo1969.......4:3 v prodloužení.
    Bušák................3:7

      NBušák - Profil | Pá 5.5.2017 14:18:28

      Česko Canada 3 ;7 ,DÍKY

        NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 14:10:49

        novas32 >> Myslím na Tebe, neboj se ... :-) Až bude lépe, tak můžeš dovalit klidně i s bivakem.

          Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 14:07:34

          MAXXSKATER >> to bych jim/tobe radil :-)))

            NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 14:06:55

            novas32 >> Třeba ještě nepůjdou, ti větší jsou náladoví jako ženské nebo candáti, to je potíž s nimi. :-)))

              Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 14:04:58

              MAXXSKATER >> jenom jestli ty nekecas a ty veliky trumany si nechces uhamounit pro sebe :-)))

                NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 14:00:04

                novas32 >> Zítra mám noční, tak možná vletím ráno na Labe. Manželka onemocněla, takže s ní zítra nemusím jít na svatbu její kamarádky. :-) Dozvěděl jsem se o tom onemocnění až před chvílí.

                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 13:59:08

                  bonhof >> Přesně ... Ty první zápasy můžou skončit de facto jakkoliv, nebude nouze o překvápko.

                    Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 13:58:59

                    MAXXSKATER >> jsi psal, ze makas...? bych byval dorazil, kdybych to vedel dopredu

                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 13:57:49

                      novas32 >> Všechno bude ... Snad zase zítra ... Teď už jenom čekám opět na ty větší kousky. =)

                        Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 13:56:55

                        MAXXSKATER >> tam mám strach jen o ten nástup kanady, když to ustojíme a pujdem do kabiny po první třetině bud 1:1 nebo 0:1 pro kanadu máme na ně

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 13:55:40

                          bonhof >> Vsadil jsem na výhru Kanady proti našim a k tomu ještě pár dalších zápasů ... Poslední roky jsem včetně MS 2015 a SP zkoušel, že naši překvapí, ale nikdy se tak nestalo. Letos to tak určitě bude, když jsem vsadil na Kanadu, úplně to živě vidím, ale jak říkám, tak by mi to vůbec nevadilo.

                            Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 13:54:47

                            nulák >> pockej pockej...uz to hledam...kdepak. 4 nedame :-)))

                              Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 13:54:00

                              MAXXSKATER >> tak uz na ne bez :-)))

                                Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 13:52:18

                                novas32 >> nic protoze vyhraju ja :D

                                  Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 13:51:56

                                  MAXXSKATER >> jak jsi vsadil? já jsem nevsadil, bo čekám na ty slováky jak se ukaží tam myslím bude hodně překvapení

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 13:50:12

                                    novas32 >> 5 trumanů ... :-)

                                      Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 13:49:34

                                      MAXXSKATER >> a kolik vyhraju za svuj dnesni spravny tip???

                                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 13:48:53

                                        bonhof >> Nebylo by to marné, to bych pak celkem klidně oželel i to, že mi to zkazí tiket. :-)

                                          Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 13:43:29

                                          MAXXSKATER >> kdyby jsme dnes vyhráli, na 90% vyhrajem skupinu, tam nikdo není kdo by nás měl porazit