MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NKrom 63 - Profil | Po 1.5.2017 11:10:54

    Nevěděl jsem o L. Šulákovi (r.1994) nic, jen kde hraje, tak jsem koukl na statistiky z uplynuly sezony.
    Celkově 4 místo v bodování týmu: v 54 zápasech 10 g, 18 a, v tabulce pravdy +18. V play off si ve 4 zápasech připsal 3 branky, na žádnou nepřihrál, +2.
    Na MS jede hlavně sbírat zkušenosti, tak nezbývá, než mu popřát ať mu to vyjde.

      Nrájovec - Profil | Po 1.5.2017 10:48:35

      Radunak >> No teda :-))

        NRadunak - Profil | Po 1.5.2017 10:43:56

        rájovec >> mohli by. Muší řádně nasát atmosféru a to bez holek a chlastu nejde :-))))))

          Nrájovec - Profil | Po 1.5.2017 10:36:46

          Radunak >> Kanada má útok jak na All Star Games :-), to je fakt síla, možná trochu slabší můžou být golmani. V obraně kromě Vlasica není vyložené eso, ale umí to všichni. Ale třeba na zápas s našimi budou po tahu :-).

            NRadunak - Profil | Po 1.5.2017 10:28:58

            rájovec >> jsem zvědavý,jak s tím ještě zamíchá. A jednička je teda Mrázek? Jinak ty tri zápasy můžu za sebe říct,že hrajem vcelku dobře. Hlavně,ať to vydrží do čtvrtfinále,jak říkal smike. Tam se bude lámat chleba. A Kanada nás na úvod může vrátit pěkně na zem.

              Nrájovec - Profil | Po 1.5.2017 10:12:42

              Buffalo1969 >> No ono je to i tak, že každý, asistenti i hl. trenér, tam zastupují nějaký tým a ty manšafty mají zájem svoje hráče zviditelnit a dobře prodat. Tohle bylo evidentní hlavně u Růži, když Klepiše s Červenkou neustále cpal k nejlepším hráčům. A vymklo se to Špačkovi, když Simon místo za pěkný odstupný do Ruska utekl za "drobný" za vodu. Tehdy byl tak dobrý, že ho proti Kanadě pro jistotu nepostavili do základu, ale skauti už o něm stejně věděli, takže se Plzeň moc nenapakovala :-).
              Ale nominace se mě líbí a dobrý je i že hrají s Kanadou hned první zápas, než se Kanaďani sehrají a přizpůsobí velikosti hřiště.

                NBuffalo1969 - Profil | Po 1.5.2017 9:49:22

                rájovec >> no on moc možností na výběr nemá. Staří jsou staří a mladýho se zkušenostma teho moc nemáme. Ono taky kdo by chtěl hrát za nároďák, na kterej hledí celej národ, že se něco konečně pohne kupředu.

                  Nrájovec - Profil | Po 1.5.2017 9:26:28

                  Radunak >> jj. Gudasovi nesvědčí velký hřiště. Ono i v NHL je vidět, že není moc obratný, ale tam to za něho odjezdí Del Zotto nebo další, co s ním hrají v páru.
                  Jinak na Jandače nominace překvapivě odvážná, ale pár lidí se do finální sestavy ještě nevejde (3 brankaři + 22 hráčů v poli a ještě přijede Plekanec a Pasta).

                    Nsmike - Profil | Po 1.5.2017 7:51:45

                    Mirda69 >> proskocil prý obrazovkou k nejakym stetkam a uz tam zustal: -)

                      NMirda69 - Profil | Po 1.5.2017 7:49:58

                      Kde je Jakub Klepiš?

                        Nretrívr - Profil | Ne 30.4.2017 22:59:40

                        Radunak >> Rozumím.

                          NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 22:55:54

                          retrívr >> já určitě nevyberu a nemůžu,jen je to můj nazor :-)

                            Nretrívr - Profil | Ne 30.4.2017 22:53:37

                            Radunak >> Vyber jinýho, není to jednoduché.Stejně je to dnes o štěstí.

                              NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 22:44:36

                              Buffalo1969 >> jako fakt to nevypadá vůbec zle.

                                NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 22:43:14

                                Mě osobně tam nesedí Gudas. Tvrdost ok,respekt ok,ale prostě to u mě nejni to ono.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.4.2017 22:33:48

                                  Radunak >> hmmm.......jako s tím se dá něco uhrát. Snad bude ten Pleskanec víc vidět než minule.

                                    NBatuta - Profil | Ne 30.4.2017 22:33:42

                                    nulák >> Nájezdy jel...bohužel :-)

                                      Nnulák - Profil | Ne 30.4.2017 22:30:00

                                      Sulak prijemne prekvapeni i kdyz udelal par chyb tak na to ze hraje poprve v repre to bylo dobry, spis me prekvapilo ze nevzali kindla treba misto krejcka kterej mi prijde ze pod tlakem neumi rozehravat amyslim si ze zrovna tihle dva nebudou v zahajovacich sestavach a nebo krejcik jako sedmy bek. Jiak z utocniku vypadl jen kaspar coz se dalo trochu cekat kydz nejel najezdy a nema uplne top formu

                                        NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 22:27:09

                                        Souhlas s kolegou smike....

                                          Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 22:24:28

                                          Dobre je to postavené, tomu mancaftu verim!