MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nbonhof - Profil | Út 2.5.2017 14:37:03

    klucí vím že sem nepatří ale co myslíte vyhraje dnes real madrid či altetico?

      Nsmike - Profil | Út 2.5.2017 13:37:04

      nulák >> tak urcite: -)))

        Nnulák - Profil | Út 2.5.2017 13:14:28

        smike >> uvidis ze to letos od panu moderatoru a komentatoru uslysis nekolikrat :D

          Nsmike - Profil | Út 2.5.2017 13:09:26

          nulák >> tak takové statistiky "fungujou" leda v blesku...sorry:)

            Nnulák - Profil | Út 2.5.2017 13:06:41

            MAXXSKATER >> Ale na EHT nehrajou borci z NHL, prece jen videt je i kdyz jen z tribuny je neco jinyho nez na ne koukat v televizi a hlavne pak muze byt i primo u rozboru treneru. Jinak v novodobe historii od zavedeni play off na MS je jedno pravidlo: Pokud nekdo utocil na zlaty hattrick tak ho ve finale dokazali cesi vzdycky porazit, tedy zatim se to stalo 2x v r. 2005 a 2010 ale tak i letos to muze vyjit :D

              NMAXXSKATER - Profil | Út 2.5.2017 12:59:37

              smike >> Poslední 3 roky nebyl takovej průser, 2014 a 2015 bylo 4. místo, loni to byl dobrý výkon, ale smolná prohra ve čtvrtfinále na nájezdy, když Amíci dávali gól z ofsajdu, ale je fakt, že už to chce placku.

                Nsmike - Profil | Út 2.5.2017 12:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                MAXXSKATER >> roky berou "provařené" xichty a jak to dopadá?:)

                  NMAXXSKATER - Profil | Út 2.5.2017 12:51:20

                  nulák >> To může dělat i na EHT kromě atmosféry, ale na MS už na zkoušení moc prostor není. Přijde mi to trošku unáhlené ho brát hned po první akci na EHT na MS v tomhle věku, ale snad to bude dobré.

                    Nsmike - Profil | Út 2.5.2017 12:41:12

                    http://hokej.idnes.cz/cesky-tym-pred-ms-0ev-/ms-hok​ej-2017.aspx?c=A170501_201850_ms-hokej-2017_rou to už můžou rovnou aktualizovat článek "Proč to zase nevyšlo?"...

                      Nnulák - Profil | Út 2.5.2017 10:44:31

                      MAXXSKATER >> zbytecne tam dle meho neni muze trenovat a ziskavat zkusenosti od zkusenejsich kluku a nasaje i atmosferu MS. Je to jeste mledej kluk prislib do budoucnosti.

                        Nsmike - Profil | Út 2.5.2017 9:46:34

                        MAXXSKATER >> vypadal dobře v těch přípravákách, to teda pepík překvapil příjemně:)

                          Nrájovec - Profil | Út 2.5.2017 9:30:08

                          MAXXSKATER >> Tak Jandač zdůvodnil to, že nebere Kindla, že se mu nevleze do základní šestky obránců. K těm podle vývoje přibude sedmý, osmý už spíš ne. Čeká se, jak to dopadne s Krejčím a přijel by nejspíš i Sobotka, pokud Nashville vyřadí Blues. A hrát na tři útoky moc nejde, takže spíš bude 7 beků a zbytek útočníci.

                            NMAXXSKATER - Profil | Út 2.5.2017 9:21:13

                            rájovec >> Pak je tam tak trošku zbytečnej, na zkušenou ho mohli brát na Euro Hockey Tour. :-)

                              Nrájovec - Profil | Út 2.5.2017 9:20:24

                              MAXXSKATER >> On si nejspíš moc nezahraje, možná se ani nedostane do finální nominace, od toho jsou tam jiní.

                                NMAXXSKATER - Profil | Út 2.5.2017 9:11:19

                                smike >> No, přál bych si, aby to bylo u Šuláka jinak, ale Kubas má pravdu, že ta EBEL je nic moc.

                                  Nsmike - Profil | Út 2.5.2017 9:08:10

                                  MAXXSKATER >> ale houby:) ten by se tam zase plácal jak nudle v bandě:)))

                                    Nrájovec - Profil | Út 2.5.2017 8:55:59

                                    b.gun >> Aha, díky. :-)

                                      NMAXXSKATER - Profil | Út 2.5.2017 8:50:44

                                      Krom 63 >> Ta EBEL nic moc ... Kubas to napsal správně. :-) Raději bych tam viděl Kindla než jeho.

                                        Nb.gun - Profil | Út 2.5.2017 8:49:11

                                        rájovec >> Už má podepsané Lahti.

                                          Nrájovec - Profil | Po 1.5.2017 11:20:24

                                          Krom 63 >> Po MS už asi EBEL hrát nebude :-). Když nikdo, tak aspoň Sparta hodí laso :-).