MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Batuta - Profil | Ne 30.4.2017 22:22:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Brankáři: Furch, Mrázek, Francouz
    Obránci: Gudas, Jeřábek, Kempný, Rutta, Kolář, Krejčík, Šimek, Kundrátek, Šulák
    Útočníci: Červenka, Plekanec, Birner, Vrána, Lev, Kovář, Horák, Řepík, Radil, Hyka, Hanzl, Zohorna, Holík, Pastrňák, Voráček.

      Batuta - Profil | Ne 30.4.2017 22:21:04

      Radunak >> Už tam byli brankáři, ale zase to zmizelo :-)

        Radunak - Profil | Ne 30.4.2017 22:19:16

        Buffalo1969 >> to by ses divil,co zmůže tuhý podpalovač Pepo :-))). Ale sakra už by mohli...

          Buffalo1969 - Profil | Ne 30.4.2017 22:12:25

          Radunak >> mno kamaráde........co naděláš?!?!
          Mladejma nezatopíš a staří nehoří..........:-DDD

            novas32 - Profil | Ne 30.4.2017 22:11:24

            Radunak >> to prodloužení 3:3

              Radunak - Profil | Ne 30.4.2017 22:05:01

              Buffalo1969 >> chudáci. Takovej melouch a oběť :-)))

                Batuta - Profil | Ne 30.4.2017 22:01:39

                Možná čekají na info, jak to vypadá s Holíkem.

                  smike - Profil | Ne 30.4.2017 21:58:18

                  Chosé 2 >> vsak uz tam pisou, že prý sami nevedi...

                    Buffalo1969 - Profil | Ne 30.4.2017 21:52:10

                    Radunak >> já bych spíš řekl, že makají přes čas.:o)

                      Chosé 2 - Profil | Ne 30.4.2017 21:51:31

                      smike >> V minulosti už mívali dopředu jasno. Mně se ten Jandač docela nepozdává. Ostatně jsem se nedávno přesvědčil, že s mančaftem a rozhodčími hovoří pouze asistenti a hlavně Prospal. Ten Jandač tam na střídačce stojí, jak egyptská sfinga.:-(

                        smike - Profil | Ne 30.4.2017 21:45:05

                        Chosé 2 >> asi to není jednoduché.ti, co by tam papírově neměli být, zahráli dost dobře

                          Chosé 2 - Profil | Ne 30.4.2017 21:44:04

                          Tak nevím. Potřebuje se ten Jandač zbavit také chráničů a osprchovat ? Vždy, když se blíží termín, tak to opět protáhnou.:-(

                            Chosé 2 - Profil | Ne 30.4.2017 21:39:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            drak+ >> Budiž ti odměnou několik like.:-)

                              nulák - Profil | Ne 30.4.2017 21:38:44

                              smike >> asi se nemuzou rozhodnout :D

                                Radunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:37:05

                                Buffalo1969 >> buffalo1969 - 30.4.2017 21:33:30 >> dávají si načas

                                  smike - Profil | Ne 30.4.2017 21:35:38

                                  nějak jim to trvá...

                                    Buffalo1969 - Profil | Ne 30.4.2017 21:33:30

                                    Radunak >> to se dozvíš tak kolem desáté večer a nebo až zítra...:o)

                                      Radunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:24:10

                                      drak+ >> pouze ty. Výhru předám u vody osobně. Dělej si čárky :-)

                                        drak+ - Profil | Ne 30.4.2017 21:20:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jsem to uhadl3:3. Ještě někdo?

                                          nulák - Profil | Ne 30.4.2017 21:15:13

                                          zive by to tam melo byt rikali to uz behem zapasu nekdy ve druhy tretine