MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nsmike - Profil | Ne 21.5.2017 18:18:22

    kubas. >> vsak hlavne u nas neni zajem neco menit.mohlo by dojit k "zestihleni organizacnich struktur" a co pak vsichni ti kamaradi, kteri jsou na svaz prostrednictvim ruznych agentur prisati...

      NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 18:14:53

      kubas. >> tak už asi nee. :-)

        Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 18:12:27

        rarach >> Slyšel jsem... Je vidět, že jsou soudní a mají rozum. U nás se o tom bude dva dny mluvit a pojede se dál, však co, pohoda ;-).

          Nrarach - Profil | Ne 21.5.2017 18:10:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          kubas. >> Nejlepší bylo, jak Dusík říkal, že samotní finští novináři si přejou, aby to dneska neurvali, pač by se to jejich letošní vystoupení zametlo pod koberec. To u nás už Lenner chce rodičům nakazovat kdy a kam vozit svoje dítě na trenink, když sem to včera viděl, tak sem nestačil valit oči.....

            Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 18:06:17

            Radunak >> Bohužel už asi ne :-).

              NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 18:04:58

              kubas. >> normálně věřím,že to Finsko ještě urve :-)

                Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 18:03:12

                Radunak >> Klasika u nich naprostá...

                  NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 17:59:09

                  A je to tady :-)))

                    Nsmike - Profil | Ne 21.5.2017 17:58:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    MAXXSKATER >> co by nas "Dream team "za to dal...

                      NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 17:56:58

                      Tak pojďme na 4:3, ať je ještě drama :-)

                        NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 17:22:50

                        MAXXSKATER >> máme a tak to i necháme :-)

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 17:20:01

                          Radunak >> U mne se k nim v posledních letech projevily sympatie, ale každý tohle máme jinak. =)

                            NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 17:19:48

                            kubas. >> přesně..

                              Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 17:18:50

                              Radunak >> Tak, tak, bohužel jsou na tom hokejově ale úplně jinde...

                                NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 17:16:59

                                MAXXSKATER >> je to asi hotovo. Škoda. Bolševikovi nepřeju nic.

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 17:13:27

                                  Tak tady už je asi hotovo ... Finům se tohle MS taky moc nepovedlo, ale zvládli klíčové čtvrtfinále ...

                                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.5.2017 17:11:32

                                    Tak pánové,posledni tipovačka

                                    Kanada vs Švédsko

                                    Radunak........3:4
                                    Poušťák.........2:3
                                    MAXX...........1:3
                                    Řízek 5,125.....3:1
                                    kubas...........2:1
                                    RobiMaster....3:2
                                    novas32.........3:4
                                    777vlcakk.........3:3
                                    Buffalo1969.......3:3.....3:4P
                                    Krom63..........3:3

                                      NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 17:08:38

                                      Tak pánové,posledni tipovačka

                                      Kanada vs Švédsko

                                      Radunak........3:4
                                      Poušťák.........2:3
                                      MAXX...........1:3
                                      Řízek 5,125.....3:1
                                      kubas...........2:1
                                      RobiMaster....3:2
                                      novas32.........3:4
                                      777vlcakk.........3:3
                                      Krom63..........3:3

                                        N777vlcakk - Profil | Ne 21.5.2017 17:05:09

                                        Kanada vs Svedsko 3:3

                                          Nnovas32 - Profil | Ne 21.5.2017 16:43:03

                                          O 3.misto jsem nestihl, ta aspoň finále.

                                          Tak pánové,posledni tipovačka

                                          Kanada vs Švédsko

                                          Radunak........3:4
                                          Poušťák.........2:3
                                          MAXX...........1:3
                                          Řízek 5,125.....3:1
                                          kubas...........2:1
                                          RobiMaster....3:2
                                          novas32.........3:4