MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:35:32

    smike >> :-))) Tak o tom bych vůbec nepochyboval ... Pepík je takovej moc měkkej, ten by ani neměl koule někoho takového posadit na tribunu jako to třeba udělal Vůjtek Kopeckému u Slováků.

      Radunak - Profil | Ne 21.5.2017 18:34:11

      MAXXSKATER >> fšak už za mě to pro rodiče nebylo nic levného. Až byl "sponzor" ,tak se alespoň něco málo fasovalo(gatě,lokty,vesty,holeně) samozřejmě onošené :-). Rukavice,brusle,kejky a helmy se dál kupovaly :-)

        smike - Profil | Ne 21.5.2017 18:33:42

        rarach >> twl, to muzou dat do sberu a budou v baliku:-)

          smike - Profil | Ne 21.5.2017 18:33:05

          MAXXSKATER >> uz vidim pepu, jak zas bude pristi rok posilat nejakeho vyslouzileho hrace/"manazera", aby plekance premluvil k navratu...to je u nas takovy kolorit

            rarach - Profil | Ne 21.5.2017 18:31:13

            Ty woe, to jsou medaile...nádhera!!

              MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:30:55

              smike >> Většina lidí na ten hokej prostě dneska nemá peníze, pak není taková konkurence a ty skutečné talenty se k tomu hokeji prostě ani nedostanou ... To u fotbalu je to úplně naopak s fin. náročností.

                MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:29:40

                smike >> Třeba by to pak v repre zabalil jako Plekanec. :-)

                  MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:28:48

                  Radunak >> Jako docela jo .... Teď jsem Ti to chtěl najít na webu ČT, ale nezadařilo se ...

                    Buffalo1969 - Profil | Ne 21.5.2017 18:28:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    rarach >> já taky. Od Manželky bratranec vozí syna na Kometu na tréninky od mala, takže vím, kolik taková sranda stojí. Dneska hraje v juniorech a je to darda jako kráva.

                    Lener by si měl vymáchat hubu Savem, protože mu z huby vyjde buď pičovina a nebo smrad !!!

                    HOWGH !!!

                      kubas. - Profil | Ne 21.5.2017 18:28:25

                      MAXXSKATER >> Tak to jsem klidný :-)...

                        smike - Profil | Ne 21.5.2017 18:28:01

                        MAXXSKATER >> twl, tak to byl typicky monolog politika...1 veta ohledne ms a pak zbytek, jak za stav hokeje muzou rodice, kteri nepodporuji u svych deti kreativitu...

                          smike - Profil | Ne 21.5.2017 18:26:19

                          MAXXSKATER >> leda tak infarkt, jak by s tema mladyma americanama nestihal jezdit:-)

                            MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:25:36

                            smike >> Jojo, chyba je všude jinde než u něj ... :-)))

                              Radunak - Profil | Ne 21.5.2017 18:25:32

                              MAXXSKATER >> já to neslyšel a ani nečetl. Maso?

                                MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:25:07

                                kubas. >> Červus by dal ten vzývaný hattrick. :-)))

                                  smike - Profil | Ne 21.5.2017 18:24:18

                                  MAXXSKATER >> jako toho lenera?

                                    kubas. - Profil | Ne 21.5.2017 18:23:57

                                    MAXXSKATER >> Tj, bychom je ofenzivní smrští smazli jak malinu :-))).

                                      MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:23:18

                                      rarach >> Taky jsem ten rozhovor poslouchal a nestačil jsem valit oči nebo respektive špulit uši.

                                        MAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 18:22:39

                                        smike >> Věřím, že bychom letos ve čtvrtfinále přešli přes Finy i Ameriku, ale takhle to bylo dobře.

                                          kubas. - Profil | Ne 21.5.2017 18:20:58

                                          smike >> Zájem slovní :-)...