MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NKrom 63 - Profil | Ne 21.5.2017 16:25:10

    Tak pánové,posledni tipovačka

    Kanada vs Švédsko

    Radunak........3:4
    Poušťák.........2:3
    MAXX...........1:3
    Řízek 5,125.....3:1
    kubas...........2:1
    RobiMaster....3:2
    Krom 63.........3:3

      NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 16:21:09

      Tak pánové,posledni tipovačka

      Kanada vs Švédsko

      Radunak........3:4
      Poušťák.........2:3
      MAXX...........1:3
      Řízek 5,125.....3:1
      kubas...........2:1
      RobiMaster....3:2

        NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 16:19:17

        Rusko vs Finsko

        Radunak..........3:5
        Poušťák...........4:1
        MAXX.............4:2
        Řízek 5,125.....4:1
        kubas.............4:0
        RobiMaster......3:1

          NRobiMaster - Profil | Ne 21.5.2017 15:52:25

          Dáme ještě poslední tipovačky,než to uzavřeme tady?

          Rusko vs Finsko

          Radunak..........3:5
          Poušťák...........4:1
          MAXX.............4:2
          Řízek 5,125.....4:1
          kubas.............4:0
          RobiMaster......3:1

          Kanada vs Švédsko

          Radunak........3:4
          Poušťák.........2:3
          MAXX...........1:3
          Řízek 5,125.....3:1
          kubas...........2:1
          RobiMaster....3:2

            Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 15:43:08

            Dáme ještě poslední tipovačky,než to uzavřeme tady?

            Rusko vs Finsko

            Radunak..........3:5
            Poušťák...........4:1
            MAXX.............4:2
            Řízek 5,125.....4:1
            kubas.............4:0

            Kanada vs Švédsko

            Radunak........3:4
            Poušťák.........2:3
            MAXX...........1:3
            Řízek 5,125.....3:1
            kubas...........2:1

              NŘízek 5,125 - Profil | Ne 21.5.2017 15:42:37

              Rusko vs Finsko

              Radunak..........3:5
              Poušťák...........4:1
              MAXX.............4:2
              Řízek 5,125.....4:1

              Kanada vs Švédsko

              Radunak........3:4
              Poušťák.........2:3
              MAXX...........1:3
              Řízek 5,125.....3:1

                Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 15:41:00

                smike >> Tak kilo naopak v chalupě, to se počítá :-))).

                  Nsmike - Profil | Ne 21.5.2017 15:31:34

                  kubas. >> pry s nim cloumaly emoce:-))) leda z toho, jak musel zacalovat tech 400 tycek:-))) to musela stripterka hulakat:-)

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 15:29:24

                    Dáme ještě poslední tipovačky,než to uzavřeme tady?

                    Rusko vs Finsko

                    Radunak..........3:5
                    Poušťák...........4:1
                    MAXX.............4:2

                    Kanada vs Švédsko

                    Radunak........3:4
                    Poušťák.........2:3
                    MAXX...........1:3

                      NPoušťák - Profil | Ne 21.5.2017 15:28:44

                      Dáme ještě poslední tipovačky,než to uzavřeme tady?

                      Rusko vs Finsko

                      Radunak..........3:5
                      Poušťák...........4:1

                      Kanada vs Švédsko

                      Radunak........3:4
                      Poušťák.........2:3

                        NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 15:26:27

                        Dáme ještě poslední tipovačky,než to uzavřeme tady?

                        Rusko vs Finsko

                        Radunak..........3:5

                        Kanada vs Švédsko

                        Radunak........3:4

                          NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 10:20:24

                          MAXXSKATER >> zdar. Díky.

                            Nkubas. - Profil | Ne 21.5.2017 10:14:06

                            MAXXSKATER >> Jj, pěknej rozhovor ;-)...

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 10:13:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kubas. >> Pěkně ... :-)

                              Podívejte se na zápas s Ruskem. Nejlepší český útočník byl Robin Hanzl, extraligový hráč. To se bavíme o utkání, kde šlo o všechno. Podle mě hráči z Evropy hráli na turnaji velice dobře. Řepík s Birnerem se mi moc líbili. Horák se Zohornou nezklamali. Navíc i Sparta dokázala, že liga má svoji kvalitu. Pořád nechápu, kde všichni berou tu odvahu říkat, že naše liga je slabá. Sparta se dostane do finále evropské soutěže a pak vypadne rychle ve čtvrtfinále s Brnem. Česká liga je velice slušná a hráči z extraligy v jiných ligách patří k oporám.

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 10:10:36

                                Radunak >> Čus Ty tam. :-) Dneska ve 16:15 se hraje o bronz a potom v 20:45 o zlato.

                                  NRadunak - Profil | Ne 21.5.2017 10:08:22

                                  MAXXSKATER >> Zdar Kubajz. Kdy se hrajou poslední zápasy? Abych se ještě jukl,jak se hraje hokej :-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 21.5.2017 8:28:01

                                    smike >> Trochu odbočím: určitě bude u nás i u nich lehčí dostat zpátky "na vrchol" fotbal než hokej.

                                      Nsmike - Profil | Ne 21.5.2017 8:19:41

                                      MAXXSKATER >> to jsou takove ty tradicni slovenske kecy...akorat, ze oni jsou na tom v hokejove situaci hur, jak my v te fotbalove.myslim tim svaz, priziv...teda vlastne cinovniky atp.

                                        Nnovas32 - Profil | So 20.5.2017 23:16:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Správné tipy Radunak zápas Kanada : Rusko
                                        Rajovec Švédsko : Finsko
                                        Gratulace