MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NKáceč - Profil | Pá 19.5.2017 23:57:10

    MAXXSKATER >> a byly medaile, teď je dlouhodobě hovno :-)

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.5.2017 23:54:26

      Káceč >> Ten hrál v NHL za celek Columbus Blue Jackets, což je tým, který se za jeho působení tam nedostal ani jednou do play off, takže to je zrovna ta varianta, která něco takového umožňovala

        NKáceč - Profil | Pá 19.5.2017 23:51:21

        MAXXSKATER >> David Výborný.

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.5.2017 23:40:49

          Káceč >> Kdy měla repre dlouhodobě jednoho kapitána ? Je to vždycky o tom, jak na tom jsou hráči v NHL, jestli ještě hrají play off o Stanley cup nebo jestli už mají po sezóně. Tak se to musí brát.

          Jediná možnost, jak by se mohlo docílit tohoto, je ta, aby byl kapitánem někdo z evropských soutěží.

            NKáceč - Profil | Pá 19.5.2017 23:38:31

            MAXXSKATER >> měl bejt kapitánem a hotovo. Repre měla vždycky jednoho dlouhodobě a ten válel. Leda by měl doma problémy s Luckou, to je možný :-)

              NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.5.2017 23:35:57

              Káceč >> Tenhle turnaj ho prostě nezastihnul ve formě, možná si neměl dávat ten oraz před turnajem a měl dovalit na České hokejové hry do ČB, ale to už je jenom kdyby ... Nebo už je prostě za zenitem.

                NKáceč - Profil | Pá 19.5.2017 23:31:42

                MAXXSKATER >> kdyby byl Plekanec kapitánem, tak by byl tahounem. Takhle byl akorát nasranej.

                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.5.2017 22:23:04

                  Hokej jsem sledoval na chatě, ale měl jsem raději zůstat u vody, jen co je pravda. Největším zklamáním pro mne překvapivě nebyl Červenka, ale byl to Plekanec, i když to bylo o prsa asijské závodnice.

                    NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 21:09:33

                    smike >> to bysme byli kustodi přes jeho tackles:-)

                      Nvundu - Profil | Pá 19.5.2017 21:08:01

                      Poušťák >> kua nerozumim ani slovo tomu co jsi napsal-za me trener narodaku na pristi MS musis byt jednoznacne ty Vanousku :-)))))))))

                        Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 21:00:46

                        Řízek 5,125 >> to by musel byt kapitanem repre Polansky:-)))

                          Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 20:59:44

                          Poušťák >> lener dokazal jedine.prezit, kdyz ho vynesli po priletu z Nagana z tucka tvrdeho nohama napred.

                            NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 20:19:41

                            smike >> ani v případě našich válců?:-)

                              Npike perch - Profil | Pá 19.5.2017 20:18:00

                              hele..ale to já ani ty neovlivním..a nemá cenu se nad tím rozčilovat...dělej co umíš a budeš se mít dobře

                                NPoušťák - Profil | Pá 19.5.2017 20:15:38

                                pike perch >> v tomto státě se měsíčně rozkradou miliardy a ty tvrdíš že jsme malý stát a nejsou peníze?Je to jen o lidech a chtít.

                                  Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 20:11:18

                                  Řízek 5,125 >> jak kdo:-)

                                    Npike perch - Profil | Pá 19.5.2017 20:08:02

                                    no já bych řekl ,že líp asi nebude,,,ale budu fandit furt...třeba němci mají lepší podmínky si myslím....a brzko nás předčí..za pár let budou před náma,..ale je to hodně o ekonomice,celkovým fungování státu,příspěvky na sport atd...a když vyroste v čr hráč typu jágr,eliáš,hejduk a spousta dalších ,bude to událost a budu za to rád...třeba ten pastrnák ..je mu dvacet...a je to borec

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 19:59:47

                                      pike perch >> dyt my fandime, a věříme, že bude líp.

                                        Npike perch - Profil | Pá 19.5.2017 19:48:39

                                        lidi lidi..já být hokejista tak se na to vybodnu hned,hrát za repre...prostě se snažili a neudělali to...ale snaha tam byla..prostě ta kvalita tam neni...jen blb může nadávat na plekance,pastrnáka atd..já brát takový prachy,někdo by do mě ryl...no vyprd bych se na to hned a radši bych jel na dovču...fandit se má i když se nedaří..o trenérech to není...když není kvalita,není výsledek...jsme malá země,..a nejsme na tom finančně tak dobře jak jiný státy,,,tak rodiče asi moc těch peněz na hokej nemají....už to asi lepší nebude..je třeba smířit se s tím a fandit

                                          Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 19:09:31

                                          Poušťák >> Hořava s Rulíkem a nazdar, taky by se mi líbili ;-)... Akorát mám pocit, že se mu do té žumpy tak nějak nechce, ten radši prchne do Švédska k nějaké juniorce, kde to má hlavu a patu a něco se dozví a vzdělá se... Škoda, že nedostane prostor ty zkušenosti a poznatky předat a to je celkově asi docela problém to vzdělání a sbírání zkušeností mimo naše prostředí krom Pesana s Petrem třeba, kteří jezdí aspoň do Ameriky.