MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 18:53:16

    Gigi1893 >> vsak az ho bros koupi, trefi te slak:-)))

      NGigi1893 - Profil | Pá 19.5.2017 18:51:34

      Poušťák >> tak s tim souhlasim :-D

        NPoušťák - Profil | Pá 19.5.2017 18:40:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Gigi1893 >> Není,musí tam stát trenér kterej má koule,nenechá se ovlivňovat osobními zájmy agentú a posadí seběvětší hvězdu,která hraje hovno,viz.Plekanec.Ale takovej u nás není a musel by to být někdo z venku.Sám jsi psal že máme hodně centrů a že to je postavený na hlavu.Ano,kdyby měl Pepa koule tak posadil Plekyho,na centra vrazil Sobotku a na brko mohl dát důraznýho,rychlýho a hladovýho po úspěchu Hyku,nebo šikovnýho Radila,ale on místo toho míchal až domíchal.
        Jak psal smike,tihle trenéři v čele s Pepou a Kalousem jsou fakt zoufalí,a to nemluvím o Lenerovi,kterej nebýt Hlíny tak dokázal kulový.Mě osobně by se líbil jako trenér nároďáku Hořák.

          NRadunak - Profil | Pá 19.5.2017 18:37:59

          Dobrý podvečír fšem..... Všem,kteří odcházejí díky za postřehy a komentáře. Já už to tady doklepu do konce :-)

            NGigi1893 - Profil | Pá 19.5.2017 17:37:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Poušťák >> Loni ve čtvrtfinále Češi prohráli s Amerikou po nájezdech, v normální hrací době skóroval pouze Zohorna, ale z penalty. V roce 2015 čtvrtfinále rozhodl Jágr, ale dál? Semifinále v Praze bez gólu. Zápas o třetí místo bez gólu. Podobné to bylo ještě i o rok dřív, v Minsku 2014. Semifinále bez gólu, bitva o bronz bez branky. A včera? Opět bez gólu. To už není náhoda. Je jedno, jestli se jedná o mužstvo vyšperkované kalibrem ze zámoří, nebo z Evropy. V klíčových okamžicích, kdy Češi naskočí na nejsilnějšího protivníka, střelecky shoří. Jako včera.

            Neni jedno kdo ten tým trénuje??

              Nrarach - Profil | Pá 19.5.2017 17:33:06

              Král nastartuje svoje ferrari a udělá průvan na D5....děkuji za pokec, bylo to famózní!
              http://hokej.idnes.cz/komentar-cesky-hokej-po-ms-dc​o-/ms-hokej-2017.aspx?c=A170518_213512_ms-hokej-201​7_par

                NPoušťák - Profil | Pá 19.5.2017 16:33:24

                Gigi1893 >> i fan klub Pepka Jandače se loučí a doufá že se na to 9 místo příští rok tolik nenadřeme...o))

                  NGigi1893 - Profil | Pá 19.5.2017 16:26:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  No nic , antifanklub Romana Červenky se loučí s touhle diskusí a doufá že příští rok už se nebude muset vztekat nad jeho nemotorností a nekvalitou :-))

                    Nrájovec - Profil | Pá 19.5.2017 15:03:01

                    Řízek 5,125 >> Tak tak, teď každej přesně ví, co bylo špatně :-))

                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 14:56:46

                      rájovec >> ted se vyrojí spousta "chytrejch článků" :-))

                        Nšvihov - Profil | Pá 19.5.2017 14:54:48

                        Je to přesně jak psal FRANK71,naprostá pravda která bohužel není jenom o hokeji,dnes je všechno jenom o penězích,bohužel.

                          Nrarach - Profil | Pá 19.5.2017 12:38:44

                          smike >> Jandač je vlastně takovej hokejovej Žloutek....to je maso!

                            Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 12:37:22

                            Řízek 5,125 >> teď jsem se k tomu dostal.twl, oni si tam jeli fakt jen "užít Paříž"...dobrovolné tréninky, twl...

                              Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 11:40:46

                              nerf >> Po zápase tam byl včera Kalous, pak to dávali před tím večerním zápasem s Jandačem, ale pusť si i to po zápase se Švýcarskem, tam byl Sýkora výbornej :-))).

                                Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 11:22:38

                                Řízek 5,125 >> přesně to mně napadlo:)

                                  Nnerf - Profil | Pá 19.5.2017 11:15:25

                                  kubas. >> A to bylo hned v pozápasovým rozhovoru? Snad si to večer najdu na netu.

                                    Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 11:12:23

                                    nerf >> Já už si to přesně nepamatuju...

                                      Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 11:10:19

                                      Řízek 5,125 >> Však jo ;-).