MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 11:10:18

    smike >> pozitiva se jistě najdou-třeba ta tyčka v té přesilovce, to jsou ty první vlaštovky:-))

      nerf - Profil | Pá 19.5.2017 11:09:36

      kubas. >> A co přesně mu Sýkora říkal?

        Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 11:09:34

        kubas. >> naopak se pak zdravě nasral:-)
        posadil ho správně!:-)

          smike - Profil | Pá 19.5.2017 11:05:50

          Řízek 5,125 >> to jsem zvědav, co lejner vymyslí.třeba na tom výsledku najde pozitiva a pojede se dál:)

            kubas. - Profil | Pá 19.5.2017 11:04:31

            Řízek 5,125 >> Na kdyby se nehraje ;-).

            Jo, posadil ho, právě proto jsme je neporazili :-))))).

              Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 11:02:30

              smike >> já mu nevěřil, a to sem ten optimista:-))

                Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 11:02:07

                kubas. >> právě na to narážím-kdyby tam byl někdo jinej než HAD, tak je zlato jasný:-)
                btw-na druhou stranu-Had Červenku normálně posadil na lavičku, mylím, že v tom semi se Švédama, to nikdo po něm nedokázal:-))

                  smike - Profil | Pá 19.5.2017 10:57:30

                  Řízek 5,125 >> já pepovi zpočátku věřil, ale bohužel je vidět, že trenér bez autority a s výsledkama u nás být nemůže...

                    kubas. - Profil | Pá 19.5.2017 10:56:49

                    Řízek 5,125 >> Spousta lidí si ale třeba pamatuje MS 2011. To jsme hráli nejhezčí hokej co pamatuju, byli jsme nejlepší mancaft na MS a byla to radost sledovat, sice z toho byl "jenom" bronz a legendární Cervusuv hattrick proti Rusům, ale člověk se těšil na každej náš zápas... Teď? Škoda mluvit.

                      Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 10:55:58

                      smike >> hele- měl to 2 x Had a čf stop, pak Růža a 2x 4 flek, Vujtek-ČF-strop ale dalo se na to dívat, a ted Jandač-kterýho nikdo nechtěl.-), ČF strop a nedalo se na to dívat:-)

                        rarach - Profil | Pá 19.5.2017 10:53:23

                        smike >> Já na to včera nekoukal, ale lidi v čerárně co na to koukali sem takhle naštvaný už dlouho neviděl, asi to musela bejt strašná bída od druhé třetiny.

                          smike - Profil | Pá 19.5.2017 10:51:29

                          Řízek 5,125 >> tak zato teď je pohoda a výsledky žádné :)

                            Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 10:49:52

                            smike >> nikdo ho ale neměl rád:-)
                            navíc měl týmy s potenciálem na další dva hattricky a neudělal ani jeden:-))

                              kubas. - Profil | Pá 19.5.2017 10:47:09

                              rarach >> Sýkora se to jako jedinej tam nebál pojmenovat tak jak to je...

                                smike - Profil | Pá 19.5.2017 10:46:57

                                Řízek 5,125 >> nepočítá se jak, ale, že udělal:)

                                  smike - Profil | Pá 19.5.2017 10:46:30

                                  rarach >> však taky jak pepík zblednul, když mu sýkora ve studiu přiblížil realitu...jak říkám, oni si žijou ve stínu nagana, zlatého hattricku a nejsou schopni se smířit s faktem, že buď začnou dřít nebo dopadnou jako Slováci.

                                    kubas. - Profil | Pá 19.5.2017 10:45:26

                                    smike >> Jo, to by šlo ;-)!

                                      Řízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 10:44:46

                                      rarach >> Had udělal medaile náhodou:-)

                                        smike - Profil | Pá 19.5.2017 10:44:00

                                        kubas. >> otoše :)

                                          rarach - Profil | Pá 19.5.2017 10:43:59

                                          Řízek 5,125 >> No jo, ale Had udělal medaile...muhehe, ale jo sebereflexe tam je, ale co z toho když se za dva tejdny nejsou schopní dokopat alepoň k tomu aby odehráli zápasy v tempu, mi nesere, že vypadli v ČF to se stalo i amíkům, ale mi štve ta nabubřelost vůči fanouškům co se za nima štrachaj do Paříže a voni si dovolej ty zápasy odklouzat jenom aby se neřeklo. Jedinej kdo to alespoň malinko kritizoval byl Sýkora ve studiu, zbytek vocasů jim to ještě schvaloval.