MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:14:38

    nulák >> uvidíme. Ale Záruba tam něco mumlal na webu.

      NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:13:58

      smike >> díky.

        Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 21:13:12

        Radunak >> nevím, jestli to dají živě. http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-04-30/​id/205427 leda tady

          Nnulák - Profil | Ne 30.4.2017 21:12:39

          Radunak >> mela by byt ted po hokeji

            NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:11:55

            novas32 >> čí?

              Nnovas32 - Profil | Ne 30.4.2017 21:11:22

              Radunak >> koukám že to byla asi premiéra, ne?

                NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:10:58

                smike >> tiskovka bude někde vidět?

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.4.2017 21:10:06

                  Radunak >> to bylo fajnový. Unavit soupeře takhle je docela makajda.

                    Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 21:08:51

                    tak jsem zvědav, co teď pepík...já bych tam vzal hanzla a šuláka

                      NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:08:28

                      Buffalo1969 >> pěkný!!

                        NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:07:46

                        Bušák >> mě osobně se to líbilo. A to prodloužení bylo fakt super.

                          Nnovas32 - Profil | Ne 30.4.2017 21:07:27

                          Radunak >> za mě správný tip

                            NBušák - Profil | Ne 30.4.2017 21:06:43

                            Radunak >> ale jo,hráli kucí dobře

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.4.2017 21:06:31

                              betelné hokej....fakt betelné..:-)

                                NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:03:47

                                To je mazááák ten Hanzl :-)))

                                  NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:02:47

                                  nulák >> to jsem právě tak myslel taky. Nebyl jsem si úplně jistej.

                                    Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 21:01:48

                                    hanzl mazácky

                                      Nnulák - Profil | Ne 30.4.2017 21:00:57

                                      Radunak >> urcite bych to uznal, ale asi by to chtelo trochu objasnit pravidla, ze pokud se napise nejaky vysledek a neni tam napsany pp nebo sn tak to znamena po 60.min

                                        NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 21:00:22

                                        Jinak prodloužení moc pěkný...

                                          NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 20:59:04

                                          Gratulace kolegovi drak+ za přesný tip v soutěži. A jelikož se za nedlouho uvidíme,výhru dostaneš osobně :-))