MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 10:43:40

    smike >> Koldu :-)?

      Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 10:37:23

      kubas. >> koho najmeme?:) pauluse ne, ten už je profláklý:)

        Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 10:35:59

        smike >> OK, jsem pro, kdy začínáme :-)))?

          Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 10:34:19

          kubas. >> to by byl dobrý byznys najít na to bílé koně:))) o ten rozdíl bychom se mohli pak šábnout:))) se nedivím, že má tu kauci nižší, náklady taky nějaké s tím měl:) je vidět, že jsou soudci rozumní lidé:)))

            NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 10:32:18

            smike >> tak já věřím dycky, já sem rozený optimista:-)

              Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 10:31:42

              Řízek 5,125 >> a tys jim tak věřil:)))

                NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 10:30:28

                rarach >> jako že se k tomu postavili čelem, na rozdíl od Hada třeba...

                  Nrarach - Profil | Pá 19.5.2017 10:25:03

                  Řízek 5,125 >> Plekanec a Jandač mluví rozumně, no to je sice hezký, ale oni nejsou u reprezentace ve spíkrování, ale v hokeji. Jandač je neumětel, kterej si celkem fungující mančaft rozesral Plekancem a Sobotkou, ten může trénovat maximálně špičku WSM, na víc ten hoch nemá, v posledních letech to je takovej ledovej Čaplár....

                    Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 10:15:54

                    Řízek 5,125 >> To hodnocení hráčů je skvělý! Plekanec je srdcar, kdyz muze, dojede, těžko mu neco vyčítat, nemůže za to, ze ho trenéři nesmyslně cpali do 1.lajny a cekali od něj, ze to potáhne.

                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 10:08:02

                      kubas. >> na centrumu sou obecně dobrý články- Plekanec i Jandač mluvěj rozumně. Zvláště Plekance mi je skoro líto....

                        Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 10:05:27

                        Řízek 5,125 >> To me fakt pobavilo ta kauce :-).

                        Ja jsem to četl... Těžko říct, ja bych to tak cerne neviděl.

                          NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 9:54:22

                          kubas. >> takovýhle zázraky tady uměj všichni:-))

                          btw- je tam i pasáž vo trenérech- prostě nejsou- viz třeba Zábranský to vzal sám, ale to samý v Plzni a Pardubkách..., prostě dobrý trenéři nejsou.

                            NGigi1893 - Profil | Pá 19.5.2017 9:52:28

                            Me se libil hokej kterym se repre prezentovala v EHT...pak prijedou hvězdy z nhl nebo ze svýcarske ligy a přestane se dařit...

                              Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 9:52:14

                              Řízek 5,125 >> Je to škoda no...

                              Růža ted zaplatil kauci 400 000, kdyz vzal 500 000, takovyho bychom tam prave potřebovali, ten umí zázraky :-))).

                                Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 9:50:10

                                Gigi1893 >> Na tom neni nic podivného, tak to proste je, důležité je si to přiznat a hrát podle toho ;-).

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 9:48:35

                                  tohle je taky fakt
                                  Dvojnásobná škoda je to i z toho pohledu, že podobně silný kádr se na šampionátech dlouho nemusí sejít. Prakticky kdo mohl (i nemohl, protože Radko Gudas prošel zdravotní prohlídkou až napotřetí), přijel. Hlavně takhle obsazenou obranu už Češi dlouho mít nebudou.

                                  Ti kluci přijeli, fakt chtěli přijet!!!-Pastrnák, Kempný bez smlouvy....prostě chtěli hrát za národák!
                                  a nějak to nevyšlo, to je opravdu škoda.

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 9:47:20

                                    kubas. >> ano, chtěl skončit, ale jistě se to dalo udělat jinou formou, on chtěl nějakou další spolupráci a oni ho odstavili uplně...
                                    jinak nevím, kdo by tam měl bejt, Růžička nelze, at je jakej chce trenér, tak prostě z principu nelze....

                                      NGigi1893 - Profil | Pá 19.5.2017 9:46:41

                                      kubas. >> to se nejak podivně opakuje ze hrajeme se slabším týmem lepší hokej nez kdyz mame k dispozici všechny hvězdy ;-)) kdyz je ten tym slabší,hraje účelnější a jednodušší hokej...dyt to furt rikam..

                                        Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 9:42:45

                                        Řízek 5,125 >> Minulej rok porazili Svedy, Rusy ve skupině a hráli pěknej hokej s daleko slabším tymem, to je proste fakt ;-). Škoda, ze chtěl Vůjtek skončit, pan trenér, uz jen stříbro se Slovakama byl skoro zázrak...

                                          NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 9:42:09

                                          checheche:-)
                                          V klíčovém zápase se pak hodně spoléhalo na obránce Libora Šuláka, který nejenže nemá s mezinárodním hokejem žádné zkušenosti, taky tři týdny předtím nehrál zápas. Chlap, který hrál až dosud hokejovou ligu v Maďarsku, Itálii nebo Slovinsku, najednou zničehonic bránil přesilovku sborné. Nedá se mu vyčítat, že při ní zazmatkoval....