MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 9:38:29

    pěkný objektivní článek
    https://sport.aktualne.cz/hokej/ms-v-hokeji/cas-si-​priznat-ctvrtfinale-je-ted-strop-medaile-by-byla-za​zr/r~e872cb4c3be011e7a557002590604f2e/?utm_source=c​entrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=edit​or1-recombee&utm_term=position-4&redirected=1495179​304

    obzvláště vypichuji tohle!!!
    Měli k dispozici mnohem silnější a zkušenější tým než Vladimír Vůjtek před nimi, ale hokej předváděli podstatně horší. Sedm zápasů trenéři marně hledali složení elitního útoku, byli bezradní a jejich metoda pokus-omyl nezabrala ani před nejdůležitějším zápasem, který celé vnímaní turnaje mohl úplně otočit.

    Loni mi nějak nevadilo, že vypadli ve ČF, protože celou dobu hráli docela dobře a byla radost se na to dívat....
    A jak to dopadlo s Vůjtkem, he?

      Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 9:19:39

      smike >> A Pastrňák by byl překvapivě nejlepší střelec MS :-).

        Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 9:17:58

        Gigi1893 >> Nejsou centri jako centri :-). To, že má Kovář v KHL mraky bodů (přitom třeba stejně jako obránce Magnitky Lee, kterej hraje za Kanadu 7.beka), je nám platný jak mrtvýmu zimník, když v repre dlouhodobě nic nehraje krom pouťáků v EHT...

          Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 9:14:07

          kubas. >> jedině nabídnout občanství Marchandovi s Bergeronem :)

            Nkubas. - Profil | Pá 19.5.2017 9:12:32

            smike >> Hlavně nemáme ty individuality, které to dokážou urvat. Při hře jeden na jednoho to bylo vidět, třeba Voráček s Pastrnakem se sami snažili něco vymyslet, urvat to, ale ve finále to končilo víceméně podobně. A snad jediný záchvěv nějaké technické kvality a drzosti při hře jeden na jednoho včera předvedl Hanzl, jak umyl dva Rusáky a tím to skončilo...

            Stačí se podívat třeba na Frantíky, těm udělala v útoku MS jedna lajna borců z NHL + skvělej Da Costa. To je pan hokejista, radost ho sledovat, to je dominantní a tvorivej hráč (stejně jako třeba Backstrom, Sipacov, Gaudreau a pod) , který mi v současné době nemáme a v NHL se obávám toto splňuje akorát Krejčí a tím to končí... Jako snažit se hrát s Rusakama hokej jako včera, na to bohužel nemáme hráče.

              Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 9:11:00

              Gigi1893 >> to už je teď jedno.opravdu začíná období, kdy můžeme být rádi za čtvrtfinále.to jen záruba a ty spousty "podržtašek" okolo hokeje si to pořád nechtějí přiznat. ono, když tam jezdíš s "ambicemi na placku", je logicky rozpočet vyšší, než když jedeš pro 7 místo...

                NGigi1893 - Profil | Pá 19.5.2017 8:49:03

                smike >> není to tak že hru pětky dělají centři ?? My měli v každé útočné trojce dva...Červenka prej umí tvořit hru,když to nedělá tak proč jezdí ?? Kovář,Plekanec,Sobotka,Vrána,Hanzl,Horák...

                  Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 8:45:06

                  Gigi1893 >> tys tam viděl někoho, kdo by tvořil hru? tvořit hru neznamená kličkovat s pukem ve vlastním obranném, ale navázat na sebe aspoň 2 hráče

                    NGigi1893 - Profil | Pá 19.5.2017 8:36:02

                    smike >> já to zatim nečetl ale nadpis mi stačí...co to mele ?? Já si myslim úplnej opak...hraje moc tvoŕivejch hráčů vedle sebe a jsou z toho kudrdlinky k hovnu a žádnej gol...co to jako je aby hrálo na MS 8 centrů z 12 útočníků ?? Proč maj hrát na jinejch pozicích než v klubu ?? Pak to takhle dopadá...jsme malá země,měli by jsme se vysrat na náš technickej hokej se kterym už nikoho neporazíme a začít hrát důraznej a jednoduchej hokej tak jako Švýcaři,Němci...

                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 19.5.2017 8:17:26

                      smike >> hele,
                      jednou se pindá vo tom, jak hrajeme moc složitě, že je potřeba hru zjednodušit
                      ted se zase pindá o tom, že hrajeme moc jednoduše...

                      a to mi nějak nepřišlo, když sem je viděl....

                      Jediná věc- dávat goly, dávat jednoduše goly, to je celý.

                        Nsmike - Profil | Pá 19.5.2017 6:06:09

                        Poušťák >> tak dlouho ne, ale 5 let bychom si tu "vykonnost" udrzet mohli:-) ovsem, jestli budou pokracovat soucastne trendi, tak urcite kratsi dobu.pak bude nasledovat situace nasich vychodnich sousedu...

                          NPoušťák - Profil | Pá 19.5.2017 5:03:22

                          Řízek 5,125 >> Já se o náš hokej nebojím,ten 6-10 flek budeme dávat v pohodě dalších 20 let.

                            NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 23:07:14

                            FRANK71 >> jj, ale já už myslím na generaci za deset let:-)

                              NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 23:05:19

                              Zavzpomínejte, realita je ne míle daleko......

                              https://www.youtube.com/watch?v=9Vgd2T2VMwQ

                                NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 23:04:10

                                mlíčnák >> Dojeď podělím se.... o)

                                  NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 23:03:46

                                  kubas. >> Tak...o))

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 23:03:03

                                    P!F >> ok, jasny.

                                      NP!F - Profil | Čt 18.5.2017 22:59:48

                                      Řízek 5,125 >> cele vedenie hokejoveho zvazu su panacikovia este od Meciarovych cias. Ludia, ktori nakradli miliony a je im malo. Takze to viac menej vsetci sabotuju ako sa len da.

                                        Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:58:14

                                        Kolis >> Já jen pIvínko , wajna nět (