MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 20:16:39

    FRANK71 >> presne:-)

      Nalžběta - Profil | Čt 18.5.2017 20:15:43

      Zdar kuci, chcete slyset uchylnej nazor trenera od piva co vidi hokej dvakrat do roka a este k tomu Spartana? Nechcete? Stejne vam ho reknu :-)
      Dybysme tam meli letos vsechny Cechy z Komety, tak by bylo finalko easy ;-) Rusko bysme dali vo 3 goly.

        NFRANK71 - Profil | Čt 18.5.2017 20:14:27

        Řízek 5,125 >> je to levnější, niic k tomu nepotřebuješ. Trenky a hokejku .😊😊

          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 20:07:12

          mazar >> ok, nerozporuji...
          Jinak se stačí podívat na tu naši ligu-kolik je tam našich mladejch kluků, co si kluby samy vychovaly-minimum, místo nich je to samej "cizinec".

            NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 20:05:02

            donald5 >> No dovol?😉

              NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 20:03:46

              Krom 63 >> To trochu vím. V nějaké diškůs jsme se o pivu bavili.😊

                Nmazar - Profil | Čt 18.5.2017 20:02:45

                Řízek 5,125 >> + willow Tak jasně pokud bys byl fakt talent jako třeba Pasta tak už do tebe rádi zainvestují jiní, ale je spousta kluků co se prosadí až ve vyšším věku dorostou vyhrají se atd. No a spousta z nich nedostanou šanci právě kvůli peněz. Jako fakt tohle vím, dva byli průměrní hráči a kdyby zaplatili tak tu šanci dostanou, jeden byl nadprůměrný, ale asi ne tak moc.... Měl jsem možnost hrát s klukem co byl dlouhou dobu na farmě v NHL, s klukem co hrál druhou ligu, ale ten o kterém mluvím byl úplně někde jinde než oni a stejně tu šanci nedostal!

                  NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 20:02:40

                  FRANK71 >> pockej-ale takhle to funguje třeba ve sportovce Kobry, autobus je ze školy vozí na kobru
                  I nějaká ta výstroj se dá nafasovat- i přípravka fasovala brusle, hokejky, rukavice..jak je to vejs zatím nevim:-)
                  Zapas-ano, rodiče vozí, tedu aspoň u v těch nižších kategoriích, jak je to vejs nevim-dost dobře je možný hromadný odvoz...
                  Btw-nejde dnes každý hrát florbal?:-) je to jednodušší a možná i zabavnejsi...

                    Ndonald5 - Profil | Čt 18.5.2017 20:00:53

                    Petr64 >> hlavně když se máš na co vymluvit :-D

                      NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 19:57:33

                      mazar >> to je už docela pozde, tedy na ten zásadní rozvoj...a mozna-kdyby to byli fakt dobrý hráči, tak by po nich nikdo nic nechtel...

                        NWillow - Profil | Čt 18.5.2017 19:55:56

                        mazar >> A proto je ten náš hokej tak v pr.deli.Rozhodují zase prachy a ne talent a chuť ten hokej hrát.

                          NFRANK71 - Profil | Čt 18.5.2017 19:51:28

                          Řízek 5,125 >> hele dneska jde každý hrát fotbal. Hokej je drahý a ještě sežere furu času. Já trénoval 5 krát v týdnu. Před školou jezdil na trénink buď do sportovní haly nebo do Popovic. A trénink před odpoletkou. Vozil nás autobus. Dneska? Pokud by tě někdo na zápas neodvezl nemáš šanci. Výstroj jsme fasovali, stejně hokejky. Dneska ti nikdo nic nedá.

                            Nmazar - Profil | Čt 18.5.2017 19:46:53

                            Řízek 5,125 >> Možná jsem tu diskuzi nezachytil celou, ti kluci měli kolem sedmnácti let.

                              NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 19:46:48

                              Tak koukám, že jsme na to stejně jak amíci..:-DDD

                                NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 19:45:58

                                mazar >> tohle asi přichází až v tom věku, jak píše Ruda, na zakovskejch úrovních tohle neni...
                                A jinak jestli znas-tak menuj-klub a rocnik.

                                  Nmazar - Profil | Čt 18.5.2017 19:41:30

                                  A to já znám osobně tři kluky, kteří nezaplatili, tak nehráli a ta částka byla pro normální rodinu střední třídy docela likvidační o něco méně než chtěl Růža.....

                                    NKrom 63 - Profil | Čt 18.5.2017 19:40:41

                                    To máš pravdu, ale já jsem stejně na to pivo

                                      NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 19:36:00

                                      mlíčnák >> A co takhle kdybys dorazil s mouchou na západ? Já u tebe už byl.😀

                                        NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 19:34:47

                                        Krom 63 >> Ty si můžeš doběhnout do sklepa do Kounic.😉

                                          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 19:34:25

                                          rarach >> s tou obětí plně souhlasim:-)

                                          Spíš je to fakt tak, že to ty děti proste nebere...
                                          Ani vo penězích to úplně neni...