MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMaxi Sob - Profil | Ne 30.4.2017 20:58:24

    Radunak >> Tip 2:1

      Nnulák - Profil | Ne 30.4.2017 20:58:16

      slo videt ze 3v3 jsou nasi sikovnejsi a chytrejsi skoda ze neco nedali

        Nretrívr - Profil | Ne 30.4.2017 20:58:07

        Radunak >> Není jiné cesty.Můžeš jen blahopřát.

          NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 20:57:18

          smike >> dobrá.

            NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 20:56:39

            novas32 >> teď konec a najezdy :-)

              Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 20:56:29

              Radunak >> já myslím, že tipovačku vyhrál

                NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 20:56:01

                Jinak kolega drak dal 3:3. Uznáme to?

                  Nnovas32 - Profil | Ne 30.4.2017 20:55:58

                  Radunak >> jako hodně. Jak dlouho se to takhle hraje?

                    NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 20:54:33

                    novas32 >> má to švuňk :-)

                      Nnovas32 - Profil | Ne 30.4.2017 20:52:47

                      Teda prvně vidím 3:3 v poli a boží. To má spád!

                        NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 20:48:28

                        Tipovačka pro kontrolu.

                        ČR-Rusko

                        Radunak...........4:3
                        MAXX............... 5:3
                        nulák................ 4:2
                        drak+................3:3
                        RobiMaster.......3:2
                        novas32............2:4
                        Smike...............2:5
                        Krom 63...........4:3p
                        Bušák.............. 2:3
                        Mazar...............4:3
                        Batuta..............4:6
                        bonhof..............8:5
                        Bomber76........3:2p
                        Chose 2 ..........5:4

                          NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 20:20:01

                          smike >> jako pěknou ozdobu má :-). Jinak přesně vim,co tím předchozím příspěvkem myslíš.

                            Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 20:17:59

                            ten s tím "pukem v hlavě" dobrý exot :) myslím, kdyby ho trefil vyhozený do hlediště, už by takové kraviny nepředváděl

                              Nnovas32 - Profil | Ne 30.4.2017 20:13:34

                              Tak ještě tři banány do naší branky a vyhraju :-)))

                                NBušák - Profil | Ne 30.4.2017 19:55:38

                                Radunak >> souhlas

                                  Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 19:53:31

                                  Radunak >> ber to tak, že teď hrajou dobře.večer to pepík řízne a dá tam hráče, kteří to "mají jisté".a na ms začínají zase se souhrou odnova...

                                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.4.2017 19:52:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    tak výbava připravená a může se fandit i na rybách..:-)

                                      NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 19:50:40

                                      smike >> i to je samo pravda. Popravdě,kdo nas měl už teď na Carlsonu za favority :-). Mno uvidíme.

                                        Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 19:48:04

                                        Radunak >> ve 2004 jsme byli favoriti, parádní hokej a ve čtvrtfinále konec s usa.ms jsme vyhráli vždycky, když jsme tam jeli v nepohodě a jako outsideři

                                          NRadunak - Profil | Ne 30.4.2017 19:44:59

                                          smike >> tak jasan. Ale něco málo to už krapet napoví.