MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 17:17:43

    tonda1953 >> ale tak to je škoda jak svińa, je tady potřeba těch trenérů co něco víc..:o)

      Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 17:16:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      7 tretin by na ten gol potrebovali:-/

        Nmazar - Profil | Čt 18.5.2017 17:03:55

        bonhof >> Ta koncovka......ta koncovka.

          Ntonda1953 - Profil | Čt 18.5.2017 17:00:49

          Buffalo1969 >> Zdarec.Já sem hážu voko furt,ale nechcel se vám do tého kecat.

            NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 16:57:41

            tonda1953 >> nazdar Toníku,,,,kua kemo hážu radovanec jak sviňa, že si hodil čučku i semka.....:-)

              Nalfonz42 - Profil | Čt 18.5.2017 16:57:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Kurňa... Měl jsem dát 0:7....

                Nbonhof - Profil | Čt 18.5.2017 16:56:11

                tak se hraje o všechno, kdyby to bylo 2:2 bylo by to spravedlivé

                  Ntonda1953 - Profil | Čt 18.5.2017 16:53:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak to vypadá,že Rusáci by museli mít fotbalovou branku aby se naši do ní trefili.

                    Nmilin - Profil | Čt 18.5.2017 16:47:58

                    se poseru co nedají.

                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 16:47:35

                      twl...proč mám ten pocit, že jsou naši na MS v krasobruslení a v nahrávání??????

                        NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 16:43:07

                        Češi už byli v plném počtu, ale Rusové zůstali v útočné třetině a podařilo se jim vstřelit první branku! DMITRIJ ORLOV si zpracoval křižnou přihrávku, obelstil Sobotku, objel ležícího Gudase a trefil se přesně k levé tyči – 1:0! Asistence: Sergej Plotnikov.

                        tohle je strašnej popis, ale fakt strašnej....

                          NGigi1893 - Profil | Čt 18.5.2017 16:43:05

                          milin >> ano !!! Červenka mel zasunout do prázdný brany ktera na nej zivala a celej zapas mohl vypadat jinak...

                            Nmilin - Profil | Čt 18.5.2017 16:42:22

                            Tak se hraje hokej. Když se dostaneš do šance, tak to musí být gól. Naši mají 15 šancí z toho 2x trefí bránu.

                              Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 16:41:47

                              Tak a jdeme radsi ven na slunicko, ne?

                                NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 16:41:21

                                novas32 >> jakže si to říkal?.-)

                                  Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 16:37:16

                                  Jim snad doktor zakazal strelbu v presilovkach...

                                    Ndonald5 - Profil | Čt 18.5.2017 16:33:58

                                    hrajou hovno, ale dávaj góly a to se počítá

                                      Nkubah - Profil | Čt 18.5.2017 16:33:39

                                      Za ten zbytečný faul už ho nechat sedět... Všechno rozhodil..

                                        Nmazar - Profil | Čt 18.5.2017 16:31:31

                                        Gigi1893 >> Kurva Romane Romane a já ti tak věřím....

                                          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 16:31:28

                                          Gigi1893 >> nedáš, dostaneš....