MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NGeorgino - Profil | Čt 18.5.2017 16:31:20

    no ty vole

      Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 16:29:20

      Georgino >> to vypada jako by vcera chlastali

        NGigi1893 - Profil | Čt 18.5.2017 16:29:18

        Tohle měl Červenka proměnit...

          Nbonhof - Profil | Čt 18.5.2017 16:28:24

          rusáci nic nehrají a opět červenka netrefil branku

            NGeorgino - Profil | Čt 18.5.2017 16:28:22

            Rusáci hrajou hovno

              Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 16:27:11

              Řízek 5,125 >> a dedek nastoupi do treti tretiny jako trumf:-)))

                NBušák - Profil | Čt 18.5.2017 16:19:50

                Tak hoši bijme je

                  NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 16:17:44

                  červééénkááá jedééém
                  :-))

                    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 16:16:29

                    smike >> myslíš, že protočí všechny tři golmany a promíchá všechny pětky? tím rusa dokonale zmate:-))

                      Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 16:10:15

                      777vlcakk >> tak urcite:-)))

                        N777vlcakk - Profil | Čt 18.5.2017 16:06:08

                        smike >> nestras,bez za roh a dej si preventivne facku😁

                          Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 15:22:10

                          Tak s francouzem na prvni tretinu:-)

                            NBušák - Profil | Čt 18.5.2017 15:13:32

                            Rusáci nám rosekají prdele jak Paulusovi u Stalingradu, ale fandit musíme

                              Nsmike - Profil | Čt 18.5.2017 15:01:47

                              bonhof >> no uvidime

                                Nnovas32 - Profil | Čt 18.5.2017 14:17:48

                                Řízek 5,125 >> to by nebyl zadnej adrenalin otacet to z 0:2.
                                z 0:3 po 17 minutach to bude lepsi :-)))

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 14:13:43

                                  novas32 >> tayk sem chtěl dát 4:2:-)

                                    Nnovas32 - Profil | Čt 18.5.2017 14:11:44

                                    do perdele a ja zase minimalne prvni a spis i druhou tretinu neuvidim :-(

                                      Nnovas32 - Profil | Čt 18.5.2017 14:10:41

                                      Řízek 5,125 >> castej tip na rusaky :-)

                                        Nbonhof - Profil | Čt 18.5.2017 14:01:19

                                        Georgino >> jj byl jsem naštván že prohráli

                                          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 13:58:00

                                          Česko vs Rusko

                                          Poušťák...........1:4
                                          bonhof.............3:2
                                          Radunak..........4:3
                                          mazar..............5:2
                                          Smike..............2:6
                                          Bušák..............1:6
                                          ŠUKI...............3:3 a nájezdy jsou naše!!!
                                          MAXX.............2:2
                                          Bušák..............0:7
                                          777vlcakk.........4:3
                                          NOVIS............1:5
                                          novas32...........4:3 pp
                                          nerf.................3:2 SN
                                          RobiMaster.......2:4
                                          nulák...............3:1
                                          alžběta.............2:1
                                          Buffalo1969......3:3....4:3 SN
                                          drak+................4:2
                                          Alfonz42...........2:7 a to su hodnej ;-)
                                          rájovec.............5:4
                                          Krom 63...........4:4
                                          Řízek 5,125.......4:3