MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Buffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 17:55:45

    smike >> :-)))

      smike - Profil | Čt 18.5.2017 17:54:57

      Buffalo1969 >> ze to nekdy k necemu bylo:-)))

        Buffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 17:53:31

        nulák >> Tak Pepís se snaží hrá to jak ve Spartě....njn..:-(

          bonhof - Profil | Čt 18.5.2017 17:50:14

          Buffalo1969 >> jo to nevím já jsem evropan a zapadu nerozumím

            nulák - Profil | Čt 18.5.2017 17:50:06

            Buffalo1969 >> jn pokus nezacnou bruslit lepe si nahravat a presne strilet tak jim to je k nicemu, hlavne mi prijde ze i vazne komunikace kolikrat se sjeli dva u jednoho puku nebo byl nekde nekdo volny ale prihravku nedostal atd...proste letos to neni ono asi za to muze i to neustale michani sestavou

              Buffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 17:49:22

              bonhof >> a ta amerika je jižní a nebo severní?????...:o)
              a za kterou ameriku hrajou ti fini????

                bonhof - Profil | Čt 18.5.2017 17:47:21

                Willow >> zapni usa vs amerika to je jiná liga, finy vyhrávají

                  Willow - Profil | Čt 18.5.2017 17:46:08

                  Dvě třetiny odehrány a mám pocit že naši hrají čím dál tím větší howno,na to se už nedá ani koukat.:-((((((((((

                    rarach - Profil | Čt 18.5.2017 17:44:57

                    Pěknej hokej asi...
                    38:21
                    Červenka přišel o puk už ve středním pásmu.
                    35:49
                    Hanzlovi se nepodařilo dostat puk před branku k Pastrňákovi.
                    34:28
                    Zohorna si vůbec nevěděl rady s těsnou obranou a zbavil se puku.
                    33:25
                    Voráčkovi nevyšla přihrávka na Sobotku

                    Tak hlavně že se borci každej zápas mimo Kanady 30-40 minut šetřili, aby to ve 1/4 rozjeli na plné kule....

                      Buffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 17:43:41

                      nulák >> to jo, ale zbytek mančafů holt nejsou Kanada nebo Rusko.

                        nulák - Profil | Čt 18.5.2017 17:40:11

                        hrajem to klasicky uz nekolik zapasu, prvni tretina totalni pruser, druhou tretinu vyrovname hru a ve treti tretine dotahujem skore

                          bonhof - Profil | Čt 18.5.2017 17:39:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          našemu hokeji, chybí hokej, trošku hitu u mantinelu, bojovnost a hlavně přímočarost na bránu

                            smike - Profil | Čt 18.5.2017 17:39:09

                            Straspytlik69 >> pruser je, ze i na te hromade sracek zase najde nekdo nejaka pozitiva a bude duvod tu karu timto zpusobem tlacit dal...

                              Straspytlik69 - Profil | Čt 18.5.2017 17:36:35

                              proč mě to ani nesere že prohráváme.Nevidím jediný důvod,proč by měli postoupit dál.Za celý turnaj zahráli kulový,měli více štěstí než rozumu.Kdyby byli ve druhé skupině,tak už jsou dávno doma

                                smike - Profil | Čt 18.5.2017 17:36:25

                                Twl, to, co hrajeme ted, hraly USA tak 10-15 roku zpatky...

                                  Bušák - Profil | Čt 18.5.2017 17:35:56

                                  Když naši nejsou schopný dát gola , Rusáci šetří síly do dalších bojů, vidím to špatně

                                    novas32 - Profil | Čt 18.5.2017 17:24:29

                                    Tak šup šup rusáci ještě jeden a pak to otočíme :-)))

                                      Buffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 17:23:14

                                      Řízek 5,125 >> přesně tak...:-)))

                                        smike - Profil | Čt 18.5.2017 17:21:29

                                        To je ono od te modre!

                                          Řízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 17:18:49

                                          Buffalo1969 >> jeden k jednomu:-)