MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 10:25:14

    bonhof >> po nocni myslim

      Nbonhof - Profil | Ne 30.4.2017 10:23:52

      smike >> a co má noční?

        Nmazar - Profil | Ne 30.4.2017 10:21:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        MAXXSKATER >> Po Trumpovi přijde na řadu, tady je nedoceněný.

          Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 10:08:22

          bonhof >> ten uz chrape:-)

            Nbonhof - Profil | Ne 30.4.2017 10:04:23

            MAXXSKATER >> ahoj mě tam napiš 8:5

              Nretrívr - Profil | Ne 30.4.2017 9:55:25

              Krom 63 >> OK.

                Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 7:13:48

                Vydra revírní >> ten tady skrabal predloni na dvere, nez se vydal na ty záchranářské prace: -))) ale prý byl neperspektivní: -)

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 30.4.2017 7:12:46

                  smike >> Kupředu pravá a zpátky ani krok. :-)))

                    Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 7:12:18

                    MAXXSKATER >> jo, už ho vidim: -) twl, vy jste tvurci kapitalismu: -)))

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 30.4.2017 7:10:44

                      smike >> Co já, ale Nádražák ... :-)))

                        Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 7:10:25

                        MAXXSKATER >> vsak vidim, zes mel plodnou nocni: -)))

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 30.4.2017 7:09:22

                          smike >> A už tu nejsem, jdu spát. :-)

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 30.4.2017 7:09:12

                            ČR-Rusko

                            Radunak............4:3
                            MAXX...............5:3
                            nulák.................4:2
                            drak+.................3:3
                            RobiMaster.......3:2
                            novas32............2:4
                            Smike..............2:5

                              Nsmike - Profil | Ne 30.4.2017 7:08:49

                              MAXXSKATER >> napiš mi tam 2:5 , diky:-)

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 30.4.2017 3:00:00

                                mazar >> Tak to pak chápu, že by Červus měl bejt za tu jednu sezónu v NHL navržen na prezidenta. :-)

                                  Nmazar - Profil | Ne 30.4.2017 2:58:44

                                  MAXXSKATER >> Ahoj, nejsem. V hokeji selduji spíše NHL...

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 30.4.2017 2:39:34

                                    mazar >> Další Slávista ? Už chápu, proč mi Radek udělil moderátorství, abych to tu trochu vyvážil. =)

                                      Nmazar - Profil | Ne 30.4.2017 2:30:52

                                      Vydra revírní >> Kdybych mohl tak ti dám na příspěvek poděkování ještě jedno. Červous for president!

                                        Nnovas32 - Profil | Ne 30.4.2017 0:42:52

                                        ČR-Rusko

                                        Radunak............4:3
                                        MAXX...............5:3
                                        nulák.................4:2
                                        drak+.................3:3
                                        RobiMaster.......3:2
                                        novas32............2:4

                                          Nnulák - Profil | Ne 30.4.2017 0:19:00

                                          milankocian >> jn je nacase aby se strazci zlateho hattricku zase ukazali