Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

Nnekut - Profil | Ne 22.1.2017 16:22:43

Mrknato >> Buď trochu pozitivní, víš jak by byl svět vošklivej bez těch pravdoláskařů. Představ si že to někdo může myslet i dobře, ale opravdu, opravdu dobře. To máš jako s Kuberou, chytrej chlap, ale je ujetej na můčkách, Ježíš promiň, na cigaretách :-)) :-)) :-)) :-))

    NSerjoža - Profil | Ne 22.1.2017 14:34:52

    ..

      Nladan1303 - Profil | Ne 22.1.2017 14:16:42

      IchHabe >> takových desater na..ru 12 do tuctu. jsou naprosto k ničemu

        NCharley7 - Profil | Ne 22.1.2017 14:03:14

        Rožnovák >>máš pravdu... a nebo si přečíst stanovy mrs §7 pís.3/c a nejen je zastrčit do šuplíku a jedu si po svém. Schválně by mě zajímalo, kolik členů si je poctivě přečetlo.

          NMrknato - Profil | Ne 22.1.2017 13:20:15

          nekut >> Já ten "blivajz" nečtu, ten je v každé netové diskusi o čemkoliv. Také mě nezajímá, kolik kdo má času a jak ho využívá, což samozřejmě přispívá k tomu blivajzu. Od tebe bych očekával konkrétní věc, která se ti nelíbí, ne rádoby líbivé prvdoláskařské bilvajzžvásty. Proto jsem pálil.......))))

            NMB - Profil | Ne 22.1.2017 13:17:04

            IchHabe >> ty jako....taky jsem dřív fotil skoro každou fišku protože není foto není ryba :c) platí tu na mrku ale pak jsem si uvědomil že je to furt dokola...dnes cvaknu jen pár ryb za sezonu....a ne vždy ty největší....

            ale víš jak ...na to musí každý dojít sám a svou cestou ....tohle nejde přikázat....a musím uznat že i trochu té kritiky zde na mrku mě cestu ukázalo ...ale až jsem vychladl jestli mě rozumíš :c))

              NIchHabe - Profil | Ne 22.1.2017 13:08:53

              MB >> To byla doba! Dnes je to samí počítač. A Internet. Lidé nemusí chodit do přírody za zážitky. Oni je vidí na počítači :))))))

                NIchHabe - Profil | Ne 22.1.2017 13:03:51

                milhouse91 >> Důležité je říct že každý je jiný. Rozdělil bych to třeba na ty co ryby vždy pouští a co si někdy nějakou vezme. Ti co je pouští nenávidí fotky, které je jasné že ta ryba nebyla vrácena zpět. Tito pouštěcí chudáci s toho nespí. Pak tady na sebe útočí. Další je fotka lovce z pozadím které upřesňuje místo lovu a to nikdo nechce prozradit. Zase se to nelíbí některým, protože, tady jsou ti co na to místo zítra půjdou chytat. Mám pocit že je to závist a rozdílné přístupy k rybařině. Pokud by to tak nebylo bylo by tu jistě daleko více fotek. Jen se každý poučí že není vhodné zveřejnit všechno a třeba proto už nedávám sem žádné fotky. Vždy se najde někdo kdo bude hledat něco co je na tom hrozného a nezajímavého.

                  NSerjoža - Profil | Ne 22.1.2017 13:02:00

                  IchHabe >> Nic proti tomu nemám jen se divím že sem se dožil dnešní doby,50 let bez focení s rybou.Nová doba.

                    NIchHabe - Profil | Ne 22.1.2017 12:52:12

                    otoš >> Máš pravdu jen tady u nás jsou strašně vysoké a nebezpečné břehy. Jinak takovou fotku udělám rád !

                      NIchHabe - Profil | Ne 22.1.2017 12:50:13

                      MB >> To určitě první nebyl, Jen během roku se dostanu párkrát k vodě a tak si nějakou tu rybu vyfotím abych měl se v zimě na co koukat. :)

                        Nsplávkař - Profil | Ne 22.1.2017 12:37:51

                        IchHabe - >> A krom toho co jsem napsal včera se mi velmi nelíbí přizdisráči, co převlékají kabát, strkají hlavu do písku když se jim něco nehodí....

                          Nmotova - Profil | Ne 22.1.2017 12:23:51

                          MRK sledujem od 2004 a vždy ide kvalitou dopredu klobúk dole pred MM a kol.

                            NMB - Profil | Ne 22.1.2017 10:20:13

                            otoš >> nová doba ...je to tak...ještě by jsme se práskli na fejsbůku ....a na instagram dali zaručený recept :c)) se selfii celé party :c)))

                              Notoš - Profil | Ne 22.1.2017 10:11:46

                              MB >> ...kdyby v té době již existoval MRK, tak by si měl určitě i fotodokumentaci...Takhle ti nevěřím ani slovo...:-))

                                NMB - Profil | Ne 22.1.2017 10:09:23

                                otoš >> já když chytil svého prvního okouna přes 20cm tak jsme ho opekli nad ohněm...bylo mě tak 12 a bylo to na čerťáku u kolejí .....myslím že to bylo na kolečko silonu a hořavku......do ohně se hodilo pár brambor co jsme ,,šlohli ,, na poli 3-4 ryby a už se opékalo :c))

                                  Notoš - Profil | Ne 22.1.2017 9:57:14

                                  MB >> ...já když jsem chytil svého prvního okouna, tak fotoaparát byl teprve vynalezen...Dnes mám profi kameru i foťák z Japonska, ale okouna nemohu již pár let na té naší Dyjence jaksi ulovit...:-)) ...a tudíž není co zvěčnit...

                                    Nmilhouse91 - Profil | Ne 22.1.2017 9:53:16

                                    IchHabe - >> Je tu strašně moc chytrých a arogantních lidí ... Každý tu má podle sebe pravdu a nic se na tom nezmění. Ten druhý je pak podle nich dement. Potkávám se tu s tím denně. To je asi podle mě největší problém mrku - lidé. Jinak k mrku jako takovému nic nemám.

                                      Notoš - Profil | Ne 22.1.2017 9:50:59

                                      IchHabe >> ...přemýšlím, co by se dalo té fotce vytknout...V podstatě nic...ale! Vyzkoušej udělat tu fotečku s rybkou ve vodě....sám budeš překvapený, že i malá čudla pak bude lépe vypadat, když ji zvěčníš v jejím živlu...A tím živlem je fakt voda...Pak je to víc estetičtější... Jinak ta rotačka je fakt dobrá ,,hračička"...
                                      Ať se ti daří u vody!

                                        NMB - Profil | Ne 22.1.2017 9:47:45

                                        IchHabe >> a proč takovou čudlu chceš vůbec fotit?

                                        byl to tvůj první okoun v životě?