Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

Nnekut - Profil | Ne 22.1.2017 9:41:19

Mrknato >> Komplet trochu mimo, co? Nevadí že se netrefím, hlavně když střílím. :-))

    NColasrumem - Profil | Ne 22.1.2017 9:06:57

    splávkař >> tak pod tohle bych se okamzite podepsal. Palec nahoru.

      Narnošt - Profil | So 21.1.2017 23:52:04

      Mě se na Mrku líbí prakticky všechno.Je skvěle vymyšlený,skvěle vedený,neměnil bych na něm asi nic.
      Některé diskuse mě skvěle pobaví,jiné poučí a poradí.E-shopy připraví o soudnost a peníze,některá fota a videa o iluzi,jaký že jsem dobrý kaprolovec. ;-)
      S osazenstvem je to jako všude...plno skvělých lidí,pár jedinců na jiné vlnové délce jinak neškodných a několik dementů.Běžný vzorek populace. :))
      Tímto zdravím MM a blahopřeju k nejlepšímu webu,jaký je minimálně ve střední Evropě k mání!!!

        Nsindeji3 - Profil | So 21.1.2017 23:35:41

        IchHabe >> Ta fotka je prostě hnusná, co na tom nechápeš Jestli se s tímhle chceš chlubit, tak nevím.

          NRožnovák - Profil | So 21.1.2017 23:34:30

          IchHabe - >> Musím tě zklamat, s chodem Mrku, jako produktu jsem spokojen. Když pominu vulgarismy a občasný výskyt opravu nestandartního lidského materiálu, tak jediné co mě tu opravdu vytočí jsou jedinci, kteří si sem chodí léčit ego poničené užíváním v reálném životě na druhých a pro samou aroganci si nevidí na špičku nosu. Ale to je nešvar asi všech sociálních sítí a v podstatě Mrk je jí také. Proto buďme na sebe laskavější a než někomu pošleme reakci, tak si to po sobě přečťeme. Díky.

            NIchHabe - Profil | So 21.1.2017 23:27:26

            sindeji3 >> To máš tak. Chytnu rybu jako na fotce. Vemu druhou rukou mobil (je to sekunda) Vyfotím. Odháčkuji co nejšetrněji a pustím. Pokud bych jej první vyháčkoval tak ho (okouna) položím do trávy a teď nastane ta časová prodleva kdy si musím utřít od slizké ryby ruce abych mohl vzít do ruky mobil. Vyfotím a teprve pouštím. Vůbec nebylo to tak že by se třepal 5 minut na prutu než ho vyfotím.

              NBíba89 - Profil | So 21.1.2017 23:15:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Mrk mam rad, je tu dobre a vzdy se mi dostalo rady at az od zkusenejsich nebo primo od nejpovolanejsiho Martina M. Jedine k cemu bych snad mel vytku, je prodlouzeni moznosti editace prispevku (obcas pisu rychleji nez premyslim a pak koukam na ty hrubky) a pak prodlouzeni zmoznosti udileni libi - nelibi. :) Mozna jeste zapremyslet nad UX. Ted uz jsem si na orientaci tady na mrku zvyk, ale ze zacatku jsem tu dost tapal.. :) martine diky za mrk a za praci kterou tomu venujes.

                Nsindeji3 - Profil | So 21.1.2017 23:10:15

                IchHabe >> je jasný, že vyproštěním háčku ho znetvoříš... je jasný co bude následovat, tak proč tohle chtít v Můj lov

                  Nchřenovák - Profil | So 21.1.2017 23:04:48

                  IchHabe >> Co je na tom pěkného?

                    NIchHabe - Profil | So 21.1.2017 22:59:11

                    doliz >> Neříkej že tuto rybu někdo podebere když se dá zvednout na prutu. A jestli je to trápení tak to může se zakázat rovnou celý rybolov.

                      NIchHabe - Profil | So 21.1.2017 22:54:17

                      splávkař >> Máš pravdu! No, například každý kdo zveřejní v můj lov Lína dávám líbí. Protože fakt tuto rybu jsem dlouho neviděl. Takový kapr oproti tomu je už dost ohleděnej !!!

                        Nmedvěd - Profil | So 21.1.2017 22:01:13

                        IchHabe >> jsi strašně ufňukanej.To že to Tvé hloupé desatero nemohlo v ML vydržet dlouho jsi musel vědět od začátku

                          NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 21:50:00

                          Calex >> Jestli mám dobrou náladu? To se ale šeredně mýlíš. Já jen odpovídám tónem , kterým jsem tázán
                          To bohužel vrchní cenzor nedokáže odlišit,:-(
                          Můj názor se nemění jako vítr nebo předpověď počasí.... :-))

                            NCalex - Profil | So 21.1.2017 21:33:45

                            Anýzový dědek >> No vidíš dědku, už máš dobrou náladu. Když jsi sem vlezl tak jsi byl protivnej:-))))) A votomtotadyje.:-)))

                              NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 21:33:12

                              aleš vavřina >> S poslední větou souhlasím jen s připomínkou, že jetu několikerý metr v posuzování toho co si někdo může a druhý nesmí dovolit.
                              Je to prostě zákon dvojí facky :-)

                                NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 21:29:23

                                viceroy >> To bych se asi stal Stachanovcem :-)))

                                  Naleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 21:27:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Anýzový dědek >> O těch nevraživých projevech vím své, a víš co je nejlepší - totálně je ignorovat, pokud si jich nebudeš všímat, tak je to přestane bavit. A tento web, ale i jiná místa budou taková, jaké si to uděláme, každý z nás....

                                    Nviceroy - Profil | So 21.1.2017 21:21:16

                                    Anýzový dědek >> tak jim ty jejich pytle nakopej :-)

                                      NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 21:20:46

                                      ..ale zase,aby tu nebyla jen negativní nálada....mě se na mrku líbí,že je to dobrej cvokhaus..o)

                                        Ndoliz - Profil | So 21.1.2017 21:15:32

                                        Piškothonza >> zapomněls na 750 000/ 29 ha a Jeep,