Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 21:12:18

mě se na Mrku nelíbí samosek,můčky čililimníci a už je to tady...o)))))

    NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 21:09:48

    viceroy >> Tady nás hází do jednoho pytle všechny- bez rozdílu. :-))))

      Nviceroy - Profil | So 21.1.2017 21:05:21

      Anýzový dědek >> no dovol :-):-)...... nejde hazet vsechny do jednoho pytle

        NMrknato - Profil | So 21.1.2017 21:04:43

        nekut >> Bohužel ten blivajz sem importuješ i ty...... a ještě to chceš soudcovat, to je divný.

          NSerjoža - Profil | So 21.1.2017 21:03:55

          IchHabe >> Aspoň je sranda.A nemusím číst jesi si koupit nějaky kuličky od fi XY za 2500kč nebo od XX za 5000kč kg.Jsou dlouhé zimní večery!!

            NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 21:03:14

            Piškothonza >> Tady má každej akorát blbý kecy :-)))

              NPiškothonza - Profil | So 21.1.2017 21:02:25

              Anýzový dědek >> asi si měl blbý kecy..o)

                Ndoliz - Profil | So 21.1.2017 21:01:41

                IchHabe >> tak sem dej tu fotku ať můžem posoudit

                  NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 20:59:40

                  aleš vavřina >> Milý kolego, Profil jsem míval vyplněný kompletně, ale poté co mi přicházely poštou a jinými způsoby komunikace nenávistné a urážlivé zprávy , tak jsem se rozhodl svůj profil minimalizovat. Nikoliv z hnidopištví jak píšeš, ale pouze v rámci zachování své bezpečnosti.
                  Mě už tady na Mrku nejde ale lautr o nic. Bo to tu jde ale kurewsky z kopce co vrchní panák popanštěl a zparchantěl.
                  Asi tak a BTW. Telefony z hospody ve 03:45 mě taky nedokážou nadchnout :-))

                    NCalex - Profil | So 21.1.2017 20:58:59

                    MAXXSKATER >> Jojo,svatá pravda.

                      Nsplávkař - Profil | So 21.1.2017 20:58:41

                      IchHabe >> Mě se třeba nelíbí, když tu někdo pod rybářským desaterem sere všem rybám na hlavu tím, že nade vše ryby staví kapra, tedy tu poslední rybu která by se patřilo nějak pomáhat. Rybu, díky které se mnohé druhy krčí někde v koutě a bojují o holé přežití!! Díky které se kilometry břehů změnily ve slamy které dělají rybářům ostudu.

                        NPvl - Profil | So 21.1.2017 20:54:07

                        IchHabe >> Kámošovi byla smazána fotka hrouzka který byl chycen na dva bolky pomalu větší než ryba taky visel na háčku .Víš že se z toho nesesypal ? :o§))))

                          NIchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:47:04

                          nekut >> To jsou peníze! Reklama a kolik má shlédnutí. Jistě jste si všimli že tu před nedávnem přibyly " Zprávy rybářských firem " !!! Takže vás každého tady vítají !!!

                            Nlipan - Profil | So 21.1.2017 20:43:44

                            IchHabe >> Ne že by některý hesla nebyly dobrý, ale na takový fotky je tu rubrika fóry. Jo a bacha tam se zase nevkládají žádný texty a mažou se.

                              NMAXXSKATER - Profil | So 21.1.2017 20:43:03

                              Calex >> True story, bro. =)

                                NIchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:42:06

                                doliz >> Jo, měl jsem hezkého okouna vysel na třpytce krásná fotka, žádná krev ale adminu vadilo že visí na třpytce.

                                  NCalex - Profil | So 21.1.2017 20:40:01

                                  MAXXSKATER >> Tady.......tady můžou bejt i cizí :-))))))))))))

                                    Nfheavy - Profil | So 21.1.2017 20:39:46

                                    To je jednoduchy tady to neni povinny,takze kazdy ma moznost si vybrat nebo nevybrat to svoje.
                                    Pro mne to ma obcas konstruktivni prinos a MM to dela dobre at se to komu libi nebo ne :-)

                                      Nnekut - Profil | So 21.1.2017 20:36:45

                                      Hrubě se mi nelíbí,co mě stojí MRK času. Děkuji tímto MM. I přes ten blivajz, co tu musím občas přečíst, mi to stojí za to, co mi to přináší. Pro ty dobráky, co by z toho chtěli udělat diskuzi pro pár vyvolených, myslíte, že by to šlo v tomhle rozsahu ekonomicky udržet? Každý připojený se počítá.
                                      Hlavně udržujte nadhled a nepouštějte se do osobních soubojů a bude Vám tady líp.

                                        Nalžběta - Profil | So 21.1.2017 20:35:26

                                        IchHabe >> Čau. Ještě jenom tak pro pořádek, v kartě ti ulítlo navíc jedno elko u latinskýho sumca :-)