- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???
Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní
Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???
A) Ano 79%
B) Ne21%
C) je lepší udělit červenou kartu0%
Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
13x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
MAXXSKATER - Profil | So 21.1.2017 20:35:23
IchHabe >> No vidíš, takže tím sis vlastně odpověděl. :-) V ML by měly být Tvoje vlastní fotky od vody.
IchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:33:45
doliz >> To je jednoduché, komu se nelíbí tak ho přehlédne. Já taky nedávám nelíbí fotkám které nejsou zrovna košér.
MAXXSKATER - Profil | So 21.1.2017 20:30:47
IchHabe >> Když pominu, že za mne tam tohle prostě nepatří, tak to je Tvoje vlastní fotka a myšlenka ?
doliz - Profil | So 21.1.2017 20:28:47
IchHabe >> Můj lov je diskuse, jak už z názvu vyplývá, kam se dávají zápisy ,,od vody´´ Při psaní zápisu tam máš jasně napsáno: ,,Do diskuse Můj lov je povoleno vkládat jen aktuální zápisy z lovu.´´ Na odstraněných fotkách jsou většinou škaredé fotky zakrvácených ryb. Co je obohacujícího na obrázku kde je mimo jiné žvást o K65 netuším
aleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 20:26:49
MrKos >> Důkladnost spočívá v tom, že převládne racionální myšlenka - pokud nového člena odradíme, vezme jej sousední MO a dotyčný stejně bude chodit na naše vody - to je realita svazového zřízení. Jistým opatřením by mohlo být takové "členství na zkoušku" - např. první přijetí za člena je pouze na dva roky (po předchozím absolvování "nultého" ročníku členství kdy si uchazeč plní povinnosti a účastní se života MO), pokud nebude mít závažnější průšvih tak členství na další tři roky a pokud bude vše v pořádku, tak již možnost časově neomezeného členství. Funkční byl i jeden z dřívějších modelů, kdy nový adept měl svého "garanta" z řádných členů.
Ale už vidím ten řev - tyto myšlenky egu mnohých borců se líbit nebudou, ale slušný člen by s tím neměl sebemenší problém.
Ale už vidím ten řev - tyto myšlenky egu mnohých borců se líbit nebudou, ale slušný člen by s tím neměl sebemenší problém.
IchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:22:40
Martin M. >> Zdravím tuhle tu diskusi jsem založil kvůli tomuto obrázku. Pokud to tak vadilo že se muselo přeložit do Plkárny, se omlouvám. Jinak když do "Můj lov" někdo dá nějaké fotky z lovu a dívám se a najdu pár fotek odstranil admin tak bych rád viděl co na nich bylo. Je to zapotřebí tolik zasahovat do toho co je na MRKu? vždyť lovci vám svěřují vlastní fotky a taky myšlenky a tím ten MRK obohacují a je zajímavější.
xDanielS - Profil | So 21.1.2017 20:20:48
aleš vavřina >> Jop, nevidím k tomu důvod. Uvádět informace o sobě je každého svobodná volba.
otoš - Profil | So 21.1.2017 20:19:46
...kdyby nebylo MRK-u, tak bych nebyl taky...Hodně dětí se narodí tak, že tátové jsou na rybách a tak mají ostatní chlapi dost času ,,šmejdit" kolem opuštěných bab..Lehce zjistí, kam kdo chodí a na jak dlouho na ryby a tak mají spousty času na plození potomků...Viz rubrika Můj lov...šťastný ,, táta " se chlubí největším úlovkem s dítětem v náručí...Nu což, je to zákon přírody, kdy nepřítomný alfa samec je nahrazen beta samcem...nebo gama?...delta? Proto je blbost chodit na ryby...raději si hlídat svoji samičku...:-))) Z toho plyne ponaučení: Ten, kdo je každý den na MRK-u není paroháč....!
aleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 20:16:18
xDanielS >> Chybička se vloudí, :-) . Myslím, že mnou uvedený návrh profilu nemůže nikoho poškozovat a že zároveň vytváří reprezentativní obrázek o uživateli.
aleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 20:13:47
Anýzový dědek >> Právě jsi předvedl perfektní ukázku hnidopišství pramenící z pocitu anonymity - tvůj profil je k pláči. Evidentně ti nejde o to, aby zde na MRKu bylo příjemně a aby se zde setkávali lidé s cílem pohodové zábavy a vzájemného obohacení se.
MrKos - Profil | So 21.1.2017 19:56:32
aleš vavřina >> svazoví cinovnici odpovedni za nábor nových clenů tvrdí, ze vybírají dukladne a znalosti testuji taktéž dukladne. A pak si vyber. Jinak souhlas, bez výjimky.
kubsta - Profil | So 21.1.2017 19:56:11
RomanS >> neni za co ;) aspon jednomu tohle přitroublý vlákno pomohlo :D
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59867
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Spolek pozůstalých GFC110357
Klub fanoušků Trabucco27531
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
Perly MRKu ...!1171
Rybářsko-houbařské jádro .-)45006
Udírny a uzení51139
Čína - objednali ste uz nieco?15714
Dokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 19.8 °C | 49 cm | 0.20 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











