Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

MAXXSKATER - Profil | So 21.1.2017 20:35:23

IchHabe >> No vidíš, takže tím sis vlastně odpověděl. :-) V ML by měly být Tvoje vlastní fotky od vody.

    IchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:34:28

    MAXXSKATER >> Našel jsem ji na internetu :)

      TEZAR - Profil | So 21.1.2017 20:34:12

      alžběta >> :-)))))To je fakt...Ten kajak by byl dobrej.-)

        IchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:33:45

        doliz >> To je jednoduché, komu se nelíbí tak ho přehlédne. Já taky nedávám nelíbí fotkám které nejsou zrovna košér.

          alžběta - Profil | So 21.1.2017 20:30:59

          TEZAR >> to je pravda, ale to taky není všechno :-))

            MAXXSKATER - Profil | So 21.1.2017 20:30:47

            IchHabe >> Když pominu, že za mne tam tohle prostě nepatří, tak to je Tvoje vlastní fotka a myšlenka ?

              Discobijec - Profil | So 21.1.2017 20:30:42

              aleš vavřina >> Jojo s těma profilama máš recht..

                doliz - Profil | So 21.1.2017 20:28:47

                IchHabe >> Můj lov je diskuse, jak už z názvu vyplývá, kam se dávají zápisy ,,od vody´´ Při psaní zápisu tam máš jasně napsáno: ,,Do diskuse Můj lov je povoleno vkládat jen aktuální zápisy z lovu.´´ Na odstraněných fotkách jsou většinou škaredé fotky zakrvácených ryb. Co je obohacujícího na obrázku kde je mimo jiné žvást o K65 netuším

                  aleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 20:26:49

                  MrKos >> Důkladnost spočívá v tom, že převládne racionální myšlenka - pokud nového člena odradíme, vezme jej sousední MO a dotyčný stejně bude chodit na naše vody - to je realita svazového zřízení. Jistým opatřením by mohlo být takové "členství na zkoušku" - např. první přijetí za člena je pouze na dva roky (po předchozím absolvování "nultého" ročníku členství kdy si uchazeč plní povinnosti a účastní se života MO), pokud nebude mít závažnější průšvih tak členství na další tři roky a pokud bude vše v pořádku, tak již možnost časově neomezeného členství. Funkční byl i jeden z dřívějších modelů, kdy nový adept měl svého "garanta" z řádných členů.
                  Ale už vidím ten řev - tyto myšlenky egu mnohých borců se líbit nebudou, ale slušný člen by s tím neměl sebemenší problém.

                    IchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:22:40

                    Martin M. >> Zdravím tuhle tu diskusi jsem založil kvůli tomuto obrázku. Pokud to tak vadilo že se muselo přeložit do Plkárny, se omlouvám. Jinak když do "Můj lov" někdo dá nějaké fotky z lovu a dívám se a najdu pár fotek odstranil admin tak bych rád viděl co na nich bylo. Je to zapotřebí tolik zasahovat do toho co je na MRKu? vždyť lovci vám svěřují vlastní fotky a taky myšlenky a tím ten MRK obohacují a je zajímavější.

                      xDanielS - Profil | So 21.1.2017 20:20:48

                      aleš vavřina >> Jop, nevidím k tomu důvod. Uvádět informace o sobě je každého svobodná volba.

                        otoš - Profil | So 21.1.2017 20:19:46

                        ...kdyby nebylo MRK-u, tak bych nebyl taky...Hodně dětí se narodí tak, že tátové jsou na rybách a tak mají ostatní chlapi dost času ,,šmejdit" kolem opuštěných bab..Lehce zjistí, kam kdo chodí a na jak dlouho na ryby a tak mají spousty času na plození potomků...Viz rubrika Můj lov...šťastný ,, táta " se chlubí největším úlovkem s dítětem v náručí...Nu což, je to zákon přírody, kdy nepřítomný alfa samec je nahrazen beta samcem...nebo gama?...delta? Proto je blbost chodit na ryby...raději si hlídat svoji samičku...:-))) Z toho plyne ponaučení: Ten, kdo je každý den na MRK-u není paroháč....!

                          aleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 20:16:18

                          xDanielS >> Chybička se vloudí, :-) . Myslím, že mnou uvedený návrh profilu nemůže nikoho poškozovat a že zároveň vytváří reprezentativní obrázek o uživateli.

                            aleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 20:13:47

                            Anýzový dědek >> Právě jsi předvedl perfektní ukázku hnidopišství pramenící z pocitu anonymity - tvůj profil je k pláči. Evidentně ti nejde o to, aby zde na MRKu bylo příjemně a aby se zde setkávali lidé s cílem pohodové zábavy a vzájemného obohacení se.

                              IchHabe - Profil | So 21.1.2017 20:13:00

                              Omlouvám se!!! Chyba v textu : Je tu jistá CENZURA.

                                Discobijec - Profil | So 21.1.2017 20:12:37

                                vydra Lucky >> Naprosto souhlasim !

                                  MrKos - Profil | So 21.1.2017 19:56:32

                                  aleš vavřina >> svazoví cinovnici odpovedni za nábor nových clenů tvrdí, ze vybírají dukladne a znalosti testuji taktéž dukladne. A pak si vyber. Jinak souhlas, bez výjimky.

                                    kubsta - Profil | So 21.1.2017 19:56:11

                                    RomanS >> neni za co ;) aspon jednomu tohle přitroublý vlákno pomohlo :D

                                      RomanS - Profil | So 21.1.2017 19:53:52

                                      kubsta >> díky

                                        kubsta - Profil | So 21.1.2017 19:48:12

                                        RomanS >> to ovšem neni problem mrku, ale toho ze si to nedokazes nastavit ;)

                                        V pravo nahore MRK.CZ a tam dej stejny mrk na vice pocitacich a nastav si to vsude stejne ....