Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

NRomanS - Profil | So 21.1.2017 19:44:41

Mě na MRKu vadí že účet nemá na všech zařízeních (mobil, PC) jednotné přečteno/nepřečteno u diskuzí :)

    NxDanielS - Profil | So 21.1.2017 19:42:48

    aleš vavřina >> Asi bych Tě opravil v tom, že se jedná se o "Damoklův meč", ale jinak souhlasím, kde není postih....

    Dál ale nesouhlasím. Pokud někdo dělá bordel, šup banána, ale co si kdo a kam uvede, je jen jeho věc.

      NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 19:39:07

      aleš vavřina >> Nechtěl bys ještě rodné číslo a číslo sociálního pojištění + čísla bankovních účtů s pinem?
      Mysli aspoň trochu v intencích zákona na ochranu osobních údajú.

        Npotočák 62 - Profil | So 21.1.2017 19:38:17

        aleš vavřina >> S transparentností na profilu nemám žádný problém,nemám se za co stydět a i ty tam máš základní údaje.Petrův Zdar

          NTEZAR - Profil | So 21.1.2017 19:38:04

          Jsem rád,že je MRK,protože jinak by bylo u vody daleko víc lovících...

            NCharley7 - Profil | So 21.1.2017 19:34:19

            vzhledem k tomu, že zadavatel tématu se tu dále nevyjádřil je vidět, že to bylo spíše jen provokování a tudíž bych to tu ukončil.

              Naleš vavřina - Profil | So 21.1.2017 19:27:13

              MrKos >> U vody to vypadá jak vypadá ze zcela jiného důvodu - podívej se na způsob přijímání nových členů a důraz kladený na jejich "rybářskou kvalitu" - tento stav je tristní. Lépe než peníze funguje vlastní svědomí - pokud by jednotliví rybáři měli nad sebou "Demoklův meč" v podobě doživotního vyloučení ze svazu např. za 3 "relativně běžné" přestupky, tak bys viděl - to by bylo jako v práci při hrozbě odebrání osobního ohodnocení.
              MRK by dle mého "vyléčila" absolutní veřejná transparentnost jednotlivých profilů - žádné neúplně vyplněné profily, žádné zkratky a přezdívky, ale plná jména včetně povinně vyplněných iniciál (uvedení domovské MO, místa (aglomerace) bydliště, roku narození, ...) - bez anonymity se nepravosti páchají hůře. A věř tomu, že plná adresnost jednotlivých profilů - resp. jejich uživatelů by vykonala hodně.

                NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 18:58:53

                MrKos >> To můžu i bez Mrku. Tady stejně chcípl pes

                  NCharley7 - Profil | So 21.1.2017 18:57:52

                  Serjoža >> Poslední věta-souhlas, ale jinak musíme brát v potaz,že tam chodí i nezletilci...

                    NMrKos - Profil | So 21.1.2017 18:57:19

                    Anýzový dědek >> nedělej škarohlida, dej si panáka a můžeme si popovidat o životě i o rybách.

                      NDenny - Profil | So 21.1.2017 18:55:59

                      Reknete me,zda je nejake tema,ktere na mrku chybi,myslim,ze ne,tak se snad musi libit kazdemu :-)
                      Snad jen kdyby nebylo tolik tech chudaku vyzranych kapru,ktere clovek diky zradlu tak znetvoril,ze nekteri vypadaji jak terc na lukostrelbu,az je me tech ryb lito.
                      .

                        NMartin M. - Profil | So 21.1.2017 18:54:47

                        FRANK71 >> ja tu vetu v zadani otazky neumim opravit, ja ji nerozumim.

                          NPvl - Profil | So 21.1.2017 18:54:11

                          Přemas >> 18:10:40 Jen blbni .o§)

                            NSerjoža - Profil | So 21.1.2017 18:53:25

                            FRANK71 >> No mě třeba zablokoval,že tam dávám nerybářsky obrázky přitom to tam dávají všichni.Rybářskéch je totiž poměrně málo.

                              NAnýzový dědek - Profil | So 21.1.2017 18:52:25

                              Mě se nelíbí , že mě ignoruje zakladatel a né konkrétní osoba Martin Maťák Je to od něho hloupé.
                              Číst to nebude, protože by porušil vlastní pravidla. Tak se Tě Maťáku veřejně ptám proč?
                              Že jsem se bránil a tys šel nejjednodušším způsobem na věc? Opravdu stupidně geniální- Víš co? Smaž veškerá moje data + příspěvky a teprve potom mi dej celkový ban na ten tvůj po**nej Mrk.
                              S pozdravem A.D.

                                Nkarlak - Profil | So 21.1.2017 18:51:33

                                nejsem velice spokojen s tim jak spousta diskusi po par radcich sklouzne k uplne jinym tematum a potom ty neustale se opakujici temata popravde za posledni roky jsem tu nenalezl poradny navod na cokoli nebo skutecnou recenzi na urcity vyrobek o co se snazi sem tam p,Tychner ale tot vse a od sloupku zpravy rybarskych firem jsem ocekaval neskonale vic prispevku nejen co se tyka vyrobku ale i jejich nazory na rybarskou problematiku jako takovou na ruzne zakazy atd vzdyt jde hlavne o jejich byznys

                                  Nmilin - Profil | So 21.1.2017 18:42:44

                                  vydra Lucky >> Přesně tak. Je tady skupinka pár lidí kteří dovedou ze zajímavé diskuse o něčem udělat úplnou bramboračku. V každé diskusi je najdeš. Stejný lidi.

                                    Ndoliz - Profil | So 21.1.2017 18:41:03

                                    mě se nelíbí, že ve všech diskusích se odbíhá od tématu a moderátoři to většinou neřeší.

                                      Nvanuz - Profil | So 21.1.2017 18:35:33

                                      nepaci sa mi ze je tu zalozene taketo vlakno, kor od niekoho, kto tu ma 150prispevkov dohromady

                                        NMartin02 - Profil | So 21.1.2017 18:34:31

                                        Martin M. >> Obdivuji tvou trpělivost.