Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

NMartin02 - Profil | So 21.1.2017 18:32:44

IchHabe - >> Kdyby tu byla cenzura tak ti MM tuhle diskuzi nepovolí. Zkus pochopit, že MM má o fungování tohoto webu určité představy a stanovil i nějaká pravidla které by bylo dobrý dodržet. Pokud se ti to nelíbí, není nic jednodušího než to tady ignorovat, nebo založit svůj web a tam jet podle svých pravidel.

    Nvydra Lucky - Profil | So 21.1.2017 18:28:58

    Mě se nelíbí, že moderátoři diskuzí necenzurují příspěvky na jimi zadaných vláknech. Všechny, byť sebezajímavější diskuze po pár příspěvcích k tematu zaplevelí žvanění o úplně něčem jiném, nahradí ji doslova pokec několika jedinců, kterým je zcela jedno, jaké že bylo zadání problému... Bývá to pavidelně se opakující skupina diskutérů, kteří mají co říci ke všemu, nebu snad skoro ke všemu.. Řeší to ignorace, naučil jsem se ji používat, ale diskuze to zabíjí. Toliko za mě.

      Npotočák 62 - Profil | So 21.1.2017 18:25:02

      Na Mrku mě vadí možnost anonymity některých členů a bohužel, z této skupiny se rekrutuje většina rozvracečů diskuzí a těch,kteří si libují v napadání ostatních.Petrův Zdar

        NFRANK71 - Profil | So 21.1.2017 18:22:06

        agig >> fóry jsou dobrý až na toho manika co tomu šéfuje.

          Nagig - Profil | So 21.1.2017 18:20:49

          IchHabe - >> Ahoj jsem na mrku už přihlášený nějaký ten pátek jediný co mi opravdu vadí že se zde omílá neustále vše dokola jaký prut by jste mi doporučili jaký naviják by jste mi doporučili jaký vlasec a tak pořád dokola prostě nic zajímavého žádná pořádná diskuze ještě že jsou tady ty fory tam se vždy něco najde pro pobavení ;-)

            NMarianos - Profil | So 21.1.2017 18:15:24

            brach >> Vyřadit anonymní členy !!! Pokud je člověk slušný, tak se nemusí schovávat !!!

              NMrKos - Profil | So 21.1.2017 18:13:53

              Pvl >> to vůbec ne, takto to nefunguje. Nicméně je to jako s dnešní povolenkou skoro zadarmo - u vody to taky podle toho vypadá. Je to tak všude aneb když je něco zadarmo, tak tam kromě normálních lidí naleze i různá svoloč a snaží se urvat co nejvíc pro sebe. Zpoplatnění sice problém nevyřeší zcela, ale už je to určitý filtr, takže lze očekávat zlepšení.

                NPike - Profil | So 21.1.2017 18:13:48

                Mi vadí, že MM stále nezavedl ty jednoduché testy při registraci nového uživatele. Kdyby jo, nebyla by tato otázka a další nesmysly.

                  NPřemas - Profil | So 21.1.2017 18:10:40

                  Pvl >> Ne, ale bylo by více na odměny správců diskuzí :o)

                    NPřemas - Profil | So 21.1.2017 18:09:54

                    IchHabe - >> Je rozdíl mezi cenzurou a umravňováním / usměrňováním obsahu.

                      NPvl - Profil | So 21.1.2017 18:09:15

                      MrKos >> Chceš snad říci ,že všichni co by si platili MRK v případě zpoplatnění by zde byla klientela podle tvého gusta ??

                        NFRANK71 - Profil | So 21.1.2017 18:08:49

                        MrKos >> někdo tu diskusi pustil, ne.

                          NMrKos - Profil | So 21.1.2017 18:07:25

                          FRANK71 >> diskuze má svého moderátora a zadavatele, tak mu napiš, Fanouši. Já už na to nestačím, nemůžu být všude.

                            NTEZAR - Profil | So 21.1.2017 18:04:47

                            alžběta >> Ty máš mraženou parmu,tak si nestěžuj.-))))))

                              NFRANK71 - Profil | So 21.1.2017 18:01:07

                              MrKos >> hlavně ty rozumbrado oprav tu chybu v zadání.

                                Nviceroy - Profil | So 21.1.2017 18:00:19

                                Udelal ze mne závisláka na večery .....:-)

                                  NMrKos - Profil | So 21.1.2017 17:59:37

                                  Na MRKu se mi nelíbí, že je zadarmo a podle toho vypadá i podstatná část klientely. A také některé otázky - viz tato.

                                    Nmartvin - Profil | So 21.1.2017 17:59:24

                                    Mně se nelíbí způsob losování v soutěžích, protože jsem ještě nic nevyhrál. Až vyhraju, kudy budu chodit, tudy budu chválit :)

                                      Nstandas - Profil | So 21.1.2017 17:58:30

                                      NIC - miluji ho :-))))

                                        Nkubsta - Profil | So 21.1.2017 17:57:27

                                        já 2 >> kdovi jaka bolestiva procedura se za tim skryva ;)