Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 11:51:58

Pedro1 >> A co si myslíš, že je každý zápis, než že je to soubor dat uložený na discu Mrku?

    NPedro1 - Profil | Út 24.1.2017 11:49:39

    Anýzový dědek >> Ty jsi sem vložil data?

    Tak to jo,ty zanechaná stopo.

      NKóĎA - Profil | Út 24.1.2017 11:36:09

      Pedro1 >> ty si vykoleduješ soudní oznámení :-)

        Nsplávkař - Profil | Út 24.1.2017 11:35:33

        Dědku, třeba tvůj zápis kde označuješ VD sprej za nejlepší mazadlo pro naviják by bylo škoda mazat. Je spousta dalších perel, co v myslích MRKařů zůstanou napořád !!

          NToM1977 - Profil | Út 24.1.2017 11:33:02

          Martian >> No, já úplně starej nejsem, ale musím říct, že většina mobilních verzí webů mi nevyhovuje. Vlastně žádnej. A to jich je spousta tak, že když je sleduju na mobilním zařízení, tak mi to neumožní sledovat klasicky vůbec nebo jen tak, že bych to musel pokaždé ručně přehodit. Takže takové stránky sleduju v mobilní verzi. Prostě mi klasické rozhraní přijde pocitově lepší. Mobilní verze jsou pochopitelně optimalizovány tak, aby nežraly tolik dat, v čemž vidím extrémní výhodu, když nejsi na wifi. To má ale za následek, že se všude musím "vnořovat" do 10 podmenu, než se dostanu tam, kam chci a to mi nevyhovuje.

            NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 11:29:13

            Pedro1 >> Kdyby tu nebyli takovíhle bonzáci jako jsi ty(nejsi sám), tak by tu bylo fajn.
            Proč se neodhlásím? Z jednoho důvodu Proč bych tu měl po sobě zanechat jakékoliv stopy? Jsou to data, která jsem sem vložil a tudíž mám právo na to, aby byla smazána ještě před mým definitivním odchodem a ne aby si je tady kdejaký hejhula pujčoval pro pobavení ostatních.
            Na rozdíl od těch, co se několikráte odhlásili, změnili své nicky a škemrali u vrchního Bonze, aby tady mohli existovat, žádám jen o jedno- o výmaz všeho co jsem sem vložil a napsal.
            Pak mě klidně Může Maťák zabanovat navždy- Ale až po splnění této podmínky.
            BTW: Od samotného začátku používám jeden jediný nick a nestydím se za to.
            Takže ať si každý zamete před svým prahem než začne poukazovat na druhé.

              Np.lehky - Profil | Út 24.1.2017 11:20:40

              doliz >> souhlas, místo času stráveným úpravou nepotřebného .. raději čas zavěnovat rybám a příp. dalšímu videu ;-)

                NMartian - Profil | Út 24.1.2017 11:18:32

                Serjoža >> hosi vy ste konzervy, ze by ste si mohli otevřít konzervárnu :-)))) a jak jsi psal - najit tu jde všechno ale musí se prijit jak na to - to uz je dle mého dostatečný podnět pro to, ze neco není uplne OK a bylo by to potřeba změnit nebo upravit (pro ty co se boji změny :-))

                Chápu ze měnit stary zajety je těžký a někdo se s tím holt nepopasuje. Ale obecne to jde všechno dopředu a člověk by mel držet krok.

                  Ndoliz - Profil | Út 24.1.2017 11:07:59

                  K té mobilní verzi MRKu. Nevidím jedinej důvod proč něco takového vytvářet. MRK je jako jedna z mála stránek je na mobilu použitelná celkem bez problémů. Není problém nahrát fotky, psát do diskusí, odpovídat na SZ. Tvorba aplikace, nebo mobilní verze stránky podle mě vůbec není nutná.

                    NCharley7 - Profil | Út 24.1.2017 10:39:40

                    ToM1977 >> měnit nick by bylo nečestné a nesportovní. Jinak souhlas.

                      NToM1977 - Profil | Út 24.1.2017 10:31:16

                      hraji >> Přiznám se, že jsem přemýšlel, jestli mám v této diskusi dát svůj názor a jak ho formulovat. To, co a jak jsi napsal podepisiju a plně to vystihuje můj názor.

                      Pro IchHabe mám tento vzkaz: Můj dům, můj hrad. Nejsi na webu veřejné správy, není placen z tvých daní, čili zde nemůže platit, že když není po tvým, nafasuješ červenou kartu a jdeme na to s laciným voláním: "Cenzura!". Pro mě ses shodil hlavně tím, jak jsi psal v jiných diskusích a upozorňoval na toto téma s vidinou, že tady rozpoutáš nějakou "majdanskou" revoluci. Nerozpoutáš a ještě ses ztrapnil. Dobrá rada a zadarmo: Změn si nick a začni na MRKu znova nebo sem nechoď...

                        Ncomputerfish - Profil | Út 24.1.2017 10:05:24

                        Mobilní je web Jihočechů. Kdo chce, může porovnat. Sice tam není skoro žádná informace, ale na mobilu je to paráda. A nesmí samozřejmě chybět tlačítko pro ksicht ovce.
                        http://www.crscb.cz/

                          Nrybomil - Profil | Út 24.1.2017 10:04:50

                          splávkař >> hold jsem starej, mi to tak echt nejde...

                            Nsintrix - Profil | Út 24.1.2017 10:01:59

                            Martian >> od mobilních telefonů, přes tablety až ke správě sítě. Dělal jsem i www stránky a jejich správu.

                              Nsplávkař - Profil | Út 24.1.2017 10:00:29

                              rybomil >> Vidíš, mě už hlava reklamy filtruje, že je ani nevnímám, natož abych registroval, na co a za co reklama je.

                                NSerjoža - Profil | Út 24.1.2017 9:57:54

                                Ono dříve se chodilo žuchlat a kecat furt jedno a to samo do hospody u piva.Teď sem,a že se ptá furt někdo na to samé,může tu byt nové a nezná to že se to tu už před 5 léty okecávalo.Já to zezačátku taky navěděl.

                                  NEwa Farna - Profil | Út 24.1.2017 9:55:39

                                  Admini uz tak nejak neresej zadani novych otazek a poustej kdejakou chujovinu, ci opakujici se otazku. A pak kaprolovci a legendy o boilie, ale za to nemuze MRK jako takovej. Cenzura? Kdy kde, myslim ze v tom je tehle server hodne v klidu.

                                    Nrybomil - Profil | Út 24.1.2017 9:55:35

                                    Když tu na mě 10 dní po For Fishingu bliká reklama firmy na slevu na FF, co bylo už před FF a taky na něm o poznání levnější než ta reklama praví. Si to asi tak poběžíme koupit k nim, když to mají všude okolo levnějc ? Pítschovina na Ntou.Tohle MRK vychytat přece umí. Ale je to hlavně o tom , že firmy jsou nesoudný a dělají z nás rády blbce. MRK bez jedný blbý reklamy neschudne, o to strach nemám.

                                      NFurtmustahl - Profil | Út 24.1.2017 9:53:36

                                      Tady je veci co se mi mohou nelibit...nicmene ja jsem zalozil prd, prd na tom odpracoval a tak si nemuzu stezovat ani na prd..

                                        Nviliam1735 - Profil | Út 24.1.2017 9:49:41

                                        Otakzka je co sa mi nelubi.Moja odpoved znie, mne sa tu lubi vsetko.Preto sem aj chodim a preto som sa aj registroval.Ludia su roznorody a vsetkym sa vyhoviet neda.
                                        To co ma zaujma si precitam a reklamy neriesim,dnes je raklama aj na hajzlovom papieri.