Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

NToM1977 - Profil | Út 24.1.2017 12:53:06

Martian >> Seš připravenej na to, že budeš za 20-30 let taky takto "vyšoupnut"? A třeba ne jen z MRKu? Pokud ne, tak radím nepaušalizovat a hlavně dělat v tomto duchu osvětu dětem. 😉

    NMISO* - Profil | Út 24.1.2017 12:50:36

    Na MRKu se"mi nelibi", ze mi zerie viac casu ako je zdrave. Inac nemam ziadne vyhrady. Funguje perfektne od zaciatku. Klobuk dole, chvala pre MM&Co. Semtam pre ozivenie by neuskodili nejake dizajnove zmeny, alebo nejake zaujimave sutaze, ale aj bez toho hodnotim MRK desiatimi bodmi z desat. Len tak dalej.

      NDědek - Profil | Út 24.1.2017 12:49:14

      Anýzový dědek >> S tím klinikem si mě fakt dostal :-)))
      Lítám kolem malé, bo má vyměšování rychlostí lesku. Celou noc jsem nespal, tak jsem ve svém věku, co tak vadí těm "jiným", unavený. Díky za to že si mě rozesmál :-)))

        NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 12:43:49

        Džoncek >> I ty budeš jednou dědkem a BTW: Někdy rady starých dědků jsou prospěšnější rybám než rady mladých koulema otlučených umělců systému Chyť, rozervi tlamu, vyválej po zemi a nakopni zpět do vody a hlavně zalij klinikem ...:-)))

          NDědek - Profil | Út 24.1.2017 12:42:06

          hraji >> může být, ale já si nemyslím, že by to v tomhle případě patřilo do kategorie lidského uvažování...

            Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 12:39:05

            Dědek >> hele, třeba překvapí a uvede nějaký relevantní důvod, nikdy není pozdě zjistit, jak uvažují jiní.

              NDědek - Profil | Út 24.1.2017 12:36:17

              hraji >> se ti divím, že na to reaguješ

                Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 12:34:39

                Martian >> proč ti tolik vadí ti starší kolegové? Máš nějaký komplex?

                  NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 12:34:13

                  Pedro1 >> No bodejť, když hledáš disc Mrku.
                  Ty musíš hledat co je to server a z čeho se skládá server a podobné věci.

                    NMartian - Profil | Út 24.1.2017 12:32:55

                    Džoncek >> no vidis a proto volam po redesignu webu :-) a starý války sem nepolezou :-)))))

                      NDžoncek - Profil | Út 24.1.2017 12:25:28

                      Knapík >> Přesně tak, ale to je tady běžné. Kdy dědci budou poučovat jak chytat a co dělat, protože se to tak dělalo v dobách Marie Terezie, ale to, že zaspali asi 100 let jim nikdo nevysvětlí. A nejlepší jsou ti, ze kterých ještě čpí totalitní názory :))))

                        NPedro1 - Profil | Út 24.1.2017 12:21:37

                        Anýzový dědek >> Hele nezná to ani google,nevím co mám dělat dál.

                        https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=nTiHWMHCDdDR8gf​Ejoy4Bw&gws_rd=ssl#q=disc+MRKu

                          Nrarach - Profil | Út 24.1.2017 12:15:34

                          MRK je boží, o tom už netřeba vést spory, to je konstanta. No a pak si tady trochu lidi pletou cenzuru a pravidla hry, ale to je normální v lidské společnosti.

                            NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 12:10:47

                            Pedro1 >> Dostalo se ti slušné odpovědi, aby ses naučil základní znalosti.

                              Ndoliz - Profil | Út 24.1.2017 12:06:04

                              ToM1977 >> Přesně tak, je jen pár stránek, kde je mobilní verze lepší než klasická. A datové tarify jsou dnes již celkem levné. Některé stránky mají vlastní aplikace. Ale kdo by chtěl mít mobil narvaný desítkama aplikací, které zabírají místo v mobilu.

                                NPedro1 - Profil | Út 24.1.2017 12:02:37

                                Anýzový dědek >> Člověk se slušně zeptá a odpovědi se mu nedostane.

                                  NKnapík - Profil | Út 24.1.2017 12:01:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Mně se tu kupříkladu nelíbí neúcta některých starších členů vůči jejich mladším kolegům. Jeden aby si skoro myslel, že všechnu moudrost pobralo při troše dobré vůle pár vyvolených jedinců, ale co my obyčejní kluci od vody ??

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 11:58:54

                                    Pedro1 >> Nauč se základní PC znalosti a neotravuj.

                                      NPedro1 - Profil | Út 24.1.2017 11:53:39

                                      Anýzový dědek >> Co to je disc MRKu?

                                        Nsintrix - Profil | Út 24.1.2017 11:53:09

                                        Martian >> ne všechny nové změny jsou k lepšímu