Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

Nblock21 - Profil | Pá 25.3.2022 21:39:16

medvěd >> jako to už je fakt vyšší dívčí...:-)

    Nmedvěd - Profil | Pá 25.3.2022 14:48:17

    Fatanaga lemon,Messe Noure a Black Bastard

      Nmedvěd - Profil | St 23.3.2022 19:27:13

      testanera magma premium

        NLauri - Profil | Po 21.3.2022 7:32:12

        Salmon >> aha😁

          NSalmon - Profil | Po 21.3.2022 7:13:31

          Lauri >> méně, než 260km 😁.
          Ale kdyby někdo z okolních měst cca do 20km měl, to bych zajel.

            NLauri - Profil | Ne 20.3.2022 21:41:41

            Salmon >> jak daleko je okolí Těšína?

              NSalmon - Profil | Ne 20.3.2022 19:45:53

              Zdravím.
              Není tady někdo v okolí Českého Těšína, kdo má přebytek mírně pálivých chilli, případně nějaké hezké barevné, co jsou spíše pro oko diváka? ;-)
              Bohužel mi letos nevzešlo ani 10% :-( Nechápu.

                NPolčis - Profil | Ne 20.3.2022 17:47:07

                medvěd >> Krásné je máš 😉

                  Nmedvěd - Profil | Ne 20.3.2022 17:13:17

                  asi budu mít co dát do země

                    Nmedvěd - Profil | Po 14.3.2022 9:59:43

                    block21 >> obyčejné bílé světlo led zářivky 30W

                      Nblock21 - Profil | Po 14.3.2022 7:32:50

                      Polčis >> Moceré díky 👍

                        NPolčis - Profil | Ne 13.3.2022 21:02:04

                        block21 >> Led světlo s growshopu.Vybereš podle toho kolik toho chceš pěstovat.

                          NMates PB - Profil | Ne 13.3.2022 16:47:14

                          block21 >>

                            Nblock21 - Profil | Ne 13.3.2022 15:36:08

                            Zdravím všechny.Můžu se zeptat čím na sazeničky svítíte?Za odpovědi díky.

                              Nmedvěd - Profil | Ne 13.3.2022 9:58:46

                              Roste to

                                Nmedvěd - Profil | Ne 6.3.2022 16:52:54

                                už to jede

                                  NLauri - Profil | So 5.3.2022 23:09:11

                                  cechura09 >> díky

                                    NFero123 - Profil | So 5.3.2022 19:33:49

                                    medvěd >> Ahoj, Já koupil dva roky po sobě semínka a nevzešlo mi ani jedno. Netuším kde byla chyba, ale už na ně asi prdím. I když mi to mrzelo.

                                      NMiPo - Profil | So 5.3.2022 19:07:51

                                      medvěd >> dík za info, tak ji na podzim přemístím do tepla a uvidim

                                        Nmedvěd - Profil | So 5.3.2022 18:50:39

                                        MiPo >> moc chutná paprička.Má ovšem dlouhou vegetační dobu.je třeba ji set už v prosinci a uzrávají pozdě.Mají tlustou stěnu,jsou plné šťávy.Ta černá semínka jsou nádherná