Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

Nronan22 - Profil | So 5.3.2022 18:33:01

MiPo >> taky jsem dostal seminka... Kamos mi rika ze mam nesmrtelnou kytku 😂

    NMiPo - Profil | So 5.3.2022 17:57:59

    ronan22 >> něco podobného jsem dostal letos od souseda, že prý mu to někdo přivezl z Indie jako papriku trvalku normálně mu to roste pořád . A ještě mám od něho semena papriky z Peru údajně také trvalka . Tak jsem zvědavý 😳

      Nronan22 - Profil | So 5.3.2022 17:15:21

      Zdar nevite co je to za odrudu?Uz ji mam takhle tretim rokem a je mi ji lito vyhodit 😁ps:foceno cca pred mesicem 😁

        NPolčis - Profil | So 5.3.2022 15:55:36

        Petr Z. Vedro >> Tobě taky ✌️

          NPetr Z. Vedro - Profil | So 5.3.2022 15:48:10

          Polčis >> OK dík uvidíme. Ať ti rostou!!!

            NPolčis - Profil | So 5.3.2022 15:10:46

            Petr Z. Vedro >> Tady u toho jsem svítil 12 h.
            Teď u toho bílého nemám nastaveno, ráno zapnu a před spaním vypnu.

              NPetr Z. Vedro - Profil | So 5.3.2022 15:05:32

              Polčis >> jak máš nastavený svícení 12 hod?

                NPolčis - Profil | So 5.3.2022 15:04:01

                Petr Z. Vedro >> Mám to s okny podobně.
                Po vyklíčení jsem svítil dá se říct tím samým a šlo to.
                Fotka jen ilustrační, až to vylezlo,vypnul jsem vyhřívání a sundal víko.

                  NPetr Z. Vedro - Profil | So 5.3.2022 15:00:08

                  Polčis >> teď se tváří, že mají skoro všechno, mě to přišlo někdy v lednu. Jsem na to zvědavej co to bude dělat. Mám okno na východ a ještě k tomu stíněné garáží vedle, prostě málo světla.

                    NPolčis - Profil | So 5.3.2022 14:55:06

                    Petr Z. Vedro >> Tohle jsem si v tom samém shopu objednal taky, po 14ti dnech telefon, že nemají vše co jsem chtěl.
                    Tak jsem rovnou objednávku zrušil a koupil v jiném obchodě čistě bílé led světlo.

                      NPetr Z. Vedro - Profil | So 5.3.2022 14:19:30

                      medvěd >> letos poprvé zkouším plnospektrální - https://www.ledmegrow.cz/led-pasek-12w-m-grow-fullspectrum/

                        Nmedvěd - Profil | So 5.3.2022 13:35:34

                        Petr Z. Vedro >> obyčejné led zářivky.Kdysi mi poslal odkaz kolega.Jen bílé světlo

                          NPetr Z. Vedro - Profil | So 5.3.2022 13:03:17

                          medvěd >> Ahoj, čím jim svítíš ?

                            NPetr 21 - Profil | So 5.3.2022 11:04:26

                            Tak jsem se pročetl celým vláknem a trvalo mi to dva dny ale mám na to čas, ležím s bolavým kolenem. Pěkné kytky a plody jste vypěstovali, klobouk dolů. Naladilo mě to moc a chtěl bych dát do kýblů nějaké beraní rohy na zavaření. Všiml jsem si , že používáte hodně stavební vědra. Jakou velikost jste zvolili?

                              NPolčis - Profil | Čt 3.3.2022 17:17:09

                              Hoj,i když je ještě čas tak už sháním info jaký dobrý substrát,nebo hlínu nebo nějakou míchaninu sehnat kytkám do finálních kyblů?

                                Ncechura09 - Profil | Čt 3.3.2022 17:03:55

                                Lauri >> přidávám do zálivky jen lignohumát. Stačí 1x tydne

                                  Nmedvěd - Profil | Čt 3.3.2022 17:03:29

                                  Taky jsem letos šel pozdeji

                                    NLauri - Profil | Čt 3.3.2022 16:55:30

                                    Chlapi čím to hnojíte? Já mám takové mrňky

                                      NLSD - Profil | Čt 3.3.2022 16:52:45

                                      eskymak Mrakomor >>
                                      Nádherná

                                        Neskymak Mrakomor - Profil | Čt 3.3.2022 16:25:24

                                        African devil.