Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

NMates PB - Profil | Pá 8.4.2022 6:05:09

No já jen slunce a parapet - madam a škorpíci

    Nmedvěd - Profil | Út 5.4.2022 21:35:14

    troška zelenýho

      Nmedvěd - Profil | Út 5.4.2022 17:25:02

      Vash >> jj,letos jsem ji použil

        NVash - Profil | Út 5.4.2022 16:28:40

        medvěd >> Nos na umu pěstitele 😉🤘 Bratranec mi do loňska dělal sazenice. Dával tomu to nejlepší a výsledek čím dál horší 😱 Letos sem se nasral a dělám si je sám 😤 Začal sem dýl a docela je zanedbávám 🤭 Ale jedou. Použil sem kompostovku, nesvitim, nehnojim občas zaleju. Tak uvidíme.... Příště zkusím lepší substrát.
        Používáš hit posledních let, trichodermu?

          Nmedvěd - Profil | Út 5.4.2022 14:53:51

          Vash >> ono odle mne hodně záleží na substrátu

            NVash - Profil | Út 5.4.2022 13:45:43

            medvěd >> No máš to luxusní 👍👍👍👍

              Nmedvěd - Profil | Út 5.4.2022 13:29:17

              Vash >> zatím to dostalo jen jednou lihnohumát a jednou Mills start

                NVash - Profil | Út 5.4.2022 13:03:18

                medvěd >> Twl to sou lopuchy 😮👍 Krmíš to něčím?

                  Neskymak Mrakomor - Profil | Po 4.4.2022 21:56:48

                  atislav_fishing >> tož lemon starburst..ale ja radši červené, každopádně byla prdel a účel splnila :-)

                    Natislav_fishing - Profil | Po 4.4.2022 21:26:08

                    Polčis >> jo :)

                      NPolčis - Profil | Po 4.4.2022 20:37:34

                      atislav_fishing >> Jak jsme byli u pařezu večer?

                        Natislav_fishing - Profil | Po 4.4.2022 20:11:24

                        Polčis >> No měli bychom :D akorát teda nevím co to tehda Petr donesl za svini pálivou :D

                          NPolčis - Profil | Po 4.4.2022 19:58:38

                          atislav_fishing >> Letos bude 2.ročník habanerofishing😄

                            Nmedvěd - Profil | Po 4.4.2022 19:45:24

                            no,mělo by se oteplit

                              Natislav_fishing - Profil | Po 4.4.2022 19:43:58

                              Habanero. Letos jsem to snad trefil...

                                NPepé - Vsetín - Profil | Po 4.4.2022 18:24:50

                                eskymak Mrakomor >> mně to také kvetlo - výsev červenec '21, ale všechny květy uschly a opadaly.
                                Opylovat jsem se snažil, ale marné.
                                Tak jsem ji ostříhal a doufám, že až obraší,už se "chytne"

                                  NLauri - Profil | So 2.4.2022 20:45:43

                                  eskymak Mrakomor >> tak super👍

                                    Neskymak Mrakomor - Profil | So 2.4.2022 14:13:22

                                    Lauri >> v podstatě ano.. ze srandy jsem hodil semínko optimisticky už v listopadu do země a toto z toho zatím vylezlo :-) Ta kytka má necelých 6měsíců za oknem.

                                      NLauri - Profil | So 2.4.2022 13:45:41

                                      eskymak Mrakomor >> to máš loňskou?

                                        Neskymak Mrakomor - Profil | So 2.4.2022 13:33:20

                                        Venku sněží...chilli kvete :-)