Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | St 19.1.2022 21:24:17

Polčis >> nevaří se,je to kvašené jak zelé nebo kvašáky

    Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 19:45:54

    Leos >> tak já si na chleba se sádlem nějaký ten 7 pot nakrájím.Samotnou sním tak kolem 30 tis,ale potím se

      Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 19:45:03

      Leos >> teď jich beru šest do hospody sousedovi

        NLeos - Profil | St 19.1.2022 19:43:12

        medvěd >> To by mě urvalo hubu. Já mám maximum to Jalapeno. Habanero má dobrou chuť, ale pak mám muka :-)

          Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 19:33:51

          mám srírachu z papriček mil+.Zatím to sklenice neprožralo

            Nkoralovec1 - Profil | St 19.1.2022 19:29:55

            Leos >> ano to je ono. Je to spis takova marmelada nez tekute. Ale da se to pouzit na vse.

              NLeos - Profil | St 19.1.2022 18:55:48

              koralovec1 >> Taky jsem něco takového vyrobil. Ale ta sriracha mi chutná lépe. To tvoje se solí a olejem je taková chili pasta. Mě se to hodilo spíš do vaření, na guláš a tak.

                NLeos - Profil | St 19.1.2022 18:53:53

                medvěd >> Ano, jasně že se kvasi. Rozmixuju papričky, česnek, sůl a cukr. Pak zkvasit. Pridat ocet a znovu rozmixovat a prepasirovat. A pak to teda povaříme, aby to zhoustlo. Zkusím příště porovnat. A nebo to zahustovadlo, to jsem neznal. To je pro mě novinka z toho videa dole.

                  Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 17:35:12

                  koralovec1 >> nedávám ani olej a sůl jen před kvašením

                    Nkoralovec1 - Profil | St 19.1.2022 17:16:16

                    medvěd >> nekvasi a nekazi. Myslim ze ten olej a sul je konzervant. Mam to v zavrene sklenici v lendnici.

                      Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 16:06:31

                      Polčis >> ale houby.Vždyť to dělám 3-4 roky.To jen tak vypadá.

                        NPolčis - Profil | St 19.1.2022 16:00:55

                        medvěd >> To mně by ani nenapadlo se hádat s profíkem jako ty 😉

                          Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 15:58:02

                          Polčis >> nehádám se,Mám to od chillimaniaků.Taky jsem první várku kdysi zavařoval

                            Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 15:57:07

                            koralovec1 >> píšeš hodně soli.Jak Ti to kvasí?

                              NPolčis - Profil | St 19.1.2022 15:56:35

                              medvěd >> A teď který recept je ten správný, řekl bych, že většina receptů třeba na youtube je se závěrečným povařením.

                                Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 15:35:46

                                Mates PB >> přesně tak .Je to zkvašenina.Před pasírováním se přidá ocet čímž se zastaví kvasný proces

                                  NMates PB - Profil | St 19.1.2022 15:11:17

                                  já teda tohle nedělám, ale vždycky jsem si myslel, že se to kvasí....ani nevím proč....

                                    Nkoralovec1 - Profil | St 19.1.2022 14:54:17

                                    Delam jenom chili, cesnek, olej a dost soli. A nekazi se.

                                      Nmedvěd - Profil | St 19.1.2022 14:40:27

                                      sríracha se nevaří

                                        NPolčis - Profil | St 19.1.2022 12:17:51

                                        atislav_fishing >> To jo, chudák on 😅