- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jádro chilli žroutů
Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní
Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))
A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%
B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%
C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%
D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%
E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%
F) něco málo upotřebím a něco prodám2%
Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
224x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Natislav_fishing - Profil | St 19.1.2022 12:15:25
Polčis >> Tak to vaření musím zkusit... :)
No a teď se ještě navíc o ty stelly bude muset dělit :D :D
No a teď se ještě navíc o ty stelly bude muset dělit :D :D
NPolčis - Profil | St 19.1.2022 12:15:02
eskymak Mrakomor >> Synek z roboty má doma ten stan, takže nakročeno k tomu mám 😅
NPolčis - Profil | St 19.1.2022 12:13:32
atislav_fishing >> Já to pasíruju a potom ještě povařím.
Co s penězi neví Kuba 😅 Když jsem u něj byl naposled,v obýváku měl kajak.... teď už má stůl, židle, gauč,televizi a všude zakopáváš o Stelly 😂😂
Co s penězi neví Kuba 😅 Když jsem u něj byl naposled,v obýváku měl kajak.... teď už má stůl, židle, gauč,televizi a všude zakopáváš o Stelly 😂😂
Natislav_fishing - Profil | St 19.1.2022 11:55:28
Leos >> ahoj, taky to tam nedávám. To vaření mě taky napadlo, ale bál jsem se že to tím příjde o velkou část chutí. Asi budu muset zkusit protože pak mě to s těma semínkama nepřepasírované nechce jít přes hrdlo z té flašky od kupované Srirache a zároven jsem tam nechtěl rvát nic na zahuštování.
Já zkoušel prvně 50:50 habanero:jalapeno (mělo to dobrou chut, ale už to bylo pro mě slabé), pak jsem zkoušel jen habanero s trochou nepálivé kápie a poslední dobou dělám jen habanero.
Já zkoušel prvně 50:50 habanero:jalapeno (mělo to dobrou chut, ale už to bylo pro mě slabé), pak jsem zkoušel jen habanero s trochou nepálivé kápie a poslední dobou dělám jen habanero.
NLeos - Profil | St 19.1.2022 11:47:31
atislav_fishing >> Ahoj, ano delam srirachu. Mám to celkem podobný, jako v tom tvém videu. Nedávám tam ten xantan, nebo co to je. Já to přepasíruju a potom to dám vařit, až se odpaří část vody a trochu to zhoustne. Dělal jsem pouze z červených jalapeň. A je to dobré, omáčka měla úspěch.
Neskymak Mrakomor - Profil | St 19.1.2022 11:04:29
Polčis >> hoj pěkné, pěkné ten vyhřívaný skleníček ...to už je krok k vietnamske pěstírně :-))
Natislav_fishing - Profil | St 19.1.2022 10:02:27
Polčis >> Já vím kuba mi už posílal co sis pokupoval :D ty nevíš co s prachama nebo co ? :D :D
Pasíruješ ji nebo to necháváš tak? Já zkoušel jednou pasírovat a bylo mi škoda toho zbytku tak jsem to narval do Sambalu, ale jinak to nepasíruju a nechávám se vším všudy a ničím nezahušťuju.
Já loni jel jen skleník, ale pozdě jsem vysel a tak to dopadlo tak že koncem října jsem zbytečně likvidoval rostlinky ještě plné malých papriček a květů.... Letos chci zkusit i venky. Zbývá mi dobře ještě tak 200 semen co jsem si nechal z loňské úrody tak to chci všechno vysadit.
Pasíruješ ji nebo to necháváš tak? Já zkoušel jednou pasírovat a bylo mi škoda toho zbytku tak jsem to narval do Sambalu, ale jinak to nepasíruju a nechávám se vším všudy a ničím nezahušťuju.
Já loni jel jen skleník, ale pozdě jsem vysel a tak to dopadlo tak že koncem října jsem zbytečně likvidoval rostlinky ještě plné malých papriček a květů.... Letos chci zkusit i venky. Zbývá mi dobře ještě tak 200 semen co jsem si nechal z loňské úrody tak to chci všechno vysadit.
Nvokounek - Profil | St 19.1.2022 9:56:55
Mám z nej radosť a aj teraz kvitne :) aj keď je to slabota tak do huby ju nedám. Len dochucujem kupované šaláty (parížsky, tresku) a samozrejme špagety, maso a všetko ostatné
NPolčis - Profil | St 19.1.2022 9:48:27
atislav_fishing >> Ahoj, já bych řekl, že srirachu tady dělají skoro všichni.
Semínka už jsou nachystané, ještě čekám na vyhřívaný skleníček a lampu.Po přestěhování už nemám jižní okna,ale zato zahradu, takže letos vše zkoušet nanovo.
Semínka už jsou nachystané, ještě čekám na vyhřívaný skleníček a lampu.Po přestěhování už nemám jižní okna,ale zato zahradu, takže letos vše zkoušet nanovo.
Natislav_fishing - Profil | St 19.1.2022 9:35:48
Zdar chlapi děláte tu někdo domáci srirachu? Dělám podle tohodle receptu: https://youtu.be/k7TsUKAvqSs
Letošní první várka habaner nachystaná na klíčení...:)
Letošní první várka habaner nachystaná na klíčení...:)
NVash - Profil | Čt 13.1.2022 14:26:25
medvěd >> Ahoj. Semeno dorazilo 😉 Děkuji velice 😤 Pošli prosím číslo účtu 🤘
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
 Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144784
NZoologický koutek MRKu.33418
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















