Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

Nnofish - Profil | Út 17.8.2021 12:06:47

ŠUKI >> to nebylo pivo, to byly krušovice 10 :-)

    NPolčis - Profil | Út 17.8.2021 12:06:23

    ŠUKI >> Zase né,to já si koupím.Ale když ti vlny od lodě shazují pivo z pařezů😅

      NPolčis - Profil | Út 17.8.2021 12:04:01

      nofish >> Jedu mám dost ještě,na snídani už jsem měl 😉

        NŠUKI - Profil | Út 17.8.2021 11:51:33

        nofish >> Ne, on chce abys mu zase dovezl pivo na ryby 🤣

          Nnofish - Profil | Út 17.8.2021 11:44:34

          Polčis >> dneska jdu něco sklidit, tak jsem tam mohl dát čerstvou.
          Ok jsme domluvení, já si udělám sýr s jalapeněm a ty dostaneš ten pizza nářez posypaný něčím mletým.

            NŠUKI - Profil | Út 17.8.2021 11:36:17

            Polčis >> To jsem čekal.... 🤣

              NPolčis - Profil | Út 17.8.2021 11:33:29

              nofish >> Si sejra posypej sušeným a máš chilli sejra 😅

                Nnofish - Profil | Út 17.8.2021 11:12:01

                ŠUKI >> nechci vyrábět, v tom bude problém, jsem rád že vyrobím uzené a ani na to teď není čas.
                Vyzkouším google, co poradí. Takový chilli sýr, není blbý nápad.

                  NŠUKI - Profil | Út 17.8.2021 11:05:45

                  nofish >> Já tak rozeznám tvrdý od roztíratelného🤣 Na to jsou tady jiní odborníci v jádře... Výroba sýrů...

                    Nnofish - Profil | Út 17.8.2021 10:57:24

                    ŠUKI >> jde nějaký tvrdý sýr "rozpustit" tak aby z toho zase vzniknul sýr? Nemyslím eidam 30.
                    Udělám, něco už dozrává, ale vědět jaký koupit.

                      NŠUKI - Profil | Út 17.8.2021 10:53:16

                      nofish >> Ukápla mi slina 😋😋😋

                        Nmeteor - Profil | Út 17.8.2021 9:27:05

                        medvěd >> tvl co s tím budeš dělat?? Jinak teda respekt a klobouček za úrodu ;-)

                          Nnofish - Profil | Po 16.8.2021 23:35:54

                          ŠUKI >> A co teprve paprickovy syr...

                            Nmedvěd - Profil | Po 16.8.2021 19:26:06

                            ŠUKI >> ale snažím se

                              NŠUKI - Profil | Po 16.8.2021 19:23:49

                              medvěd >> Sýry hnusné, papričky hnusné :-))))

                                NVash - Profil | Po 16.8.2021 18:34:44

                                medvěd >> Krása 👍 Za mě 7 pot maj nej chuť 🤤🥵

                                  Nmedvěd - Profil | Po 16.8.2021 17:39:33

                                  nofish >> někdy se stane

                                    Nnofish - Profil | Po 16.8.2021 17:32:10

                                    medvěd >> takže habanero mám nechat třeba týden, jak je to červené? Mi to připadá že když se to nechá dlouho tak to pak vevnitř hnije.

                                      Nmedvěd - Profil | Po 16.8.2021 17:30:04

                                      nofish >> budu trhat o víkendu.Hlavně ty jolokie,Ty už jsou tam dost dlouho.Nechávám dozrát hodně

                                        Nnofish - Profil | Po 16.8.2021 17:14:13

                                        medvěd >> hoj. trháš papriky hned jak dozrají? Někdo říká hned, někdo nechat ještě týden. Já to škubu hned, kolega z práce to tam nechává, ale zdá se mi, že se mu pak zevnitř "kazí".