Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 11:34:28

dada11 >> retarda 🤣

    Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 10:43:06

    Buffalo1969 >> Carda? 😀😀😀😀😀😀

      NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 10:38:09

      dada11 >> nene. Je to Garda.

        Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 10:37:01

        Buffalo1969 >> 👍👍 hlavně ne fencl. Sice český výrobek, ale za mě na hovno. Měl jsem dva a oba dva každý třetí měsíc na reklamačce. Když už to trvalo asi rok, tak jsem se nasral a koupil tyč s hlavou.

          NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 10:16:18

          dada11 >> nevyhrožuj. Koupil jsem podběrák, u kterýho už síťku není problém vyměnit za pár kaček.

            Ndada11 - Profil | Po 11.7.2022 9:15:34

            Buffalo1969 >> Rozervat se dá vše 😀😀

              NBuffalo1969 - Profil | Po 11.7.2022 7:45:50

              dada11 >> tak jsem po dlouhým bádání, přemýšlení, špekulování atd., koupil novej podběrák. Podobné konstrukce, ale dá se napůl složit, je to zase podběrák na lov z loďky a je krapet větší a ještě pevnější. Doufám, že ho Emil zase nerozerve....:-DDDD

                Ndada11 - Profil | Ne 10.7.2022 18:44:34

                Buffalo1969 >> Prvně ji zkus prstama, jestli ji neprotrháš.

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 10.7.2022 11:36:01

                  dada11 >> našel jsem síťku ze starýho kapráku. Zkusím ji vyměnit.

                    Ndada11 - Profil | St 6.7.2022 12:52:30

                    Buffalo1969 >> Tak kup jen síťku. Já bych na větší ryby už nikdy nezašíval. To už mě vyškolilo. A celý víkend jsem byl z toho na prášky.

                      NBuffalo1969 - Profil | St 6.7.2022 10:53:02

                      MildaBigDxx >> MildaBigD - 6.7.2022 9:58:18 >> je to teleskopický, tak by to šlo. Zkřížily by se jim hemeroidy. Pak s něma bylo k nevydržení. 😂😂😂😂😂😂

                        Nmarmyš - Profil | St 6.7.2022 10:39:56

                        Buffalo1969 >> Chvilku tu nejsem a už si zas něco strkáte do řiti! :-(( Podběrák zašij a nevymýšlej ptákoviny. Aspoň bude vidět že už něco zažil.

                          Ndrak+ - Profil | St 6.7.2022 10:01:36

                          Buffalo1969 >> :--)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                            NMildaBigD - Profil | St 6.7.2022 9:58:18

                            Buffalo1969 >> to bys nestihl- jak by se ohnul, Dáda by byl u něj dřív! Leda bys je vzal naráz!! 😁😁😁😁😁

                              NBuffalo1969 - Profil | St 6.7.2022 9:50:14

                              drak+ >> hňupe. Kdyby jsme jeli do Bohušek teď, tak ti to narvu do ánusu. 🤣🤣🤣🤣

                                NMildaBigD - Profil | St 6.7.2022 8:55:04

                                Buffalo1969 >> normálně bych si ho na tvém místě zašil, jak jsme se bavili a používal ho na ryby do 60- ti cm...

                                  Ndrak+ - Profil | St 6.7.2022 8:52:15

                                  Buffalo1969 >> buffalo1969 - 6.7.2022 8:16:43 >> dej to k rajskejm :--))))))))))

                                    NMildaBigD - Profil | St 6.7.2022 8:36:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    novas32 >> já jsem doufal, že to stihnu sežrat....příroda byla rychlejší 😁

                                      NBuffalo1969 - Profil | St 6.7.2022 8:16:43

                                      dada11 >> ja si novej podběrák v pohodě koupím, ale mně je lito toho rámu a tyčky. Je extrémně odolnej.

                                        Nnovas32 - Profil | St 6.7.2022 8:15:02

                                        Buffalo1969 >> my meli krkovici nalozenou ve ctvrtek vcera k obedu. Taky jsem to vezl zpatky😂 prezila ona i my👍

                                          Červené karty: Annaa1