Bohušický rybník - jezdí tam někdo ?

Chceme s partou udělat sraz pár lidí z MRKu a zatím to vypadá na tento rybník. Víte někdo, jak to tam chodí ? Jaké tam jsou podmínky atd ? Budu rád za každé info.

Na MRKu není nic a na internetu jenom toto: https://www.facebook.com/blahavydra/?fref=ts

Předem děkuji.
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 5.1.2016 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: marmyš Profil + dada11 Profil + novas32 Profil + Buffalo1969 Profil

Připomenutí termínu rezervace. Tzv...deadline...:-) Termín je do 31.10.2022

Od 3.8.2022 hlasovalo 0 čtenářů.

Nnovas32 - Profil | St 6.7.2022 8:13:43

MildaBigDxx >> MildaBigD - 6.7.2022 6:52:00 >> maso zasadne oddelene od vseho ostatniho a lezt k nemu jen v nutnych pripadech, tzn tehdy, kdy ma byt sezrano😂😂😂

    NBuffalo1969 - Profil | St 6.7.2022 8:10:42

    MildaBigDxx >> MildaBigD - 6.7.2022 6:52:00 >> ja jsem vezl 15 steaků s kostí, to je síla na dva prsty. K tomu od kámoše kilo domácích šunkovejch klobás. Je fakt, že jsem do té autoledničky nelezl. Vydrželo.

      NMildaBigD - Profil | St 6.7.2022 6:52:00

      drak+ >> já vím... Doufal jsem, že to na ledu vydrží, jenže u něj byla flaška a jak se pro ni furt chodilo, tak se ten led rozpustil nějak dřív .. 😁
      Poučení pro příště: žrádlo a chlast se musí provozovat současně a od první chvíle!! 😜
      Zase tolik toho nebylo, takže ok.
      Jídla jsme měli habakuk - Tom nás rozhodně hladovět nenechal! 😁

        Ndrak+ - Profil | Út 5.7.2022 21:11:25

        MildaBigDxx >> MildaBigD - 5.7.2022 20:58:44 >> však jsi mohl

          NMildaBigD - Profil | Út 5.7.2022 20:58:44

          drak+ >> já doufal, že budeme každý večer grilovat... Všechno se mi zkazilo, bohužel...

            Ndrak+ - Profil | Út 5.7.2022 20:56:53

            FURT se žere

              Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 20:34:50

              Buffalo1969 >> Kup novou. Nic nezašívej. Praskne vedle. Já to řešil s tím amurem, jak mi projel skrz jak kdyby tam žádná síťka nebyla. Pak už to jen praskalo. Nebavím se samozřejmě o tom, když to budeš používat na mrzáky do 50 cm😀😀

                Nmarmyš - Profil | Út 5.7.2022 19:47:30

                Buffalo1969 >> Vem jehlu a zašij lochnu,to je nejlepší.

                  NBuffalo1969 - Profil | Út 5.7.2022 19:07:06

                  Pánové pešek.
                  Náhradní roztržená síťka v podběráku od kapra stojí 680,-Kč.
                  Novej podběrák jsem našel ve výprodeji za 750,-Kč.
                  Normálně stojí asi 1700,-Kč.
                  Oni mně snad donutí koupit novej podběrák. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

                    Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 18:31:21

                    MildaBigDxx >> MildaBigD - 5.7.2022 18:29:11 >> 😘😘

                      NMildaBigD - Profil | Út 5.7.2022 18:29:11

                      dada11 >> jen tak zlehka...😁

                        Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 18:24:44

                        MildaBigDxx >> MildaBigD - 5.7.2022 18:20:50 >> Nebo jak jsem tě pohlavkoval. 😀😀😀😀

                          Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 18:24:19

                          marmyš >> Odtlakoval jsem tak. Že nemusí bolet ruka 😀😀😀

                            NMildaBigD - Profil | Út 5.7.2022 18:20:50

                            marmyš >> stejně bude tvrdit, že to bolí od házení kobrou...😁

                              Nmarmyš - Profil | Út 5.7.2022 16:38:31

                              dada11 >> A nebolí tě ruka? :-)

                                Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 14:50:28

                                marmyš >> Neboj nic. Už včera jsem odtlakoval a dnes po ránu taky 😀😀😀😀

                                  Nmarmyš - Profil | Út 5.7.2022 14:44:58

                                  dada11 >> Ty trochu víc natlakovat tak ti to upadne komplet. .-)

                                    Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 13:55:48

                                    Cejnek 2 >> Venca a milda polkli lépe než já. Nepoblil se nikdo, moc mě nechybělo. V televizi to vypadá horší, než ve skutečnosti je. Dle mě je to jak slané hovno.

                                      NCejnek 2 - Profil | Út 5.7.2022 13:41:01

                                      Co konzerva, jak vám chutnalo?

                                        Ndada11 - Profil | Út 5.7.2022 13:35:13

                                        novas32 >> Měl jsi možnost se přesvědčit. Že jsi ji nevyužil, za to nemůžu 😀😀😘😘😘

                                          Červené karty: Annaa1